reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
My dziś po chrzcinach😁 Synuś nie spał cała mszę tylko rozglądał się dookoła i jak ksiądz coś mówił to syn nadawał jak najęty tyle do powiedzenia miał 🤣 impreza udana prawie 50 gości każdy zadowolony wrócił do domu a Syn przespał imprezę 😁
Super, że wszystko się udało aż zazdroszczę 😉
U nas chrzciny za tydzień, najpierw problem z tym chrzestnym a teraz jeszcze połowa nie przyjdzie 🙈aż się zaczęłam zastanawiac po co my do nich na wszystkie imprezy chodziliśmy jak nas zapraszali 😬
 
My dziś po chrzcinach😁 Synuś nie spał cała mszę tylko rozglądał się dookoła i jak ksiądz coś mówił to syn nadawał jak najęty tyle do powiedzenia miał 🤣 impreza udana prawie 50 gości każdy zadowolony wrócił do domu a Syn przespał imprezę 😁

My robimy 18 lipca chrzciny. Jestem ciekawa jak młoda będzie szaleć. Pewnie nie zaśnie. Jeszcze mąż stwierdził że będą chrzciny bezalkoholowe. To już widzę miny naszych rodziców 😂😂
 
My robimy 18 lipca chrzciny. Jestem ciekawa jak młoda będzie szaleć. Pewnie nie zaśnie. Jeszcze mąż stwierdził że będą chrzciny bezalkoholowe. To już widzę miny naszych rodziców 😂😂
My zrobiliśmy w lokalu razem z siostrą moją bo mamy dzieci z miesiącem różnicy więc podwójne chrzciny 😊jedzenia było pod dostatkiem i postawiliśmy 4 flaszki bimbru oraz piwo bezalkoholowe zimniuteńkie 😊szwagry lubią do obiadu strzelić po kielichu😁 dwa dania obiadowe były na takim wypasie że gdyby nie ten % to by przystawki ruszone nie były a tak pełna kultura i każdy zadowolony. I z głowy chrzciny 😊 a i lodówka pełna na cały tydzień i obiadu nie muszę gotować 😁😉
 
My robimy 18 lipca chrzciny. Jestem ciekawa jak młoda będzie szaleć. Pewnie nie zaśnie. Jeszcze mąż stwierdził że będą chrzciny bezalkoholowe. To już widzę miny naszych rodziców 😂😂
U nas był Alkohol na osobnym stoliku, każdy mógł wziąć sobie na stół to co chciał. Były wina, wodka, whiskey i piwa. Wino i piwo były też bezalkoholowe.
Zostało kilka butelek wina 0 i wódki ale za to browary poszły wszystkie :)
Ja się cieszę, że wujki wypili zdrowie mojej córeczki 👍
 
U nas był Alkohol na osobnym stoliku, każdy mógł wziąć sobie na stół to co chciał. Były wina, wodka, whiskey i piwa. Wino i piwo były też bezalkoholowe.
Zostało kilka butelek wina 0 i wódki ale za to browary poszły wszystkie :)
Ja się cieszę, że wujki wypili zdrowie mojej córeczki 👍

Ja mowilam też żeby był alkohol ale mój mąż - a bo się rozsiądą i będą siedzieć do nie wiadomo której, a na sali trzeba ogarnąć.
Ale faktycznie chociaż piwko bym postawiła aby było do obiadu.
 
A ja mam od paru dni masakrę...nie wiem czy to wina szczepienia czy co...moje dziecko nie było nigdy jakoś szczególnie grzeczne ale teraz to jest dramat....cały dzień jęczy...marudzi...nic nie pasuje....idzie po prostu oci...ć:(
Patrzę czy to też nie zęby ale nic tam nie widzę czerwonego ani rozpulchnionego bo od soboty ma luźne kupy...ale to też może być po szczepieniu....jestem załamana...a może to skok....nie mam pojęcia co ale jedno jest pewne niech to minie bo osiwieje....:(
 
Dziewczyny jestem 16 tygodni po porodzie . Piersią karmiłam tylko dwa miesiące a w dalszym ciągu nie mam okresu😳jak czytam to niby jak się nie karmi to okres wraca po 6 do 10 tygodni ale czy to od momentu zaprzestania karmienia?! Wynikało by z tego że jeszcze za 3 tygodnie mogę go dostać? Czy lepiej skonsultować się z lekarzem .
 
reklama
Dziewczyny jestem 16 tygodni po porodzie . Piersią karmiłam tylko dwa miesiące a w dalszym ciągu nie mam okresu😳jak czytam to niby jak się nie karmi to okres wraca po 6 do 10 tygodni ale czy to od momentu zaprzestania karmienia?! Wynikało by z tego że jeszcze za 3 tygodnie mogę go dostać? Czy lepiej skonsultować się z lekarzem .
Spokojnie...to jest czas od momentu zaprzestania karmienia a nie od porodu...masz jeszcze 3 tygodnie:)
 
Do góry