reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Będe miała wnuki z kręciatymi włosami! 🤩
Hahaha, prawdopodobnie 😄😝 Szalone, już chcą swatać półroczne dzieci 😂
A jak pokazałam Neli zdjęcie Twojego synka ( jak ma na imię? Bo chhba nie mówiłaś 🙈) i powiedziałam jej, że to jej przyszły mąż to się tak patrzyła na niego i uśmiechała hahaha 🤣 także zaakceptowała 🤣
 
Hahaha, prawdopodobnie 😄😝 Szalone, już chcą swatać półroczne dzieci 😂
A jak pokazałam Neli zdjęcie Twojego synka ( jak ma na imię? Bo chhba nie mówiłaś 🙈) i powiedziałam jej, że to jej przyszły mąż to się tak patrzyła na niego i uśmiechała hahaha 🤣 także zaakceptowała 🤣
Tomek 😁 niestety Nela bedzie musiala stanąc w konkursie na żonę, bo moja przyjaciółka juz dawno zaklepała sobie tą rolę dla swojej 2,5 letniej córki 😂 ale jakoś się dogadamy 😂
 
Tomek 😁 niestety Nela bedzie musiala stanąc w konkursie na żonę, bo moja przyjaciółka juz dawno zaklepała sobie tą rolę dla swojej 2,5 letniej córki 😂 ale jakoś się dogadamy 😂
Haha 😂 no ale wiesz, Tomek i Nela są w tym samym wieku, więc będą mieli podobne zainteresowania w wieku dziecięcym, tamta dziewczyna starsza od niego, więc już na innym etapie jest, także Nelka myślę ma większą przewagę 😏🤫😂
 
Ostatnia edycja:
No właśnie wolę cos fachowego, bo moja mama już wczoraj zdziwiona ze nie sole dania.
U nas cukinią wiem że na tak bo dziś resztę jej zrobiłam tej cukinki i aż z przyjemnością ją sobie jadła 😃 też czekam na siedzenie bo chce bardzo BLW.
Jeszcze wodę podaję w doidy. Śmiesznie to wygląda bo ona język do kubka pcha i liże tą wodę 😂
solić 🙄 omg na przyprawy przyjdzie czas a szczególnie na sól 😜 ale kiedyś było inaczej nie było takiej świadomości 🤪

tak robią 😂 mój też tak robił wygląda jakby kot pił 😂 ale to minie także napawaj się bo to zabawne jest 😍
 
Tak nasze mamy miały inne wytyczne moja to nawet o słodzeniu wody mówiła, zresztą co się dziwić nawet kuzynka która miała kilkanaście lat temu dziecko dostała w szpitalu inne wytyczne niż ja.
Nawet w książce kucharskiej z czasów mojej mamy wszystkie dania dla niemowlaków każą dosładzać i dosalać😅 myślę że za kilkanaście lat tez stwierdzą że to co my robimy to tez jest źle a my będziemy zdziwione czemu nasze dzieci nie robią tak jak my😉
😂😂😂 może być jak to kiedyś było Cukier krzepi😂😂😂
 
reklama
Ooo, to też potroił 😄 Dzielna Mama z Ciebie. Pamiętam tę początkową walkę o każdy gram. Tylko się cieszyć, że tak pięknie się mały rozwija. ( a jak ma na imię, bo też przeoczyłam? )
no początki były straszne 🙄
mój Mąż się śmieje że to przez mleko od niemieckich krów co przy A2 się pasają 😂
niestety niektórzy nie rozumieją żartu wiecie że jedna z sióstr się do mnie nie odzywa bo dużo niemieckich rzeczy mamy 🙄 (powiedzieliśmy że kij jej w d...😂)
Stanisław Tadeusz 🥰
 
Do góry