reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A to nie dobrze, powinni pomagać i angażować się dzięki temu mąż wraca z pracy a mama ma czas dla siebie🙂na swojego nie mogę narzekać bo po pracy chwile odpoczywa a potem od 18 mam czas dla siebie żeby sobie w spokoju posiedzieć czy się wykapać 🙂i porobić coś w domu np. poprasować bo nawet takie domowe obowiązki ale bez myśli ze mała się obudzi są dla mnie odskocznią i przyjemnością 🙂a potrzebna jest taka regeneracja bo inaczej bym zwariowała 🙂w weekend z kolei jeden dzień jest cały męża wiadomo tez się nią zajmuje ale to on biega na każde jej zawołanie 🙂
U mnie weekendy wspólne ale bardziej Mąż a w tyg ma biuro w domu wiec ciągle do nas zagląda, wszystkie posiłki małemu robi, ponosi go ale już nie przebierze 😂 boi się 🙄
 
reklama
Teraz męża zagoniłam do pilnowania. Bo tez bym chciała ogarnąć itd. Mój mąż jedynie max godzinę spędza z małą. Tak ciągle wszystko ja robię i nie mam czasu nawet by iść do WC. Jeszcze wczoraj pojechałam pierwszy raz do kumpeli to jakbym wiecznie z kimś się spotykałam. No way wkurzyłam się, tak nie będzie.
Dokładnie nie daj się. Musi się angażować to tez jego dziecko. Jak nie będzie Ci pomagać to zwariować idzie cały dzień 24/7 tylko z dzieckiem
 
my dzisiaj jak mały da będziemy robić odciski w ramkach dla dziadków na 3 ms które będzie miał 12.05😍 ale szybko
polecam fajna sprawa 😂🤪
Super pomysł 😃ja właśnie szukam jakiegoś pamiętnika czy czegoś w tym stylu żeby zapisywac ważne momenty z życia maluszka 😍macie może coś takiego?
 
A my chyba po kryzysie 🙂🙂 bo cztery dni było noszenia płakania marudzenia a dzisiaj śpi jak aniołek🙂w nocy spała od 21 do 4 a potem pobudka o 8🙂jedzonko i spała do 13😳i zjadła i teraz trochę po patrzyła i znowu śpi 😜🙂to chyba po tym skoku musi odespać 🙂😄

U nas tak gorąco ze siedzimy na grillu na zewnątrz. Niech się wietrzy 😃
 
reklama
Do góry