reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny szukam bezrękawnika kamizelki dla córci na teraz bo pogoda średnia a na kurtkę wydaję mi się że jeszcze za wcześnie...widziałyście może coś gdzieś ciekawego?Bo szukam i znaleźć nie mogę za rozsądna kasę....bo znalazłam ale za 80 zł a to zdecydowanie za dużo jak na używanie przez 2 miesiące.....
Polecam Vinted ja znalazłam kombinezon na zimę za 10zl 🙂
 
ta już się obłowiłam jednak marka mnie nigdy nie zawodzi 😍
w weekend byliśmy u siostry po raz pierwszy od urodzenia i mały dostał czapeczkę rozwaliła mnie cena jak zobaczyłam w domu😱
a jeszcze w drodze do domu mówię jaka beznadziejna czapka bo z wiązaniem mały nie lubi nic na szyi 😂
Ja pier… jaka cena 😳za czapkę 😳
 
Oj to chyba kiepsko po cc się czułaś 😳 Ja smigalam od początku i większość sama robiłam przy młodym bo czułam się na siłach 😄
Ja też od początku wszystko sama, jedynie co to pomagali mi przy noszeniu fotelika z małym przez pierwsze miesiące a teraz to już właściwie nie pamiętam ze miałam cc, 😉 ale we wrześniu chce iść do urofizjoterapeuty żeby zobaczyła jak tam moje zrosty😅
 
reklama
Do góry