reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No to w takim razie ja na dzień dzisiejszy nie wiem jakie bym wpisała w jakieś dokumenty bo ciężko powiedzieć jaki ona ma obecnie kolor
też tak może się trafić:) ja miałam na myśli, że jak teraz ewidentnie widać, że są np. niebieskie to na brązowe już na pewno się nie zmienią😄 Kiedyś widziałam tablicę z różnymi odcieniami niebieskich oczu, było tego z 10, od bardzo jasnego jak ma husky do bardzo ciemnego aż prawie szare
 
To moja Nela ma to samo co u Was, na ciele ( udach, łydkach, rekach i dekolcie) takie suche lekko czerwone placki, smkrowalam Emulsja do ciała z Emolium, Bioderma do atopikow i nie znika. Pisałam Wam niecały Msc temu, że pod broda i na dekolcie gdzie broda styla się z klatką zrobiły się krostki a potem płaski czerwone aż w końcu były tak zaognione m, że wyglądały strasznie, swędziało ją to, plus na brzuchu taka jakby Wysypka. Pediatra przepisał nam maść robiona z sterydem i po dwóch dniach smarowania 2 razy dziennie ( rano i wieczorem po kąpieli) wyglądało to naprawdę dobrze , czerwonego już nie było, jedynie zostały ślady takie suche i kolor był takie lekko ciemniejszy od skóry. Pediatra mówił, żeby już smarować raz dziennie i po 2 dniach nic już nie było, więc przestałam smarować tą maścią, ale kurcze po dwóch dniach znow wróciło jak przestałam smarować... Jak posmarowałam, zniknęło i tak w kółko.. I juz nie wiem czy to alergia na bmk czy co, bo to wgl nie znika. Musiałabym chyba przejść się z nią do alergologa.
moja też pod brodą miała taką wysypkę jak Nela, zaraz po tym jak pisałaś. ale było tego mało i dużo na brzuchu leżała, żeby wietrzyć i minęło samo, bo moim zdaniem to były potówki - ciepło plus ślina. Ale u was ewidentnie było bardzo zaognione to lekarz koniecznie musiał obejrzeć
 
no bo facetów to łatwiej ubrać 😂gacie spodnie i koszula/lka gotowe a u nas to jakaś masakra 🙄 wchodzę do garderoby i wiecznie nie wiem co założyć
od jakiegoś czasu chodzi mi pomysł żeby zostawić sobie po 5 zestawów na codzień, od święta i na imprezy reszta do wywalenia! Tylko po co mi wtedy garderoba 🤔😂
u mnie też tekst nie wiem w co się ubrać 😄 mąż dodaje dobrze, że powiedziałaś, ze nie wiesz a nie że nie masz:p
 
To u niej w ogóle całą noc jest jasno latem i też spać nie mogłam 🤨 Ale właśnie zimą to jest wciąż ciemno. No przepiękny kraj ale raczej nie mogłabym tam mieszkać 😳
Największy tam jest odsetek osób z depresją. Ale nie ma co się dziwić jak wiecznie leję. Jedynie od czerwca tak do września ładnie jest.
 
reklama
My dziś świętujemy pół roku malutkiej 😃 ona dziś też imprezowy nastrój ma 😃
ale extra ciężki się bo to minie 🥰mój w przyszły piątek 7 ms 😱 już tęsknię jak był malutki 😭 rany dopiero co byłam zielona jeśli chodzi o ciążę teraz o dziecko 😂 ale jakby nie patrzeć prawie 7 ms już doświadczenia chyba do cv sobie wpisze 😂 wbrew pozorom to ciężka praca umysłowo fizyczna tylko inaczej 🤪🤯🥴
 
Do góry