reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ojeeejka, biedna Dobrusia 😞 Taka malutka a już wadę wzroku 😞 Mam nadzieję, że Nelka wzrok odziedziczy po tatusiu, bo ma sokoli wzrok, a ja niestety mam wadę po mamie (- 2,5) i astygmatyzm.. W gimnazjum miałam (-0,5) i ciagle się pogarsza.

U nas tak samo przed każdym szczepieniem najpierw pielęgniarka mierzy i waży małą, mierzy obwód główki i klatki, a później pediatra sprawdza ciemiączko, przewraca ją na brzuch by zobaczyć jak sobie radzi, sprawdza dziąsełka i gardełko, a później jest szczepienie.
Ja też od najmłodszych lat okulary i to na początku jeszcze z zaslanianiem jednego oka ..... oczywiście nie musze mówić jaki ubaw ze mnie mieli w szkole 😂
 
reklama
U nas mocne odparzenie w 2 dni wyleczyl Bepanthen Plus i też polecalam.
Odparzenie odparzeniem, wy macie większy problem ale może faktycznie pomoże 🙏

Mają swoje metody nasze panienki 😁
Moze Maja będzie po mamusi kalisteniczna 😜
No ja stosuje Bephanten baby jak widzę, że ma rowek czerwony czy obszczypany i super szybko działa. Tydzień po porodzie jak miała na twarzy suche placki to położna mówiła by tym smarować i pięknie wszystko zeszło w 2 dni.

A może będzie, kto wie 😁 a Ty kiedy zamierzasz wrócić do tego sportu?
 
Pati26 i Niedługo mama spróbujcie u swoich pociech Bepanthen ale sensiderm....ja od wczoraj smaruje z polecenia znajomej i efekt super....a jest bez sterydów:)
Bepanthen próbowałam niestety nic ten sensiderm jeszcze nie. Ja juz jestem po konsultacji u drugiego dermatologa dostaliśmy protopic to tez nie jest steryd a na ten nie gojący się łokieć dostaliśmy skierowanie na wymaz żeby dobrać leczenie w koncu😬jak pani pediatra go zobaczyła to kazała wrócić do bebilon pepti 😩 wiec znowu zmieniamy mleko😬no i wczoraj posmarowałam go tą maścią i dzisiaj wygląda pięknie ale możliwe, że to się poprostu zbiegło z wyciszeniem objawów.
 
Ojeeejka, biedna Dobrusia 😞 Taka malutka a już wadę wzroku 😞 Mam nadzieję, że Nelka wzrok odziedziczy po tatusiu, bo ma sokoli wzrok, a ja niestety mam wadę po mamie (- 2,5) i astygmatyzm.. W gimnazjum miałam (-0,5) i ciagle się pogarsza.

U nas tak samo przed każdym szczepieniem najpierw pielęgniarka mierzy i waży małą, mierzy obwód główki i klatki, a później pediatra sprawdza ciemiączko, przewraca ją na brzuch by zobaczyć jak sobie radzi, sprawdza dziąsełka i gardełko, a później jest szczepienie.
Ja dopiero wadę miałam w gimnazjum. A okulary zaczęłam nosić jak zdalam prawko bo tak nic nie widziałam.
 
Mi z pomocą przychodzi Thermomix. W nim robię musy owocowe, zupki i kaszki. A jak mi się akurat nie chce to korzystam z gotowego słoiczka 🙂
Ja klasycznie parowar i blender a potem zamykam to w słoiczkach. Komponuje na zasadzie połączeń z zup albo tak jak mówisz patrzę jaki skład mają gotowe słoiczki 😉
 
Ja też od najmłodszych lat okulary i to na początku jeszcze z zaslanianiem jednego oka ..... oczywiście nie musze mówić jaki ubaw ze mnie mieli w szkole 😂
To ja okularów nigdy nie nosiłam, od gimnazjum noszę soczewki 😉 Ale od miesiąca tak mnie szczypią oczy jak zakładam soczewki i mam czerwone oczy i suche, bo od samego rana jak mała się obudzi (7 rano) do godziny 23-24 noszę soczewki i po prostu to już za długo, oko się wysusza. I w końcu postanowiłam sobie kupić okulary takie do domu, więc byłam w pondz wybrać sobie oprawki a w przyszłym tyg w wtorek mam badanie wzroku i myślę, że za 2 tygodnie będę miała już okulary 😍 Ja nie podobam się sobie w okularach, wybrałam takie delikatne oprawki złote 😉 Więc po domu okulary a na zewnątrz soczewki 😁
 
reklama
Do góry