reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Tak, zębów już ma sporo, sama się dziwię, że tak wcześnie. Starsze dzieci znacznie później miały pierwsze zęby.
Antoś zanim się ząbek pojawi to też był bardzo marudny przez kilka dni, a teraz do tego zanim mu się przebił ząb to przez dwa dni jakby go przeczyściło, robił luźne i zielonkawe kupki.
U mnie też była luźna kupka przez 3 dni przed zębem...
Oj to mnie uspokoiłaś, chyba na siłę czegoś się doszukuję 🤔 to chyba z wiekiem tak jest. Im starszy rodzic😊 tym bardziej się niepokoi i obawia.
Z resztą sobie teraz przypomniałam ,że jak chodzimy do ośrodka rehabilitacyjnego to tam są spotkania z pedagogiem i zabawy przy muzyce to jedną z zabaw jest właśnie ocieranie nóżką o nóżkę więc aby masować sobie podeszwę i paluszki prostować....więc "starszy rodzicu" nie martw się na zapas:)Hehe ja też nie "pierwszej świeżości" 😂 😂
 
reklama
Do góry