reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
22.03 przyszedł na świat mój synek-3150gram wagi i 53cm długości😍ostatecznie wyszło, że przez cesarskie cięcie zamiast sn z powodu braku postępu w porodzie😒
Jest absolutnie cudny❤
Karmię go od początku wyłącznie piersią😁 Ma bardzo silny odruch ssania, a ja ponoć mam bardzo dobre warunki do karmienia-pokarm mi się pojawił bezpośrednio po porodzie i to w ilościach wystarczających dla maluszka😀 Młody to taki typowy noworodek-lubi głównie albo wisieć na cycu albo spać😀

Gratulacje mamusiu!!!
Super, że wam się udaje mleczna droga 😊
 
Codziennie w tych samych godzinach to też jakaś regularność. 😀
U mnie cisza. Dziś ostatnia wizyta u gina. Ciekawe czy zaleci szpital przed świętami czy już po.

O to daj znać co ci powie. Ja już mam skierowanie do szpitala, nam się zgłosić 7 dni po terminie, to wypada w poniedziałek wielkanocny ale spytałam go czy jak pójdę we wtorek to będzie ok to mi powiedział, że jak wszystko jest dobrze i czuję ruchy to mogę we wtorek.
 
O to daj znać co ci powie. Ja już mam skierowanie do szpitala, nam się zgłosić 7 dni po terminie, to wypada w poniedziałek wielkanocny ale spytałam go czy jak pójdę we wtorek to będzie ok to mi powiedział, że jak wszystko jest dobrze i czuję ruchy to mogę we wtorek.

Już po wizycie. Dostałam ten sam scenariusz. Jak się samo nie zacznie wcześniej, to we wtorek po świętach o 8 rano mam być na oddziale.
 
I po kolejnej teleporadzie. Katar u dzieci występuje zaleceni tylko sól do noska 4 razy dziennie i potem odciągać. Nie można za często odciągać bo to powoduje ze jeszcze większy katar się robi. I na spacerki mamy wychodzić i wietrzyć pokój i tyle. Niczego nowego się nie dowiedziałam a mała wieczorem znowu się meczy i spac nie może. Ehh a lekarze każą wszystko przeczekiwać.
 
I po kolejnej teleporadzie. Katar u dzieci występuje zaleceni tylko sól do noska 4 razy dziennie i potem odciągać. Nie można za często odciągać bo to powoduje ze jeszcze większy katar się robi. I na spacerki mamy wychodzić i wietrzyć pokój i tyle. Niczego nowego się nie dowiedziałam a mała wieczorem znowu się meczy i spac nie może. Ehh a lekarze każą wszystko przeczekiwać.

I bądź tu mądry, ja dostałam zalecenia ze właśnie jak najwięcej odciągać byle żeby nie poszło na oskrzela 🤷‍♀️ i teraz nie wiem ile razy tu odciągać
 
reklama
Jakie chusty czy nosidełka polecacie dla takich maluchów?
Nosidełek nie polecam bo można maluszkowi zafundować wady postawy.
Co do katarku to u nas też jest, my całymi dniami na dworzu teraz siedzimy, pogoda cudna. A dzieci muszą dojrzeć. Jeśli czujesz się niespokojna to poproś o wizytę osobiście. Zgodnie z przepisami po zmianie dzieciom do 6 lat nie można odmówić chyba że to covid.

Jutro będę nadrabiać, wróciłam od mamy. Ile Wasze dzieci przybierają? Moje słoneczko w środę tuż przed wyjazdem zważyłam i było 3340, teraz 3840, więc robi się "grubo" 🤣🤣🤣 a wcale już nie wisi ciągle na cycu, bo je co 2-3 godziny 🙈🙈🙈 z części ubranek już wyrosła 🤣🤣
 
Do góry