reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A jak nawilżacie nosek tą solą . Mam jej wpuścić krople do noska? Miałam pytać położnej na wizycie ale niestety 17 dni mamy covida
tak wpuszczam do noska zatykając druga dziurkę wtedy zasysa 😜 oczywiście za pierwszym razem to był krzyk teraz to już rutyna😇 ja te zapuszczam do oczu żeby przemywać taki mały szkrab nie ma łez więc podobno trzeba
 
reklama
tak wpuszczam do noska zatykając druga dziurkę wtedy zasysa 😜 oczywiście za pierwszym razem to był krzyk teraz to już rutyna😇 ja te zapuszczam do oczu żeby przemywać taki mały szkrab nie ma łez więc podobno trzeba
Oczy to tez przecieram jałowym gazikiem nasączonym solą od zewnątrz do wewnętrznego kacika😉
 
Oczy to tez przecieram jałowym gazikiem nasączonym solą od zewnątrz do wewnętrznego kacika😉
ja muszę wpuszczać do i masować kąciki bo okulistka stwierdziła, że ma zatkane przewody łzowe
wypisała też antybiotyk jakby ropa się pojawiła ale obyło się bez.
robię to 3 razy dziennie wizytę mamy w połowie kwietnia i w sumie to nie wiem po czym rozpoznać że już ma odetkane🤷‍♀️ więc robimy cały czas na szczęście to polubił 🥰
 
ja muszę wpuszczać do i masować kąciki bo okulistka stwierdziła, że ma zatkane przewody łzowe
wypisała też antybiotyk jakby ropa się pojawiła ale obyło się bez.
robię to 3 razy dziennie wizytę mamy w połowie kwietnia i w sumie to nie wiem po czym rozpoznać że już ma odetkane🤷‍♀️ więc robimy cały czas na szczęście to polubił 🥰
Rozumiem Twój wcześniak 😉bo właśnie się zastanawiam mój to ma łzy, które mi pokazuje jak za długo go przebieram a on się awanturuje😂😉
 
reklama
ja muszę wpuszczać do i masować kąciki bo okulistka stwierdziła, że ma zatkane przewody łzowe
wypisała też antybiotyk jakby ropa się pojawiła ale obyło się bez.
robię to 3 razy dziennie wizytę mamy w połowie kwietnia i w sumie to nie wiem po czym rozpoznać że już ma odetkane🤷‍♀️ więc robimy cały czas na szczęście to polubił 🥰
Ostatnio tak o Was myślałam (pod kątem mojego Małego) , skąd wiadomo, że ma zatkane...
Ale przedwczoraj tak płakusiał mój Boroczek, że mu łezki poleciały, więc chyba ok. Ale mi się serce krajało jak tak płakał, przez brzuszek oczywiscie😥
 
Do góry