reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czajo, ja się nie zgadzam 😉, ja nie przyjmuję życzeń. Melania na 6 miesięcy ważyła 9100g.
Niech ona zwolni ten wzrost 🤭
Oj tam oj tam...zacznie się przemieszczać to zgubi te kilogramy:)
No tak, truskawki to jedne z bardziej alergizujących owoców. Ja podam tak jak pierwszemu- po skończeniu roku.
Też tak planowałam....za rok w okresie truskawkowym podam dopiero :)
Właśnie jestem zaskoczona bo urósł 10 cm w dwa miesiące 😃
Wow to poszedł w długość synek...tylko się cieszyć:)
U nas znając życie żadnego bilansu nie będzie bo u nas w przychodni mają wyj.....
U nas też nie ma żadnych bilansów😅
Powiem szczerze,że sama byłam zaskoczona jak byłam miesiąc temu na szczepieniu jak mi powiedziała pani doktor że za miesiąc mam się zgłosić na bilans na 6 miesięcy a przy okazji później w rozmowie wyszło że od razu na meningokoki zaszczepimy....podejrzewam ,że może to dlatego że moja tak słabo przybiera od urodzenia...miesiąc temu miałyśmy 6300g a waga urodzeniowa 3530 g a jutro 6 miesięcy świętujemy:)
 
Truskawki są najczęściej źle tolerowane przez dzieci, plus pytanie skąd je nabyłaś i czy były pryskane bo czasem w truskawkach jest najwięcej świństwa (wiem co piszę.))
nie no słoiczek bobovita więc normy musi spełnić nie mniej powiedziała że nie ma to znaczenia poprostu może mieć nadwrażliwość☹️ generalnie można podawać od 6 ms ż.
 
reklama
Do góry