reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jest jest 😃 tez uwielbiam i dopóki nie byłam w ciąży to co roku leciałam do taty. Teraz czekam aż młoda skończy rok i lecimy 😊
to Twój tata tam na stałe 😲 o rany ale Ci niesamowicie dobrze 😂 ja jestem zachwycona uwielbiam góry mój numer 1 to droga Trolli zaj....wracam 😂 kurde Mary ale narobiłaś mi smaczka 🤪 też się chyba wybiorę miałam na Madagaskar (bo ślub tam brałam) ale chyba Norwegia🥰
 
reklama
Jest jest 😃 tez uwielbiam i dopóki nie byłam w ciąży to co roku leciałam do taty. Teraz czekam aż młoda skończy rok i lecimy 😊
No niby drogo ale ciuchy i to markowe można nieraz w lepszych cenach kupić już u nas 🙂 Też byłam w Norwegii u kuzynki i być może za rok polecimy do niej. Tam jest przepięknie, u niej latem białe noce bo mieszka 200 km od Trondheim w stronę Narviku. Klimat jednak za surowy jak dla mnie 😬🙂
 
to Twój tata tam na stałe 😲 o rany ale Ci niesamowicie dobrze 😂 ja jestem zachwycona uwielbiam góry mój numer 1 to droga Trolli zaj....wracam 😂 kurde Mary ale narobiłaś mi smaczka 🤪 też się chyba wybiorę miałam na Madagaskar (bo ślub tam brałam) ale chyba Norwegia🥰
Mój tata już od dobrych 15 lat tam mieszka. Ale mu zostały 3 lata do emerytury, i wraca do Polski bo tęskni jednak za krajem - bo morze i góry już mu bokiem wychodzą 😂
 
No niby drogo ale ciuchy i to markowe można nieraz w lepszych cenach kupić już u nas 🙂 Też byłam w Norwegii u kuzynki i być może za rok polecimy do niej. Tam jest przepięknie, u niej latem białe noce bo mieszka 200 km od Trondheim w stronę Narviku. Klimat jednak za surowy jak dla mnie 😬🙂
Mój Tata wraz z bratem siedzą w Bergen. (Jest tam m.in słynne Bryggen). Mnie te białe noce wkurzały, raz w czerwcu trafiłam że do ok 1 w nocy jasno jak diabli, chwile ciemno i później 5 rano znów jasno. Ale za to zimą do ok 9 rano ciemnica.
 
Mój Tata wraz z bratem siedzą w Bergen. (Jest tam m.in słynne Bryggen). Mnie te białe noce wkurzały, raz w czerwcu trafiłam że do ok 1 w nocy jasno jak diabli, chwile ciemno i później 5 rano znów jasno. Ale za to zimą do ok 9 rano ciemnica.
To u niej w ogóle całą noc jest jasno latem i też spać nie mogłam 🤨 Ale właśnie zimą to jest wciąż ciemno. No przepiękny kraj ale raczej nie mogłabym tam mieszkać 😳
 
reklama
Do góry