reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ale słodziak 🥰

No u nas dzisiaj było bardzo bardzo ciepło i malej ubrałam sukienkę na krótki rękaw i w samym pampersie była i cieniutkie skarpeteczki, które i tak ściągnęła na spacerze w wózku 😁 Ale sukienkę całą wyciumkała i miała mokra a potem nad rzeką jak leżała na kocu to miała chłodne nóżki i ciałko ( pomimo, że i tak bardzo ciepło było) to jej ubralam sukienkę na długi rękaw i cieniutkie rajstopki (zresztą widać na zdj).

Super kokarda 😀
ale Ty widzę przygotowana no właśnie tak mi się wydawało ale myślałam, że dwa różne zdj 😂 a ja mówię na serio że go wyletniłam chyba bo mu gluciaka wpyciągnełam jak przyszliśmy (w sumie jak wracaliśmy to już 21 stopni było) my też w parku nad stawem byliśmy mogłam wziąć jakiegoś pajaca na zmianę🤔 kurde ale zawsze jestem w niedoczasie zawsze coś zapomnę😏
 
reklama
To są jakieś mentalne bliźniaczki 😃 aż by musiały się spotkać bo z pewnością by się dogadały 😄
hehe jestem tego pewna....miałyby wiele wspólnych tematów 😂 😂
Eh też "kocham " takich gości i też musiałam już co niektórym zwracać uwagę 😉
A haseł typu"ubierz skarpetki"..."załóż już tą pieluchę bo za długo z dupką gołą"...."załóż czapkę"(fuck jest 25 stopni a ona chce jej czapkę założyć😳)już nawet nie komentuje 😂 😂
 
ale Ty widzę przygotowana no właśnie tak mi się wydawało ale myślałam, że dwa różne zdj 😂 a ja mówię na serio że go wyletniłam chyba bo mu gluciaka wpyciągnełam jak przyszliśmy (w sumie jak wracaliśmy to już 21 stopni było) my też w parku nad stawem byliśmy mogłam wziąć jakiegoś pajaca na zmianę🤔 kurde ale zawsze jestem w niedoczasie zawsze coś zapomnę😏
Tak, ja zawsze przygotowana i od zawsze biorę wszystkiego za dużo " bo akurat może się przydać " 😁 Nie lubię nie mieć czegoś 😁 No miejmy nadzieję, że małego nie przewiało, ale wątpię 😉
 
Aż zaczyna mnie niepokoić to podobieństwo.... 😂
A my w niedzielę mamy chrzciny...ciekawe czy wysiedzi w ciszy w kościele...obstawiam że nie😂
Teściowie przyjechali i po raz pierwszy wnuczkę widzieli...
Wczoraj już mnie wqurw złapał bo chyba 100 razy jej mówiłam aby cały czas jej na rękach nie nosiła....tylko położyła na łóżku lub macie....i tyle co odłożyła a za 2 minuty już na rękach.
Dzisiaj już bardziej się słuchała teściowa bo mąż zaczął jej też uwagę zwracać....:)
Co raz bardziej doceniam to , że mieszkają tak daleko od nas...😂😂
😂 😂 😂 ach te teściowe
ja nie miałam problemu powiedziałam, że nie wolno małego dotykać bez umycia rąk nawet jak dotknął telefon albo pilota nikomu się nie chciało latać i problem sam się rozwiązał 😂😂😂
ale takiego wk... to miałam przez moją mamę chyba szybko do niej nie pojadę wzięła mi dziecko w nosidełku i zaczęła nim w powietrzu bujać normalnie nic tylko przed oczami miałam jak jej wypada kazałam jej odstawić natychmiast nie chciała więc wzięłam też za uchwyt i do mojego męża żeby go wziął jak go wziął to powiedziałam że jak nie potrafi się dostosować do zasad wobec opieki nad moim dzieckiem to więcej nie przyjedziemy myślała że żartuje ale po chwili przeprosiła😒
także uwierz rozumiem Cię!!!
 
hehe jestem tego pewna....miałyby wiele wspólnych tematów 😂 😂

A haseł typu"ubierz skarpetki"..."załóż już tą pieluchę bo za długo z dupką gołą"...."załóż czapkę"(fuck jest 25 stopni a ona chce jej czapkę założyć😳)już nawet nie komentuje 😂 😂
Ja mam dużą tolerancję na obie Babcię, naprawdę duuużą.

Jednego tylko nie znoszę, jak wiecznie sugerują zakładanie skarpetek.
Ja wolę bez kiedy tylko się da..
Co więcej moje dziecko też 😁
Do szału doprowadzają mnie uwagi o skarpetkach 😬😬😬
 
Tak, ja zawsze przygotowana i od zawsze biorę wszystkiego za dużo " bo akurat może się przydać " 😁 Nie lubię nie mieć czegoś 😁 No miejmy nadzieję, że małego nie przewiało, ale wątpię 😉
Haha ja też tak mam i w torbie garderoba na każdą pogode😂😂😂może to dlatego , że mi jest ciągle zimno 😅 a mały i tak zwykle ma mniej założonych ubrań niż ja 😂😂😂bo jak jest ciepły na karku to nie dokładam mu ubrań 😉
 
Ostatnia edycja:
Ja mam dużą tolerancję na obie Babcię, naprawdę duuużą.

Jednego tylko nie znoszę, jak wiecznie sugerują zakładanie skarpetek.
Ja wolę bez kiedy tylko się da..
Co więcej moje dziecko też 😁
Do szału doprowadzają mnie uwagi o skarpetkach 😬😬😬
😂 mnie też ja całe życie na boso a teraz w związku z tym, że mój syn nie cierpi czapek to również czapki doszły do tego
więc komentarze w stylu ojej a tak wiało czemu on bez czapeczki zawsze odpowiadam jak widać na kolejnym nie urwało więc nie jest źle😂
ostatnio też teściowa zwróciła uwagę, ze czas na pierwsze buciki to jej powiedziałam że ma tyle wolnego może zrobi jakieś bambosze na zimę - cisza! ale mam nadzieję że zrobi przydałyby się😂
 
😂 mnie też ja całe życie na boso a teraz w związku z tym, że mój syn nie cierpi czapek to również czapki doszły do tego
więc komentarze w stylu ojej a tak wiało czemu on bez czapeczki zawsze odpowiadam jak widać na kolejnym nie urwało więc nie jest źle😂
ostatnio też teściowa zwróciła uwagę, ze czas na pierwsze buciki to jej powiedziałam że ma tyle wolnego może zrobi jakieś bambosze na zimę - cisza! ale mam nadzieję że zrobi przydałyby się😂
Oj czapeczka - wróg!
Jak była mniejsza to w wózku kocyk dookoła głowy owijałam, byle czapki nie było bo inaczej ze spaceru nici 😀
I jakoś do teraz bez czapki i skarpet cały czas zdrowa jest.
P.S.- Jako dowód. Dziecko 1,5 miesiąca bez czapki, kombinezon ma, ale czapki brak. Widok przez budkę.
 

Załączniki

  • 20210416_164046.jpg
    20210416_164046.jpg
    527,4 KB · Wyświetleń: 60
Haha ja też tak mam i w torbie garderoba na każdą pogode😂😂😂może to dlatego , że mi jest ciągle zimno 😅 a mały i tak zwykle ma mniej założonych ubrań niż ja 😂😂😂
A ja właśnie nigdy nic ze sobą nie noszę....kiedyś znajoma jak mi pokazała co ma w torbie dla małego to aż byłam zdziwiona....to wsadziłam jedne body...i ostatnio patrzę a one sobie tak leżą biedne zapomniane...rozmiar 56 😂 😂No i dalej nic w bieżącym rozmiarze w torbie nie mam...ale muszę się ogarnąć i coś spakować:)
 
reklama
Ja mam dużą tolerancję na obie Babcię, naprawdę duuużą.

Jednego tylko nie znoszę, jak wiecznie sugerują zakładanie skarpetek.
Ja wolę bez kiedy tylko się da..
Co więcej moje dziecko też 😁
Do szału doprowadzają mnie uwagi o skarpetkach 😬😬😬
Hehe to u mnie też mąż jest taki z tymi skarpetkami jak babcie..ciotki..nieznajome wszystkowiedzące...
W kółko mi każe jej zakładać skarpetki....i to grube🤬🤬🤬
 
Do góry