reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Też na łazienkowej ważę...i wychodzi nam około 100 gram na tydzień od jakiegoś czasu:)Babcia przychodzi...siup na wagę..później dzidzia na rączki i odejmujemy:)
z tydzień temu też ważyłam małą na łazienkowej i wychodziło mi równo 8 kg a jak w środę byliśmy na szczepieniu to wyszło 7610g. także trzeba wziąć poprawkę. Ale nasze maluchy i tak ładnie rosną to 400g w tą czy w tą nie zrobi różnicy;)
 
reklama
U nas znając życie żadnego bilansu nie będzie bo u nas w przychodni mają wyj.....
U mnie są bilanse najpierw idziemy do pielęgniarek ważą, mierzą itd potem wpisują do książeczki i się podpisują resztę pani doktor🤪
no mam nadzieję jednak że będziecie mieli
mój został skierowany na badanie słuchu miał badanie przesiewowe jak się urodził i było super ale też zauważyłam że coś mu do ucha lewego mówię nic a do prawego to samo to się chichra i przekręca głowę na lewo żeby nadsluchwiac muszę to sprawdzić bo oszaleje 🙄
 
Teraz to i ja wiem 😕i jeszcze banany brzuszek masakrycznie go bolał dlatego nie podaje ☹️
No właśnie moja mama cały czas mnie nagabuje aby dać banana małemu a ja chcę podać po 7 m- cu. Teraz mam brzoskwinie z działki i się zastanawiam czy dać młodemu... Niby można po 5 m- cu więc chyba spróbuję bo takie świeżutkie, nie pryskane aż się proszą o zjedzenie 🙂
 
No właśnie moja mama cały czas mnie nagabuje aby dać banana małemu a ja chcę podać po 7 m- cu. Teraz mam brzoskwinie z działki i się zastanawiam czy dać młodemu... Niby można po 5 m- cu więc chyba spróbuję bo takie świeżutkie, nie pryskane aż się proszą o zjedzenie 🙂
Ja mojej córci przystawiałam brzoskwinie do ust, ciumkala ją i taka była tym przejęta... 😍🤗😁
 
podobno właśnie nie tak powiedziała Dermatolog bo to więcej syfu ma pestycydy i inne bo w Polsce ciągle rolnicy walczą z jakimś nie urodzajem🤨 nie wiadomo już jak żyć 🥶
No chyba, że ktoś ma swoje... Ale generalnie które warzywa czy owoce są niepryskane teraz.... Warto obczaić jakiś eko warzywniak, ja mam dwa w okolicy,może choć ciut lepsze te warzywa tam są 🤔
 
reklama
No właśnie moja mama cały czas mnie nagabuje aby dać banana małemu a ja chcę podać po 7 m- cu. Teraz mam brzoskwinie z działki i się zastanawiam czy dać młodemu... Niby można po 5 m- cu więc chyba spróbuję bo takie świeżutkie, nie pryskane aż się proszą o zjedzenie 🙂
może Wam pójdzie mi powiedziała że najlepiej do pierwszego roku podawać rodzime owce jabłko, gruszka, śliwka itd jak widać z truskawkami nie poszło 😕
 
Do góry