reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

No właśnie nie chce zmieniać na inną firmę spróbuje z tym hydrolizowanym białkiem.
Ogólnie te Nam Sensitive ciężko kupić stacjonarnie przynajmniej u mnie w mieście nie ma wcale ale wyczailam taką stronę Apteline gdzie możesz zamówić do apteki jakiej chcesz i na drugi dzień od zamówienia już można odebrać. A i jest taniej nawet o 10 zł niż gdzie indziej. Natomiast Bebilon Pepti kupisz w większości aptek.
 
reklama
Ogólnie te Nam Sensitive ciężko kupić stacjonarnie przynajmniej u mnie w mieście nie ma wcale ale wyczailam taką stronę Apteline gdzie możesz zamówić do apteki jakiej chcesz i na drugi dzień od zamówienia już można odebrać. A i jest taniej nawet o 10 zł niż gdzie indziej. Natomiast Bebilon Pepti kupisz w większości aptek.
Nie chce zmieniać już mleka zostanę przy nan dzisiaj pojadę do apteki ewentualnie je zamówię
 
Nie chce zmieniać już mleka zostanę przy nan dzisiaj pojadę do apteki ewentualnie je zamówię
No w razie jak nie będzie to poproś aby ci w aptece sprawdzili w której jest dostępne bo mają takie bazy danych. Ten nan jest o tyle dobry, że ma bakterie l.reuteri, które zapobiegają kolkom też więc próbuj🙂
 
Jak tam dziewczyny z waszymi dzieciaczkami w nocy 🙂o której chodzą spac i jak wstają?🙂czy wy w ogóle słyszycie jak się budzą w nocy? Moja córa zasypia tak 21-22 i wstaje o 4 na jedzenie ale wtedy płacze. A tak byłam pewna ze śpi cały czas aż tu moje zdziwienie bo przed wczoraj mój mąż przebudził się do toalety a mała leżała z otwartymi oczami cichutko to patrzył na nią i zasnęła po pół godzinie sama 😳 wiec wczoraj ja czuwała i sytuacja się powtórzyła . A ja myślałam ze ona śpi cała noc w tu wychodzi na to ze budzi się w środku nocy
U nas kąpiel 18-20, zależy od dnia. Zasypia 21-22 i budzi się ok. 2-3 na karmienie i śpi do 6-7, karmimy się i raczej już wtedy wstajemy bo ona już nie pośpi 😜 Ja słyszę jak się budzi, bo ona wtedy stęka i wierci się 😅
U nas podobnie, 22-23 zasypia i budzi się około 4-5 rano. Potem ciągnie do 7-8, nie śpi z 15 minut i dalej kima do 10 🙈
Trochę jak miś panda... 🙃
Eee, no to masz ekstra 😄 Śpioszek mały 😁
Moja, mala zasypia koło 23ej za to do 6ej spi i potem jeszcze pogaworzy i śpi dalej nawet do 9ej.ale w między czasie cyc na śpiąco często nawet nie liczę ile bo różnie to. Ale pasuje mi to że z przerwami ale daje pospać do 9ej czy 8ej, gorzej byłoby jakby 4 czy 5rano nie spala.
Ty też masz super 😁 no u nas też cyc na śpiąco właśnie podczas tej jednak pobudki, czasem dwa razy cyc na śpiąco 😁 I to jest super, że nie trzeba wstawać tylko karmisz z automatu 😁 I ja w nocy jak mała śpi i się nie wierci to nie przebieram jej pampersa l, chba, że po karmieniu marudzi i widzę, że ma pełny to na śpiocha jej przebieram na łóżku, a żeby jej nie rozbudzić to ściągam i zakładam nowego od razu bez wycierania i smarowania 😝
No to gratulacje 😁


Kąpiel 19-20, ale zasypia około 23-23.30 na noc, czasami i o 1. Ma jedną pobudkę po okolo 3 i drugą około 6, a potem śpi dalej. No, teraz to już nie, bo licealistkę wiozę na 8 do szkoły, a Dobruśkę na 8.30 do przedszkola, więc 6.30 pobudka. Niestety to zasypianie to dla mnie dramat, ja jestem kompletnie nietomna, mimo, że jestem nocnym markiem. Ale jak jestem niewyspana to bardziej jestem wku....nym markiem 🤣😉

Dzisiaj był zupełnie inny dzień niż zazwyczaj.
Po pierwsze była absolutnie nieodkłalna, a jeśli się dała, to tylko z okładem z cycka, tylko wstałam i od razu ryk - i wcale cycek nie musiał być w paszczy, ale musiał goły leżeć obok przytulony do twarzy 😳
Poza tym spała połowę tego, co normalnie, była bardzo aktywna, ale w pozytywny sposób, strzelała uśmiechami, śmiała się na głos, głużyła, coś obłędnego. Ale gdyby nie mąż,to nic bym nie zrobiła...
No to ja mam to samo od trzech tygodni, jest nieodkładalna totalnie, ma czujnik w pupie, bo na rękach może spać godzinami, można gadać, śmiać się, oglądać tv itp, ale jak tylko odłożę ja do łóżeczka to 5-10 minut i pobudka... A od dwóch tygodni to ma to samo co Twoja, przy cycku moze spać dłuuuugo, nie musi być w buzi, wystarczy, że leży obok niej i ona czuje go policzkiem i trzyma go rączką. I gdy wydaje się, że już ostro śpi i zamierzam powolutku odejść, nie mija 5 min i się budzi 🙉😅 Dlatego teraz już odpuszczam i kładę się z nią, karmie ją i razem śpimy sobie 😊 W domu nic zrobione nie jest, obiadu od tygodnia nie ma, bo narzeczony pracuje w tym tyg od 10-18 ( zamawiamy sobie obiady), ale są rzeczy ważne i ważniejsze, po prostu trzeba przeczekać ten etap " mami cycusia" 🙂 I powiem Wam, że nie narzekam, uwielbiam to, że mnie tak bardzo potrzebuje, bo ten etap minie i już nie wróci, bo będzie coraz większa 🥰 Jak mój wraca do domu to wtedy przejmuje małą, a ja mogę iść się wykąpać i coś ogarnąć obok siebie. A cały bałagan ogarnia mój Love😊 Jak ma zmiany do 14 to jest lepiej, bo wtedy obiad mogę zrobić 😁
Nasz też jak głodny to jedzenie ma być tu i teraz 😅i ja chyba miesiąc temu obrałam opcję, że najpierw jedzenie a potem przebieranie bo ciężko było wytrzymać to darcie podczas przebierania, a jak najedzony to zadowolony leży i wypina na mnie tylek, możemy się przebierać do woli😅😉
A to u nas od początku najpierw jedzenie a potem przebieranie ( chyba, że zrobi kupę od razu po przebudzeniu), bo inaczej jest płacz. Nie dziwne, dziecko głodne bo kilkugodzinnym spaniu i ją nie interesuje, że ma mokrą pieluchę, ważniejsze jest jedzenie 😁 Trzeba robić pod dziecko, nie pod siebie 😁
Nasz też nad ranem nie chce sam spać to go bierzemy do łóżka. 😅 zajął moje miejsce i leży zadowolony 😂😂😉
Moja to uwielbia ze mną spać, ona czuje moja bliskość a u siebie w łóżeczku nie bardzo lubi, budzi sie😜 no ale dopiero w swoim łóżeczku w nocy śpi od 2 tyg, bo przemeblowalismy pokoj i dostawiliśmy jej łóżeczko do naszego łóżka i w końcu śpię z facetem swoim 😁 na karmienie biorę ja do nas do łóżka i odkładam jak zaśnie. Ale między nami mogłaby całą noc spać, mały przytulasek 😊
Ja nie kontroluję, ale jak się obudzi to inaczej oddycha i chodzą jej nóżki i rączki, to dziecko rzadko kiedy leży spokojnie 🤣🤣
To moja też straszna wiercipięta, ona nawet w ciągu dnia jak leży sobie to ciągle majta tymi nogami i rękami 😅 Jak się budzi to nie da się nie obudzić 😅

Uff, odpisałam na połowę, kuźwa zajęło mi to cały spacer 🤣🤣🤣 A przede mn a jeszcze kilka stron do przeczytania 💪💪💪
 
U nas kąpiel 18-20, zależy od dnia. Zasypia 21-22 i budzi się ok. 2-3 na karmienie i śpi do 6-7, karmimy się i raczej już wtedy wstajemy bo ona już nie pośpi 😜 Ja słyszę jak się budzi, bo ona wtedy stęka i wierci się 😅

Eee, no to masz ekstra 😄 Śpioszek mały 😁

Ty też masz super 😁 no u nas też cyc na śpiąco właśnie podczas tej jednak pobudki, czasem dwa razy cyc na śpiąco 😁 I to jest super, że nie trzeba wstawać tylko karmisz z automatu 😁 I ja w nocy jak mała śpi i się nie wierci to nie przebieram jej pampersa l, chba, że po karmieniu marudzi i widzę, że ma pełny to na śpiocha jej przebieram na łóżku, a żeby jej nie rozbudzić to ściągam i zakładam nowego od razu bez wycierania i smarowania 😝

No to ja mam to samo od trzech tygodni, jest nieodkładalna totalnie, ma czujnik w pupie, bo na rękach może spać godzinami, można gadać, śmiać się, oglądać tv itp, ale jak tylko odłożę ja do łóżeczka to 5-10 minut i pobudka... A od dwóch tygodni to ma to samo co Twoja, przy cycku moze spać dłuuuugo, nie musi być w buzi, wystarczy, że leży obok niej i ona czuje go policzkiem i trzyma go rączką. I gdy wydaje się, że już ostro śpi i zamierzam powolutku odejść, nie mija 5 min i się budzi 🙉😅 Dlatego teraz już odpuszczam i kładę się z nią, karmie ją i razem śpimy sobie 😊 W domu nic zrobione nie jest, obiadu od tygodnia nie ma, bo narzeczony pracuje w tym tyg od 10-18 ( zamawiamy sobie obiady), ale są rzeczy ważne i ważniejsze, po prostu trzeba przeczekać ten etap " mami cycusia" 🙂 I powiem Wam, że nie narzekam, uwielbiam to, że mnie tak bardzo potrzebuje, bo ten etap minie i już nie wróci, bo będzie coraz większa 🥰 Jak mój wraca do domu to wtedy przejmuje małą, a ja mogę iść się wykąpać i coś ogarnąć obok siebie. A cały bałagan ogarnia mój Love😊 Jak ma zmiany do 14 to jest lepiej, bo wtedy obiad mogę zrobić 😁

A to u nas od początku najpierw jedzenie a potem przebieranie ( chyba, że zrobi kupę od razu po przebudzeniu), bo inaczej jest płacz. Nie dziwne, dziecko głodne bo kilkugodzinnym spaniu i ją nie interesuje, że ma mokrą pieluchę, ważniejsze jest jedzenie 😁 Trzeba robić pod dziecko, nie pod siebie 😁

Moja to uwielbia ze mną spać, ona czuje moja bliskość a u siebie w łóżeczku nie bardzo lubi, budzi sie😜 no ale dopiero w swoim łóżeczku w nocy śpi od 2 tyg, bo przemeblowalismy pokoj i dostawiliśmy jej łóżeczko do naszego łóżka i w końcu śpię z facetem swoim 😁 na karmienie biorę ja do nas do łóżka i odkładam jak zaśnie. Ale między nami mogłaby całą noc spać, mały przytulasek 😊

To moja też straszna wiercipięta, ona nawet w ciągu dnia jak leży sobie to ciągle majta tymi nogami i rękami 😅 Jak się budzi to nie da się nie obudzić 😅

Uff, odpisałam na połowę, kuźwa zajęło mi to cały spacer 🤣🤣🤣 A przede mn a jeszcze kilka stron do przeczytania 💪💪💪

To tylko ja biorę z łóżeczka do karmienia i odkładam 😂😂 Tutaj wszystkie biorą maleństwa do łóżka. Ale ja nie ryzykuje, lunatykuje ogółem i raz już mi się śniło że dziecko mam w łóżku a to był pies i bym psa zaniosła do łóżeczka. Pies wystraszony był a mąż się ze mnie nabijał później cały dzień.
 
To tylko ja biorę z łóżeczka do karmienia i odkładam 😂😂 Tutaj wszystkie biorą maleństwa do łóżka. Ale ja nie ryzykuje, lunatykuje ogółem i raz już mi się śniło że dziecko mam w łóżku a to był pies i bym psa zaniosła do łóżeczka. Pies wystraszony był a mąż się ze mnie nabijał później cały dzień.
Haha u mnie by nie przeszło, pies 43 kg 😅
 
reklama
Właśnie, do dziewczyn co mają psiaki...
Jak tam reakcje??
U nas super, pies jest pierwszy przy małej jak zapłacze 👍 najchętniej liże jej stopki a ona go kopie, po kilku mocniejszych kopniaczkach jest bardzo zdziwiony 🙈
Załączam dowód :
 

Załączniki

  • IMG_20210521_181340.jpg
    IMG_20210521_181340.jpg
    343 KB · Wyświetleń: 73
Do góry