reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U nas też nie ma. Sama sobie ważę, na łazienkowej. 🙃
Ja już też. Jak spojrzę w swoją książeczkę zdrowia to co rusz normalnie miałam bilans robiony, a teraz pandemia i wydziwiają.
nie no słoiczek bobovita więc normy musi spełnić nie mniej powiedziała że nie ma to znaczenia poprostu może mieć nadwrażliwość☹️ generalnie można podawać od 6 ms ż.
No właśnie ja mam też z bobovity na wyjazd zestaw z truskawką.. Z tym że narazie po niczym jej nic nie było.
z tydzień temu też ważyłam małą na łazienkowej i wychodziło mi równo 8 kg a jak w środę byliśmy na szczepieniu to wyszło 7610g. także trzeba wziąć poprawkę. Ale nasze maluchy i tak ładnie rosną to 400g w tą czy w tą nie zrobi różnicy;)
Poprawkę trzeba brać na wagę pediatryczną. W naszym przypadku dokładnie nie idzie zważyć bo młoda wariuje i waga szaleje, wiec bardziej już ufam łazienkowej.
podobno właśnie nie tak powiedziała Dermatolog bo to więcej syfu ma pestycydy i inne bo w Polsce ciągle rolnicy walczą z jakimś nie urodzajem🤨 nie wiadomo już jak żyć 🥶
Na dobrą sprawę człowiek by musiał wszystko sam sądzić i zrywać, bo nawet w tym bio rolnictwie nie jest tak bio. Mieszkam na wsi to widzę co się dzieje. Oprysk goni oprysk.
No właśnie moja mama cały czas mnie nagabuje aby dać banana małemu a ja chcę podać po 7 m- cu. Teraz mam brzoskwinie z działki i się zastanawiam czy dać młodemu... Niby można po 5 m- cu więc chyba spróbuję bo takie świeżutkie, nie pryskane aż się proszą o zjedzenie 🙂
Jezu sama bym zjadła takie brzoskwinie. Ja od mamy dostałam borówki oraz maliny, i będę blendować małej 😊
 
reklama
No chyba, że ktoś ma swoje... Ale generalnie które warzywa czy owoce są niepryskane teraz.... Warto obczaić jakiś eko warzywniak, ja mam dwa w okolicy,może choć ciut lepsze te warzywa tam są 🤔
z eko warzywami to zależy gdzie trzeba trafić
Ale to odrazu czuć jak się się je 😜

temat eko uwielbiam 😂kiedyś toczyłam dyskusje z jedną dziewczyna z pracy och jak ona mnie wkurzała wszystko eko wybrzydzała ze wszystkim i już nie mogłam słuchać jej uwag 🙄
więc jej powiedziałam że jedząc eko wcale nie jest się eko😂 od tamtej pory cisza nie odzywa się 😂
 
No właśnie ja mam też z bobovity na wyjazd zestaw z truskawką.. Z tym że narazie po niczym jej nic nie było.
Na dobrą sprawę człowiek by musiał wszystko sam sądzić i zrywać, bo nawet w tym bio rolnictwie nie jest tak bio. Mieszkam na wsi to widzę co się dzieje. Oprysk goni oprysk.
i co z tego jak ziemia skażona już 😂
zgadzam się mój brat ma gospodarstwo bio to tam nic innego tylko wytyczne UE co i ile i jak 😂😂😂
 
U nas 2 dni temu była śliwka, i podziałała oczywiście przeczyszczająco, ale nie było dramaty więc będziemy kontynuować. 😃
no u mnie super szło a teraz odstawiliśmy wszystko 😕 musi zejść i od nowa 🙄 tak to jest jak dałam dziecku cały słoiczek bo tak wszamał i mu smakowało ahh człowiek to głupi jednak czasem jest😭
 
No właśnie moja mama cały czas mnie nagabuje aby dać banana małemu a ja chcę podać po 7 m- cu. Teraz mam brzoskwinie z działki i się zastanawiam czy dać młodemu... Niby można po 5 m- cu więc chyba spróbuję bo takie świeżutkie, nie pryskane aż się proszą o zjedzenie 🙂
Ja mojej córci przystawiałam brzoskwinie do ust, ciumkala ją i taka była tym przejęta... 😍🤗😁
A moja jak jej dałam do pociumkania brzoskwinię to się krzywiła jakby cytrynę jadła
no u mnie super szło a teraz odstawiliśmy wszystko 😕 musi zejść i od nowa 🙄 tak to jest jak dałam dziecku cały słoiczek bo tak wszamał i mu smakowało ahh człowiek to głupi jednak czasem jest😭
Oj tam nie głupi od razu człowiek bo jak ma wyjść alergia to i po łyżeczce wyjdzie....mojej na początku też wyszła wysypka...a że jadła tylko wtedy marchewkę i pasternak i to po odrobinie to na parę dni odstawiłam...podałam znowu marchewkę i nic jej nie było(pasternak już nie podawałam)i teraz już jesteśmy na etapie zupek....i jak na razie ok:)
 
no u mnie super szło a teraz odstawiliśmy wszystko 😕 musi zejść i od nowa 🙄 tak to jest jak dałam dziecku cały słoiczek bo tak wszamał i mu smakowało ahh człowiek to głupi jednak czasem jest😭
To przesadziłaś, jak jak z kąpielami po 20 minut 😔
A przecież chciałyśmy dla dziecka dobrze, jak najlepiej nawet...
Szkoda trochę Waszej pracy, jeśli Stanisław Tadeusz już tyle jadł I lubił 😔
 
To przesadziłaś, jak jak z kąpielami po 20 minut 😔
A przecież chciałyśmy dla dziecka dobrze, jak najlepiej nawet...
Szkoda trochę Waszej pracy, jeśli Stanisław Tadeusz już tyle jadł I lubił 😔
No teraz już wiem które napewno może warzywa wszystkie były ok więc będę podawać a z owocami hmm no po łyżeczce co zrobię
najlepszy tekst usłyszałam od pediatry wolę żeby jadł a nie będziemy się przejmować że nie ma skóry niemowlaka a ja ze przecież to jest niemowlak 🙄 powiedziała że jak chce to mogę konsultować ona skierowaną nie będzie wystawiać bo musi jeść 😡 już się ugryzłam w język i wyszliśmy a i tak skonsultowałam.
no ciężka praca przede mną bo jak uległam tym ślipkom teraz to co będzie jak będzie miał 4 czy 12 lat 😱🥶
 
i co z tego jak ziemia skażona już 😂
zgadzam się mój brat ma gospodarstwo bio to tam nic innego tylko wytyczne UE co i ile i jak 😂😂😂
Dokładnie i w bio gospodarstwach też czymś lżejszym pryskają. Mi się marzy mieć swój ogródek. Lecz mój mąż twierdzi że sobie robotę będę robić (on mieszczuch, jego rodzice nie mają warzywniaka, ja za to jestem przyzwyczajona że zawsze mieliśmy swoje wszystkie warzywa, i od mamy teraz dla małej biorę)
 
reklama
Do góry