reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Właśnie miałam pisać jak u Ciebie,
Ja staram się nie myślec o jutrze, tylko co ogarniać w domu, bo zostawiam męża i córkę starsza i psa na jakieś 4-5dni.
Ale czuję noc nie będzie spana a mamy być na 6:45bo test na koronę itp.
Ostatnia noc przed Tobą, gdzie możesz pospać 😊 Postaraj się wieczoren zrelaksować, poczytać książkę, posłuchać muzyki, zobaczyć jakiś film czy serial.
Ja wiem, że stres i tak zrobi swoje w nocy i będziesz spała jak na szpilkach, ale chociaż spróbuj 😉 Daj jutro znać co i jak 😊
 
Ostatnia edycja:
Ewidentnie brzuszek jak dla mnie, my to samo. Widzę, że zmęczony, spać się chce ale coś przeszkadza.
Dopiero jak kupensa zrobił to zasnął.
Tak mi Go szkoda😔

U nas to samo. Pomasowalam brzucho I nagle jak zaczęłam masować to jakbym ulzyla I aż zaczęła prykac. Teraz znów od godziny spi. Ale ewidentnie walczyła ze sobą bo chciała spać tak jak u Ciebie ale coś było przeszkoda
 
Ostatnia nos przed Tobą, gdzie możesz pospać 😊 Postaraj się wieczoren zrelaksować, poczytać książkę, posłuchać muzyki, zobaczyć jakiś film czy serial.
Ja wiem, że stres i tak zrobi swoje w nocy i będziesz spała jak na szpilkach, ale chociaż spróbuj 😉 Daj jutro znać co i jak 😊
Coś Ty ani książka ani tv🤷‍♀️🙉🙈komórka coś poczytam i tyle, skupić się trudno.
Rano mam koło 8ej.
Dam znać jak będę mogła tylko.
O 6:45juz mamy być bo korona test i pokój zostawić rzeczy.
Mąż będzie przy operacji wiec o tyle super.
Byle udało się znieczulenie w kręgosłup bo u mnie przy 1 porodzie chciałam z bólu zewnątrzoponowe i nie udało już, za pozno czy co, do tej pory nie wiemy czemu.
Jak w kręgosłup się nie uda to kicha bo narkoza ogolna😱
Też dawaj znać jak u Ciebie.
U mnie termin za 8dni z miesiączki ale gdyby nie cc to też chyba byłoby lada dzień.
Czuję wydzieliny dużo już, brzuch kamień momentami, chociaż też jak pobiegam zakupy itp to wtedy już bardzo się napina, jak odpoczywam przechodzi🙈🤷‍♀️
 
Mam rolety w oknach i w tym kąciku co śpi jest zasunięta, ale pozostałe odsłonięte. Mam 3 duże okna w sypialni.
Mój coś przy jasnym nie chce spać😬 dzisiaj pedi powiedziała że przez 3 ms niemowlę tylko śpi trzeba mu stworzyć warunki komfortowe tj ciemno więc ja pytam kiedy on się zaadaptuje - przecież na to jest te 3 ms🤷🏻‍♀️
 
Czy któraś będzie robić odlew stóp i rączek na pamiątkę? Jeżeli tak to jak? A może ktoraś już robiła?
To moje jedyne dziecko i chce pamiątkę a w tym charmidrze zapomina się o takich rzeczach🤪
 
Czy któraś będzie robić odlew stóp i rączek na pamiątkę? Jeżeli tak to jak? A może ktoraś już robiła?
To moje jedyne dziecko i chce pamiątkę a w tym charmidrze zapomina się o takich rzeczach🤪
Odlewu nie robiłam. Za to odbicie w masie łapki i stópki Córki. (Cioci zrobiłam w masie solnej😁)
Teraz też tak zrobimy.
Chociaz sam odlew też mi się podoba
 
Czy któraś będzie robić odlew stóp i rączek na pamiątkę? Jeżeli tak to jak? A może ktoraś już robiła?
To moje jedyne dziecko i chce pamiątkę a w tym charmidrze zapomina się o takich rzeczach🤪
Robiłam Dobrusi odcisk nóżki i raczki w glinie i chyba zrobię to samo teraz.

A położna dzisiaj nie dojechała, bo jej się wszystkie plany pomerdały, a nie zapisała mojego numeru, a nazwisko pomyliła i nie mogła mnie znaleźć (pamiętała, ale nie nazwisko) i koło 18 miała dzwonić do szpitala po mój nr telefonu 🤦‍♀️- jak przyjechałam na oddział noworodkowy to ona była na dyżurze i się zgadalyśmy więc wiedziała kto i jak. Ma być jutro po 8. Szkoda tylko, że ja cały dzień siedziałam w domu, a pogoda była piekna...
 
reklama
Mój coś przy jasnym nie chce spać😬 dzisiaj pedi powiedziała że przez 3 ms niemowlę tylko śpi trzeba mu stworzyć warunki komfortowe tj ciemno więc ja pytam kiedy on się zaadaptuje - przecież na to jest te 3 ms🤷🏻‍♀️

Ja mam takie super rolety tutaj na mieszkaniu dzień i noc - w białym kolorze 😂 więc w ciągu dnia o zaciemnienie nie ma szans
 
Do góry