reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wczoraj próbowaliśmy cukini. Jestem w szoku. Smakowała jej plus nie pluła, tylko z chęcią próbowała nowego smaku. Jeszcze dziś zapodam jeszcze raz cukinie, i chyba już jutro brokuł 😊
My też wczoraj posmakowalismy cukinie. Nie pluł ale żeby mu smakowało to tez nie mogę powiedzieć 😉a wogole jak wyłączyłam blender żeby zmiksować jedzonko to darł się w niebo głosy 😅jak na żaden inny sprzęt domowy. Ja resztę cukinia zamroziłam w ten pojemnik z lodówki na lód plus zrobiłam 3 słoiczki jak to zje to jedziemy z marchewką 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, której synek ma niebieskie oczy i bujną ciemną fryzurkę? Pamiętam jak wysylalysmy zdj dzieciaczków to jedna z Was wysłała synka, który leżał na brzuszku i patrzył do góry i wtedy pisałam, że ma identiko oczy w środku jak moja Nelka 😁
 
Pytanie do @Vanes bo na bank wiesz, masz jakąś stronę gdzie jest jakiś sensowny schemat rozszerzania diety, co podawać, jakimi etapami itd? Bo w internecie co strona to co innego i mam mętlik totalny.
 
My też wczoraj posmakowalismy cukinie. Nie pluł ale żeby mu smakowało to tez nie mogę powiedzieć 😉a wogole jak wyłączyłam blender żeby zmiksować jedzonko to darł się w niebo głosy 😅jak na żaden inny sprzetelne domowy. Ja resztę cukinia zagroziła w ten pojemnik z lodawki na lód plus zrobiłam 3 słoiczki jak to zje to jedziemy z marchewką 😉
Zdanie "zagroziła w ten pojemnik z lodawki" mnie rozbawił 😂 wiadomo że to słownik płata figle 😂 mogłam tez pomrozić a nie resztę po niej dojeść 😃 muszę coś znaleźć do mrożenia 😃 chociaż mam od cholery woreczków na mleko I mozna je mrozić więc w sumie mozna je wykorzystać 😃
 
Moja przyszła na świat z wagą 3730g i jeszcze nie podwoiła. Ma niecałe 7kg.

Ale bicki już szykuje 💪💪

😜
O to mój 3340 g waga urodzeniowa obecnie już podwoił bo waga łazienkowa pokazuje ponad 7 kg ale tam jest zawsze jakiś błąd, ja liczę ze ma 7 kg w przyszłym tygodniu na szczepieniu będę wiedzieć dokładnie 😉
 
Zdanie "zagroziła w ten pojemnik z lodawki" mnie rozbawił 😂 wiadomo że to słownik płata figle 😂 mogłam tez pomrozić a nie resztę po niej dojeść 😃 muszę coś znaleźć do mrożenia 😃 chociaż mam od cholery woreczków na mleko I mozna je mrozić więc w sumie mozna je wykorzystać 😃
Haha a to dobre co ja tam napisałam 😂😂😂😂
Podsyłam bo obydwie korzystamy z tej strony i tam jest ebok do kupienia, ja osobiście nie kupiłam tylko czytam😅. Można mrozić w woreczki ale to raczej też porcje na raz dla mnie wygodna jest opcja słoiczków bo u mnie robienie przetworów domowych jest normą😂😉. Mrożenia tylko dlatego żeby te porcje były na początku małe.
 
Ostatnia edycja:
Pytanie do @Vanes bo na bank wiesz, masz jakąś stronę gdzie jest jakiś sensowny schemat rozszerzania diety, co podawać, jakimi etapami itd? Bo w internecie co strona to co innego i mam mętlik totalny.
Jak to Ci coś pomoże to mam taką książeczkę, tylko, że po niemiecku :)
 

Załączniki

  • IMG_20210819_124708.jpg
    IMG_20210819_124708.jpg
    877,8 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry