reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Zdanie "zagroziła w ten pojemnik z lodawki" mnie rozbawił 😂 wiadomo że to słownik płata figle 😂 mogłam tez pomrozić a nie resztę po niej dojeść 😃 muszę coś znaleźć do mrożenia 😃 chociaż mam od cholery woreczków na mleko I mozna je mrozić więc w sumie mozna je wykorzystać 😃
Mój patent na mrożenie - tylko się nie śmiejcie, to pudełko po lodach i pudełko na kostki lodu. Gotowa potrawa w pudełko na kostki lodu, to przykryć i do zamrażary, po zamrożeniu wywalałam i kostki wsadzałam w pudełko po lodach. I w sumie miałam w jednym pudełku na przykład buraka z ziemniakiem i masłem plus batata z marchewką i oliwą, szpinak z ziemniakiem, odrobiną czosnku, oliwą i śmietaną. I potem tylko do słoika do lodówki wieczorem wyjmowałam ile i czego chciałam, a przed posiłkiem w kąpiel wodną. Powiem Wam, że nie wyrzucałam jedzenia dzięki temu wcale.
 
reklama
Cudny, cudny, cudny. Fryzurka jak od fryzjera. Tak mu same ładnie rosną czy już przycinasz?
Na karku mu przycięłam jak były upały, bo strasznie się grzał, a na górze niedawno dopiero, bo już miał długie i nie szło ich ułożyć. Teraz układam po kąpieli, żeby wyschły takie pomierzwione, ale z dwa razy pokusiłam się o piankę do włosów i wyglądał fajnie 😁

A na zdjęciu tym gdzie patrzy w górę jeszcze nie miał ciętych, a ułożone były na wodzie 😊
 
no mój to nienawidzi czapek i nic na szyi co za gość😁 ale ten nie jest taki opięty więc go zaakceptował.
to linkuj jak coś fajnego czasem nie ma czasu na szukanie.
tak sobie myślę, że chyba największe zabezpieczenie to przed łóżeczkiem trzeba zrobić i szczebelkami
mój teraz ma swobodę bo na wakacjach ale w weekend wracamy oj nie wiem co to będzie już się boję🥶 jak on tak spał z nami łóżko tutaj 200/240 oczywiście my to po bokach po może 40 cm zwinięci a ten jak zwykle rozwalone ręce Jezusek ahhh🤣 a teraz do ciasnego łóżeczka będzie się działo🤪
Może być problem z tym spankiem. 😂
A tutaj proszę zestawy :
 
Mój patent na mrożenie - tylko się nie śmiejcie, to pudełko po lodach i pudełko na kostki lodu. Gotowa potrawa w pudełko na kostki lodu, to przykryć i do zamrażary, po zamrożeniu wywalałam i kostki wsadzałam w pudełko po lodach. I w sumie miałam w jednym pudełku na przykład buraka z ziemniakiem i masłem plus batata z marchewką i oliwą, szpinak z ziemniakiem, odrobiną czosnku, oliwą i śmietaną. I potem tylko do słoika do lodówki wieczorem wyjmowałam ile i czego chciałam, a przed posiłkiem w kąpiel wodną. Powiem Wam, że nie wyrzucałam jedzenia dzięki temu wcale.
Świetny patent. I świetne pomysły co maleństwu gotować. Teraz podaje pojedynczo a w jakim czasie można zacząć ze sobą produkty itd? :)
Najlepsze ze pobrałam ebooka o rozszerzaniu diety, ale jutro usiądę do tego na spokojnie.
 
Na karku mu przycięłam jak były upały, bo strasznie się grzał, a na górze niedawno dopiero, bo już miał długie i nie szło ich ułożyć. Teraz układam po kąpieli, żeby wyschły takie pomierzwione, ale z dwa razy pokusiłam się o piankę do włosów i wyglądał fajnie 😁

A na zdjęciu tym gdzie patrzy w górę jeszcze nie miał ciętych, a ułożone były na wodzie 😊
Moja ma takie piórka że uczęszę a one i tak żyją swoim życiem 🙅‍♀️😂
 
reklama
Moja ma takie piórka że uczęszę a one i tak żyją swoim życiem 🙅‍♀️😂
To u mojej Neli to samo 😅 zawsze wieczorem po kąpieli rozczesuje jej włoski to ma takie ulizane, ale jak tylko wyschną to już loczki się robią i potem już ich nie rozczesuje kompletnie, bo jakbym to zrobiła to by miała po prostu szope jakby ją prąd kopnął, a że w loczkach wygląda cudownie i ma już ułożoną fryzurkę to nie ma problemu 😁
 
Do góry