reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

a co Ci doradził ortopeda? byliście jest na usg bioderek? - ciekawa jestem może masz jakąś inną opinie
my po ortopedzie wczoraj więc pytałam 😜o ten temat nie poleca ani jednego ani drugiego do skończenia 4-6 ms cyt. dziecko powinno być noszone na rękach jak najwięcej leżeć na twardym i na brzuszku. po tym okresie jak bardzo się chce to trzeba się umówić do specjalisty od chust i nosideł aby odpowiedni dobrać albo zaryzykować kupno wtedy on podpowie czy jest dobrze dobrane (raczej nie będę ryzykować😉)
jeszcze mi morał strzelił pt że to jest wygodnictwo rodziców, kasa producentów itd i potem jęczą że problem zamiast słuchać wcześniej...😡(mógł se darować-poczułam się jako wyrodna matka która nie chce zajmować się dzieckiem)
podjęłam jednak decyzję że nie kupuje.
szukać teraz dobrego Doradcy w czasach jak wszystko pozamykane i na telefon taaa🙄 szkoda bo już miałam nadzieję ☹️mój waga nie grzeszy więc przeżyje.
Uważam jednak że Każdy robi jak uważa🤪
Mam wrażenie, że ten ortopeda nie ma pojęcia w temacie. Dobrze zawiązana chusta robi robotę i nie uszkadza w żaden sposób stawów biodrowych. Ostatnio mam wrażenie, że lekarze radzą "na odpierdol".

By the way cały czas myślę, że to fejk, bo zapisałam się na 6 maja na szczepienie przeciwko covid ❤❤
 
reklama
Mam wrażenie, że ten ortopeda nie ma pojęcia w temacie. Dobrze zawiązana chusta robi robotę i nie uszkadza w żaden sposób stawów biodrowych. Ostatnio mam wrażenie, że lekarze radzą "na odpierdol".

By the way cały czas myślę, że to fejk, bo zapisałam się na 6 maja na szczepienie przeciwko covid ❤❤

Czekam też aż będzie możliwość szczepienia dla wszystkich i idziemy z mężem bo też jesteśmy za tym
 
a co Ci doradził ortopeda? byliście jest na usg bioderek? - ciekawa jestem może masz jakąś inną opinie
my po ortopedzie wczoraj więc pytałam 😜o ten temat nie poleca ani jednego ani drugiego do skończenia 4-6 ms cyt. dziecko powinno być noszone na rękach jak najwięcej leżeć na twardym i na brzuszku. po tym okresie jak bardzo się chce to trzeba się umówić do specjalisty od chust i nosideł aby odpowiedni dobrać albo zaryzykować kupno wtedy on podpowie czy jest dobrze dobrane (raczej nie będę ryzykować😉)
jeszcze mi morał strzelił pt że to jest wygodnictwo rodziców, kasa producentów itd i potem jęczą że problem zamiast słuchać wcześniej...😡(mógł se darować-poczułam się jako wyrodna matka która nie chce zajmować się dzieckiem)
podjęłam jednak decyzję że nie kupuje.
szukać teraz dobrego Doradcy w czasach jak wszystko pozamykane i na telefon taaa🙄 szkoda bo już miałam nadzieję ☹️mój waga nie grzeszy więc przeżyje.
Uważam jednak że Każdy robi jak uważa🤪

Mój ortopeda przy starszej córce zalecał chuste ale z nauką wiązania pod okiem specjalisty. Za to zdecydowanie odradzał nosidełko dopóki dziecko samo nie usiądzie (u nas to było na 8 miesięcy), to samo przy przejściu na spacerówkę. Dziecko posadzone a dziecko, które samo siada to są dwie zupełnie inne umiejętności i mówił, że często rodzice to mylą.

Mam wrażenie, że ten ortopeda nie ma pojęcia w temacie. Dobrze zawiązana chusta robi robotę i nie uszkadza w żaden sposób stawów biodrowych. Ostatnio mam wrażenie, że lekarze radzą "na odpierdol".

By the way cały czas myślę, że to fejk, bo zapisałam się na 6 maja na szczepienie przeciwko covid ❤❤

Wow! Zakładam, że nie jesteś seniorem 😂
Od którego rocznika są otwarte zapisy?
 
Czekam też aż będzie możliwość szczepienia dla wszystkich i idziemy z mężem bo też jesteśmy za tym

Mój ortopeda przy starszej córce zalecał chuste ale z nauką wiązania pod okiem specjalisty. Za to zdecydowanie odradzał nosidełko dopóki dziecko samo nie usiądzie (u nas to było na 8 miesięcy), to samo przy przejściu na spacerówkę. Dziecko posadzone a dziecko, które samo siada to są dwie zupełnie inne umiejętności i mówił, że często rodzice to mylą.



Wow! Zakładam, że nie jesteś seniorem 😂
Od którego rocznika są otwarte zapisy?
My zapisywaliśmy się jako chętni już w styczniu i właśnie uruchomili zapisy dla tych, co deklarowali chęć szczepienia, dla wszystkich w wieku 40+. My się łapiemy 😉
 
Normalnie zazdroszczę tym z was, które karMią jednym sposobem tzn. Kp lub mm😂 bo u nas mieszane i zwariować można 😂😉 mam trochę mleka w piersiach ale za mało, żeby się najadł.😬 czekamy juz dwa tygodnie na rozkręcenie laktacji i gdyby mały tak nie kochał ich ssać i nie miało to na niego dobrego wpływu to już bym zakończyła tą drogę mleczną 😂😂😉
 
Mam wrażenie, że ten ortopeda nie ma pojęcia w temacie. Dobrze zawiązana chusta robi robotę i nie uszkadza w żaden sposób stawów biodrowych. Ostatnio mam wrażenie, że lekarze radzą "na odpierdol".

By the way cały czas myślę, że to fejk, bo zapisałam się na 6 maja na szczepienie przeciwko covid ❤❤
pewnie masz rację 😜 ale i tak sobie daruje nie znajdę teraz nikogo profesjo żeby nie nauczył a nie chce kombinować sama i tak mam dość problemów z wcześniakiem 😕
szukamy neurologa bo tamtą mnie tak wk🤬🤬 tym że go nie będzie nawet badać że aż skargę na nią napisałam 😬 czego zazwyczaj nie robię.

co do covid 😱 omg jak to zrobiłaś i jak to możliwe? też już bym chciała żyć w normalności w takiej codziennej już nawet wyjazd mi się nie marzy tylko np odwiedziny rodziców 😂😍
 
Normalnie zazdroszczę tym z was, które karMią jednym sposobem tzn. Kp lub mm😂 bo u nas mieszane i zwariować można 😂😉 mam trochę mleka w piersiach ale za mało, żeby się najadł.😬 czekamy juz dwa tygodnie na rozkręcenie laktacji i gdyby mały tak nie kochał ich ssać i nie miało to na niego dobrego wpływu to już bym zakończyła tą drogę mleczną 😂😂😉
wiem co czujesz ja tak ponad ms się męczyłam.
dałam spokój laktacja się nie rozkręciła wręcz zanikała (mimo odciągania co 3h) ale u mnie mały brodawki nie łapał za duża,przez kapturek też nie dawał rady 😞
więc u mnie łatwa decyzja była bo już wszyscy byli wyczerpani mały też bo za każdym razem go męczyłam przystawianiem był rozdrażnieniony i wogole nie wyspany.
pamiętaj też nic na siłę moja siostra ma hipoalergiczke cały czas na mm była teraz 10 lat już i taka bystrzaka że daj spokój i nie choruje.
oczywiście łatwo mi teraz mówić bo jeszcze 2 tyg temu nie mogłam się z tym pogodzić 😂
ale u Ciebie inna bajka trzymam za Was kciuki 👍 🤪
 
reklama
a co Ci doradził ortopeda? byliście jest na usg bioderek? - ciekawa jestem może masz jakąś inną opinie
my po ortopedzie wczoraj więc pytałam 😜o ten temat nie poleca ani jednego ani drugiego do skończenia 4-6 ms cyt. dziecko powinno być noszone na rękach jak najwięcej leżeć na twardym i na brzuszku. po tym okresie jak bardzo się chce to trzeba się umówić do specjalisty od chust i nosideł aby odpowiedni dobrać albo zaryzykować kupno wtedy on podpowie czy jest dobrze dobrane (raczej nie będę ryzykować😉)
jeszcze mi morał strzelił pt że to jest wygodnictwo rodziców, kasa producentów itd i potem jęczą że problem zamiast słuchać wcześniej...😡(mógł se darować-poczułam się jako wyrodna matka która nie chce zajmować się dzieckiem)
podjęłam jednak decyzję że nie kupuje.
szukać teraz dobrego Doradcy w czasach jak wszystko pozamykane i na telefon taaa🙄 szkoda bo już miałam nadzieję ☹️mój waga nie grzeszy więc przeżyje.
Uważam jednak że Każdy robi jak uważa🤪
Nie byliśmy jeszcze u specjalisty od bioderek. Większość osób nosi w chustach i chciałam się doradzić. Ale poczekam w takim razie na wizytę Indie dopytam. Czy to ułatwienie dla rodziców tak ale co w tym złego ze chce zrobić obiad a jednocześnie chce córkę niec przy sobie
 
Do góry