reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ooo, widzę, że wymiary podobnie jak Melania. Po nim widać, że chłopiec i to taki zawadiaka 😃 Nikt nie musi pytać. Mnie co chwilę ktoś pyta chłopiec czy dziewczynka? Chyba dlatego, że ciągle jest łysa 😆
Mój pierwszy syn gdzieś do roku był łysy praktycznie😆 A ten już ma coraz gęstsze włosy i na dodatek ciemne mu rosną. A zawadiaka rzeczywiście i mały cwaniak ale to wydaje mi się, że wszystkie dzieciaczki w tym wieku robią się coraz cwańsze....😉
 
solić 🙄 omg na przyprawy przyjdzie czas a szczególnie na sól 😜 ale kiedyś było inaczej nie było takiej świadomości 🤪

tak robią 😂 mój też tak robił wygląda jakby kot pił 😂 ale to minie także napawaj się bo to zabawne jest 😍
Albo chce wyrwać mi kubek za wszelką cenę 😂 Tak samo że szpatułki tę cukinie jeszcze rękoma popychała do buzi 😂 oczywiście wszystko brudne, czyli od jutra wjeżdża śliniak 😂 jutro brokuł, zobaczymy co będzie
 
Albo chce wyrwać mi kubek za wszelką cenę 😂 Tak samo że szpatułki tę cukinie jeszcze rękoma popychała do buzi 😂 oczywiście wszystko brudne, czyli od jutra wjeżdża śliniak 😂 jutro brokuł, zobaczymy co będzie
😂 mój tak samo odrazu zabiera nam łyżki😁
a dzisiaj skubany wypił mi w jednej sesji 100 ml tylko mleka myślałam, że już nie chce a ten jak zwykle spojrzenie na lodówkę i tylko co wyciągam zapuszcza żurawia
oczywiście łyżeczka opędzlował 125 ml brokuła 😂 i tylko co łyżka to buzia otwarta aaa na koniec popija wodą i potem jest brawo w łapki to się cieszy jak nic!
oj te nasze dzieciaczki to pocieszne są🥰
 
😂 mój tak samo odrazu zabiera nam łyżki😁
a dzisiaj skubany wypił mi w jednej sesji 100 ml tylko mleka myślałam, że już nie chce a ten jak zwykle spojrzenie na lodówkę i tylko co wyciągam zapuszcza żurawia
oczywiście łyżeczka opędzlował 125 ml brokuła 😂 i tylko co łyżka to buzia otwarta aaa na koniec popija wodą i potem jest brawo w łapki to się cieszy jak nic!
oj te nasze dzieciaczki to pocieszne są🥰
i miałam Ci napisać że mój jedyny śliniak jaki zaakceptował to ten silikonowy mięciutki jest w sumie wzięłam dwa

a wzięłam przy okazji bo zabezpieczenia do gniazdek, komód itd u tego sprzedawcy brałam
a Wy już takie rzeczy załatwione?
 
😂 mój tak samo odrazu zabiera nam łyżki😁
a dzisiaj skubany wypił mi w jednej sesji 100 ml tylko mleka myślałam, że już nie chce a ten jak zwykle spojrzenie na lodówkę i tylko co wyciągam zapuszcza żurawia
oczywiście łyżeczka opędzlował 125 ml brokuła 😂 i tylko co łyżka to buzia otwarta aaa na koniec popija wodą i potem jest brawo w łapki to się cieszy jak nic!
oj te nasze dzieciaczki to pocieszne są🥰
Fantastyczny opis. Wyobraźnia mi zadziałała 😃 To wszystko jeszcze przed nami.
 
i miałam Ci napisać że mój jedyny śliniak jaki zaakceptował to ten silikonowy mięciutki jest w sumie wzięłam dwa

a wzięłam przy okazji bo zabezpieczenia do gniazdek, komód itd u tego sprzedawcy brałam
a Wy już takie rzeczy załatwione?
U nas to pewnie szybko nie pomknie w świat.. Myślicielka, kontempuje rzeczywistość. Dużo mówi, mało się rusza.
 
i miałam Ci napisać że mój jedyny śliniak jaki zaakceptował to ten silikonowy mięciutki jest w sumie wzięłam dwa

a wzięłam przy okazji bo zabezpieczenia do gniazdek, komód itd u tego sprzedawcy brałam
a Wy już takie rzeczy załatwione?
Mam taki kaftanik i mam właśnie też i taki silikonowy. Ja właśnie chce kupić zabezpieczenia a mój- jeszcze chwila. A fajny set znalazłam na allegro.
 
reklama
Mam taki kaftanik i mam właśnie też i taki silikonowy. Ja właśnie chce kupić zabezpieczenia a mój- jeszcze chwila. A fajny set znalazłam na allegro.
no mój to nienawidzi czapek i nic na szyi co za gość😁 ale ten nie jest taki opięty więc go zaakceptował.
to linkuj jak coś fajnego czasem nie ma czasu na szukanie.
tak sobie myślę, że chyba największe zabezpieczenie to przed łóżeczkiem trzeba zrobić i szczebelkami
mój teraz ma swobodę bo na wakacjach ale w weekend wracamy oj nie wiem co to będzie już się boję🥶 jak on tak spał z nami łóżko tutaj 200/240 oczywiście my to po bokach po może 40 cm zwinięci a ten jak zwykle rozwalone ręce Jezusek ahhh🤣 a teraz do ciasnego łóżeczka będzie się działo🤪
 
Do góry