reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No właśnie moja mama cały czas mnie nagabuje aby dać banana małemu a ja chcę podać po 7 m- cu. Teraz mam brzoskwinie z działki i się zastanawiam czy dać młodemu... Niby można po 5 m- cu więc chyba spróbuję bo takie świeżutkie, nie pryskane aż się proszą o zjedzenie 🙂
Ja mojej córci przystawiałam brzoskwinie do ust, ciumkala ją i taka była tym przejęta... 😍🤗😁
A moja jak jej dałam do pociumkania brzoskwinię to się krzywiła jakby cytrynę jadła

Coś mi się z wczoraj wkleiła wypowiedź.... 😂
 
reklama
Niespecjalnie. Te sezonowe są makabrycznie pryskane, po sezonowych to nawet ja mam wysypki i swędzącą skórę. Żarłam w tym roku na potęgę, a młoda miała biegunki.


Nie dziwię się, że się niepokoisz. Sprawdź koniecznie. Ja tak poszła do okulisty bo Dobrusia mrużyła jedno oko i się k.okazało, że ma dużą wadę wzroku (+3) i astygmatyzm 🤬


Dokładnie tak.


W naszej przychodni jest świetna waga pediatryczna, nawet jak mała się wierzga to i tak zważy dobrze.
A bilans ma za każdym razem na szczepieniach, nawet jak byliśmy tydzień po pierwszych szczepieniach na szczepieniu Bexsero to pielęgniarka zmierzyła, zważyła i dopisała notatkę do poprzedniego bilansu.


Ulegamy i ulegać będziemy 😉
Marcelina za tydzień pół roku i zastanawiam się, co jej podać fo jedzenia 🙈🙈
Ojeeejka, biedna Dobrusia 😞 Taka malutka a już wadę wzroku 😞 Mam nadzieję, że Nelka wzrok odziedziczy po tatusiu, bo ma sokoli wzrok, a ja niestety mam wadę po mamie (- 2,5) i astygmatyzm.. W gimnazjum miałam (-0,5) i ciagle się pogarsza.

U nas tak samo przed każdym szczepieniem najpierw pielęgniarka mierzy i waży małą, mierzy obwód główki i klatki, a później pediatra sprawdza ciemiączko, przewraca ją na brzuch by zobaczyć jak sobie radzi, sprawdza dziąsełka i gardełko, a później jest szczepienie.
 
Melduje się - pomyłka, dzisiaj żadnych szczepień 🙈 coś mi sie pomieszało, kolejne będzie dopiero przy 9 miesiącu.
Mamy 68cm i 7160g!

Jeszcze nie podwoiła swojej wagi urodzeniowej ale lekarz mówi, że wszystko super, że bardzo silna dziewczynka z niej, ma piękna skórę i czuć na pleckach mięśnie przy kręgosłupie 😎
Myślałam, że więcej będzie na wadze, zwłaszcza gdy widziałam tu 9 z przodu 🤗
Mówił żeby nie dokarmiać mm, bo ona jest bardzo aktywna, że i tak dobrze przybiera i lada moment wyrobi cięższe mięśnie.

Z wagą jesteśmy z tyłu ale na dywanie nikt jej chyba nie dogoni 😅💪😎😜
To wysoka i szczupła modeleczka się szykuje 😁 No ale jakby nie było to tak jak mówisz, ona popierdziela po podłodze jak szalona, więc też waga spada minimalnie 😁 Jak nasze wszystkie dzieciaczki zaczną już pełzać i raczkować, to też inaczej będzie 🙂
 
Pati26 i Niedługo mama spróbujcie u swoich pociech Bepanthen ale sensiderm....ja od wczoraj smaruje z polecenia znajomej i efekt super....a jest bez sterydów:)
U nas mocne odparzenie w 2 dni wyleczyl Bepanthen Plus i też polecalam.
Odparzenie odparzeniem, wy macie większy problem ale może faktycznie pomoże 🙏
A podobno mówi się, że najpierw masa a potem rzeźba 😂 Więc @MamM nie przejmuj się wagą Melanii, ona po prostu zbiera masę by potem zrobić zajebistą rzeźbę 😁😅
Mają swoje metody nasze panienki 😁
Moze Maja będzie po mamusi kalisteniczna 😜
 
Moja to samo...ale już jest chyba blisko:)
Wogóleto musze Ci powiedzieć ze jak przeanalizowałam wczoraj wagę Twojej małej to ona bardzo podobnie do mojego on na początku pomału przybierał przez to mieszane karmienie ale mi nikt nie zwracał na to uwagi zawsze mówili że jak ma apetyt i przybiera to jest dobrze a urodził się z wagą 3340 g i jest dwa tygodnie od Twojej młodszy😉
 
reklama
Do góry