reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja juz tez jutro jadę po antilopa do ikei, bo gadaliśmy z fizjo I chcieliśmy kupic stokke ale używkę, ale to szukanie igly w stogu siana 😂 i zostajemy jednak przy antilopie. Przy okazję kupie do karmienia miseczki itd. Bo pod koniec miesiąca juz bym chciała jej dać pierwszą łyżeczkę. Z tym że chce jej dać coś mało słodkiego, typu - dynia lub ziemniaczek
Ja zamierzam we wtorek zrobić pierwszą próbę...i nie wiem czy od dyni czy marchewki zacząć...wiem , że dzieci coś niechętnie ta marchewkę...
 
Tez myślałam nad brokułem ale by później była wzdęta 😂
no każde dziecko inaczej reaguje się na początek jak podasz 2 łyżeczki to chyba nie będzie tak źle 😜 ale Ty wiesz najlepiej co jej tam podać 😜
ja mogę jeszcze polecić Pasternak fajne warzywo trochę słodkawe wbrew pozorom
ziemniak jest strasznie zapychajacy mój wyżłopił potem 60 ml wody to było zabawne jakby nigdy nie pił😂
 
Ja zamierzam we wtorek zrobić pierwszą próbę...i nie wiem czy od dyni czy marchewki zacząć...wiem , że dzieci coś niechętnie ta marchewkę...
Ja właśnie zaczęłam od marchewki i tak średnio ale coś tam zjadł. Później był trochę niespokojny i miał gazy więc chyba po tej marchewce.... Jutro znów kilka łyżeczek bo zobaczymy. W kolejce czeka ziemniaczek z dynią 🙂
 
Dziewczyny, ostatnio Wam pisałam o tym, że moja Nelka ma pod broda i na klatce potówki i, że robi jej się to większe, bo to miejsce, które nie oddycha. Zakupiłam na drugi dzień z polecenia @Vanes ten Puder wysuszający w płynie więc nim smarowałam 3 razy dziennie tak jak tam pisało i faktycznie bardzo fajnie wysuszał, w sensie "izolował" brodę od klatki i po prostu się nie robiły odparzenia. Natomiast tak czy siak to jej się powiększa i ma tego teraz starsznie dużo... Idzie to w górę i na boki i już nie wiem co mam zrobić, czym to smarować itp... Dzisiaj na noc posmarowałam Latopiciem, żeby też czymś to wyleczyć.
Poniżej wyślę Wam zdj. I teraz nie wiem czy umówić się w tym tyg do pediatry czy czekać na 19 sierpnia, wtedy mamy szczepienie i się go zapytam. A z drugiej strony to pediatra starej daty i na trądzik niemowlęcy, który miała przez dwa miesiące jak skończyła miesiąc przepisał Sudocrem 🤦‍♀️ Także nie wiem, jakoś mu nie ufam, ale wyleczyć to muszę jakoś.

Ostatnio, któraś z Was wysyłała fajną stronę z objawami AZS i LZS. Jakbym mogła prosić jeszcze raz, bo podobno dobry artykuł 😊Zobacz załącznik 1303686Zobacz załącznik 1303687

To chyba to było, u nas te zmiany trochę inaczej wyglądają i u nas jednoznacznie nie wychodzi ani jedno ani drugie u pediatry dostaliśmy skierowanie do alergologa i dermatologa. Latopic też nie pomaga 😑znalazłam dermatologa na nfz ale chcę najpierw iść prywatnie do alergologa.
 
no każde dziecko inaczej reaguje się na początek jak podasz 2 łyżeczki to chyba nie będzie tak źle 😜 ale Ty wiesz najlepiej co jej tam podać 😜
ja mogę jeszcze polecić Pasternak fajne warzywo trochę słodkawe wbrew pozorom
ziemniak jest strasznie zapychajacy mój wyżłopił potem 60 ml wody to było zabawne jakby nigdy nie pił😂
Ja właśnie zaczęłam od marchewki i tak średnio ale coś tam zjadł. Później był trochę niespokojny i miał gazy więc chyba po tej marchewce.... Jutro znów kilka łyżeczek bo zobaczymy. W kolejce czeka ziemniaczek z dynią 🙂
A może głupie pytanie ale to się podaje podgrzane czy tak bezpośrednio ze słoiczka?Bo taką zupkę to wiem , że ciepła musi być ale taką samą dynię czy marchewkę to nie wiem 😂A do zupki to jeszcze trochę czasu minie:) Też mam kupioną dynię z ziemniaczkiem:)Brokuła też:)
 
reklama
A może głupie pytanie ale to się podaje podgrzane czy tak bezpośrednio ze słoiczka?Bo taką zupkę to wiem , że ciepła musi być ale taką samą dynię czy marchewkę to nie wiem 😂A do zupki to jeszcze trochę czasu minie:) Też mam kupioną dynię z ziemniaczkiem:)Brokuła też:)
Ja lekko podgrzałam🙂
 
Do góry