reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jeszcze trochę cierpliwości... Może tak jak dziewczyny piszą - ruszy samo... Oby!
A jak nie to i tak będzie finał 🤗🤗🤗


@karoo-kp "pooralo" jeszcze tego nie słyszałam 😅 rozbawiłaś mnie tym, dzięki! 😘
Służę uprzejmie 😉
A jak komuś totalnie we łbie się pieprzy to mówię, że mu peron odjechał 😉

A dopóki nie masz aktu to nie przyjmą na pierwszą wizytę? Ja już nie pamiętam nawet czy miałam ten akt na pierwszej wizycie z Czarkiem.
A tego nie wiem bo w sumie nie potrzebuję, a ze starszą to już nie pamiętam...

Kurde, zaczyna mnie cycek boleć. Nievh ten mój mąż już wraca, bo potrzebuję tego laktatora vhyba...
 
reklama
My też wszystko sami załatwiamy.
PESEL jedynie przez profil zaufany.
Ale szybciutko mieliśmy, tego samego dnia, tyle, że dzwonił mój Love ze 3 razy do USC.
Papiery do lekarza, wybór pielęgniarki itd. w swoim zakresie.
Wogóle tej papierologii jest tyle🙄
 
Mąż dostał właśnie od teściowej znak ze chyba właśnie dotarl akt i zaraz po niego do niej jedzie.
A jeżeli chodzi o nfz, to jest temat który ciągle poruszamy z mężem w domu. Wolalabym jak mój tata w Norwegii, idę do specjalisty prywatnie za którego place to mi fundusz oddaje. Lub place miesięcznie za np - medicover i nie odprowadzam składek typu ZUS i mam spokojną głowę.
A weź ja mam nfz, luxmed i medicover. Niestety w tych priv nie ma dyżuru okulistycznego. Nie udało nam się na środę do medicover do okulisty. Jakoś musimy wytrzymać ale aż mnie nosi...😤 co za dziadoski kraj.
Jeszcze mój brat jest pro PiS i wywalił mi tekst że dostanę 500+ to mi się zwroci mogę iść priv. No kuźwa kazałam mu spadać i w dupe se wsadzić to 500+. Nie tracę polityka ale to co się dzieje to jakiś patol....jeszcze wszyscy dopytują o chrzciny chyba ich pogięło. Czemu wszyscy mnie dzisiaj wkurzają 😤😤😤😤🤬🤬🤬🤬🤬 że ma coś nie tak czy co??
 
My też wszystko sami załatwiamy.
PESEL jedynie przez profil zaufany.
Ale szybciutko mieliśmy, tego samego dnia, tyle, że dzwonił mój Love ze 3 razy do USC.
Papiery do lekarza, wybór pielęgniarki itd. w swoim zakresie.
Wogóle tej papierologii jest tyle🙄
Kiedyś szpital zgłaszał podobno teraz przerzucone na obywatela jak wszystko a kara gdzieś szpital za nie zgłoszenie 3 tys czy coś takiego.
 
Witam Was kochane, ja i Kalinka już razem od 12 marca. Niestety cesarkę miałam dlatego że nie było postępu porodu mimo że było pełne rozwarcie. Od wczoraj jesteśmy w domu, wypisali nas po 17:00.
Gratulacje 🥰 Dużo zdrówka i odpoczynku 😉
Mój synek jeszcze w środku. Termin mam na 23 marca więc się nie stresuję😆18 mam zgłosić się do wybranego przeze mnie szpitala na KTG dzidzi i ocenę jej wielkości/ułożenia😁 Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, tak, jak do tej pory😄 Gratulacje dla wszystkich dziewczyn, które mają już swoje maleństwa ze sobą😀
O widzisz, no to Tobie kazali zgłosić się 5 dni przed terminem do szpitala na kontrolne ktg, a ja mam termin na 18.03, w tym dniu mam wizytę u ginekologa ( miałam dopiero co we czwartek wizytę 11.03), a do szpitala mam się zgłosić dopiero 25.03 tydzień po terminie 😅
Gratulacje 😍🥰🍼
Jak po cesarce?

Ps same dziewuchy nam się w marcu urodziły. Czyżby mój Staś sam 🤷🏻‍♀😜
Z tego co pamiętam to @Monini92 tez ostatnio urodziła chłopczyka 😊
Każda z nas ma asymetrię podobno nie ma takich samych chyba że silikon 😜 oczywiście nie urazająć nikogo.
Ja mam większą lewa i chętnie bym zmniejszyła 😘
Dooookladnie tak jest 😅 Ja też mam lewa mniejszą a prawą większą i jak założę stanik to mega widać ta różnice 😆
 
Gratulacje 🥰 Dużo zdrówka i odpoczynku 😉

O widzisz, no to Tobie kazali zgłosić się 5 dni przed terminem do szpitala na kontrolne ktg, a ja mam termin na 18.03, w tym dniu mam wizytę u ginekologa ( miałam dopiero co we czwartek wizytę 11.03), a do szpitala mam się zgłosić dopiero 25.03 tydzień po terminie 😅

Z tego co pamiętam to @Monini92 tez ostatnio urodziła chłopczyka 😊

Dooookladnie tak jest 😅 Ja też mam lewa mniejszą a prawą większą i jak założę stanik to mega widać ta różnice 😆
Czyli 3 chłopaków 😘😍słodko jak oni dadzą radę z tyloma dziewczynami 🤪
 
Kobietki polecam Link do: Lista kursów - MamaFizjoterapeuta.pl Polecam!!! ❤️
Odrazu mówię nie mam nic z tego po prostu się zainteresowałam bo pierwsze dziecko i chce wiedzieć czy prawidłowo zmieniam pieluchę, noszę itd
Co ciekawe okazuje się że wszytsko źle dlatego mi się tak drze może nie czuje się bezpieczny.

Skorzystam jeżeli nie znajdę fizjo 😃 bo chciałam wezwać do domu fizjo właśnie aby tez poprawiła mnie z niektórymi rzeczami aby mała nie była koślawa. Mnie ta glowka martwi, że jej przekręcę a ona mi w drugą stronę odkręca i lezy na tej jednej stronie i myślę co tu zrobić by mi chociaż trochę na tym lewym boku glowa polezala
 
reklama
A weź ja mam nfz, luxmed i medicover. Niestety w tych priv nie ma dyżuru okulistycznego. Nie udało nam się na środę do medicover do okulisty. Jakoś musimy wytrzymać ale aż mnie nosi...😤 co za dziadoski kraj.
Jeszcze mój brat jest pro PiS i wywalił mi tekst że dostanę 500+ to mi się zwroci mogę iść priv. No kuźwa kazałam mu spadać i w dupe se wsadzić to 500+. Nie tracę polityka ale to co się dzieje to jakiś patol....jeszcze wszyscy dopytują o chrzciny chyba ich pogięło. Czemu wszyscy mnie dzisiaj wkurzają 😤😤😤😤🤬🤬🤬🤬🤬 że ma coś nie tak czy co??
Dlatego uciekłam od polskiego rządu kupę lat temu🤷‍♀️
 
Do góry