reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Muszę zwrócić honor mojemu doktorowi, dzisiaj przyszedł (mimo, że ma wolne ❤) i zrozumiałam tak, że wczoraj komuś zlecił przebadanie mnie. Dzisiaj zbadał i okazuje się, że mały jest troszkę niżej ale szału nie ma. Jutro jeszcze zbada mnie położna. Liczą że samo badanie popchnie sprawę do przodu, a jeżeli nie to w poniedziałek będziemy wywoływać.
Po badaniu spaceruj jak najwięcej, kręć biodrami. Ja tak robiłam i drgneło😊
 
reklama
Po badaniu spaceruj jak najwięcej, kręć biodrami. Ja tak robiłam i drgneło😊
Tak właśnie robię 😁 jestem po chyba 3km spaceru w kółkonpo sali połączonym z kręceniem biodrami jak afrykański szaman, do tego seria przysiadów. Wieczorem będę męczyć sutki. Może nie zastartuje samo, ale chociaż przygotuje macice i szyjke do wywołania.
 
U mnie tez mała krzyczy przy przebieraniu ale w pokoju gdzie siedzimy tam mamy z 22 stopnie, w drugim pokoju grzejnik odkręcony na full stopni jest 25 i od razu jest spokoj nie krzyczy tak 🙂
No właśnie z temp to też dziwnie lekarz napisał mi 20-22 stopnie a mój wcześniak też dobrze się czuje w 25. Może to przez niskie żelazo 😐. A właśnie podajecie jakieś witaminy?
 
Się staram jak mogę laski i czasem czuje się beznadziejna. Jeszcze mam problem w tym że mąż w to co teściowa powie to on to powtarza. To ze mała siedzi mi wieczorami na cycu np od 20 do 23 argumentuje tym że mój pokarm jest cienki itd bo tak teściowa mu nagadała, że dziecko trzeba dokarmiac bo przecież ja dziecko przy piersi głodzę. Bo ona wszystkich butlą wykarmiła. I jak mała przy przebieraniu krzyczy to ze cos robię źle.
Ja nie wiem może się pieszczę za mocno z małą i chce jej dać wszystko co najlepsze ale już nie wiem co myśleć, że faktycznie chyba wszystko robię źle.
Żarty sobie robisz? Słabo że Mąż nie trzyma twojej strony sugeruje z nim porozmawiać najpierw tylko rzeczowo bez emocji bo się może okazać że za mamcia stoi 😜
Ty jesteś mama wiesz co jest najlepsze dla Twojego dziecka i napewno nie będziesz słychać rad z przed wojny (nie wiem ile Twój Mąż ma lat) Ty ufasz sobie, Położnej i Lekarzowi.
A Teściowej sugeruje podziękować za porady ale Ty i tak zrobisz to co uważasz za najlepsze dla swojego dziecka i napewno kiedyś skorzystasz może z jej rad. Jak będzie się upierać to powiedz wprost że ona wychowała już swoje dziecko niech da Ci wychować swoje 😂 ja ci prawda przy wsparciu Męża jedynaka zaznaczę 😜 ale ja postawiłam taka granice i Teściowej i mamie i jest cisza mają być babciami a nie matkami😁😄
Jesteś great mamcią😘
 
Żarty sobie robisz? Słabo że Mąż nie trzyma twojej strony sugeruje z nim porozmawiać najpierw tylko rzeczowo bez emocji bo się może okazać że za mamcia stoi 😜
Ty jesteś mama wiesz co jest najlepsze dla Twojego dziecka i napewno nie będziesz słychać rad z przed wojny (nie wiem ile Twój Mąż ma lat) Ty ufasz sobie, Położnej i Lekarzowi.
A Teściowej sugeruje podziękować za porady ale Ty i tak zrobisz to co uważasz za najlepsze dla swojego dziecka i napewno kiedyś skorzystasz może z jej rad. Jak będzie się upierać to powiedz wprost że ona wychowała już swoje dziecko niech da Ci wychować swoje 😂 ja ci prawda przy wsparciu Męża jedynaka zaznaczę 😜 ale ja postawiłam taka granice i Teściowej i mamie i jest cisza mają być babciami a nie matkami😁😄
Jesteś great mamcią😘

Był pediatra i kazał pępek fioletem zakrapiać i lub wypedzlowac patyczkiem i delikatnie przykrywać gazikiem. I ogólnie kikut odpadł sam przy lekarzu. No i mam zwrocic uwagę w czym klade dziecko spać żeby się nie przyduszalo. A jak Akcja się powtórzy to na szpital skierowanie w razie w mamy
 
Był pediatra i kazał pępek fioletem zakrapiać i lub wypedzlowac patyczkiem i delikatnie przykrywać gazikiem. I ogólnie kikut odpadł sam przy lekarzu. No i mam zwrocic uwagę w czym klade dziecko spać żeby się nie przyduszalo. A jak Akcja się powtórzy to na szpital skierowanie w razie w mamy
No i widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 🤣
Cieszę się z Wami 😘a dla Ciebie mniej stresu.
Ja mam teraz stresa odstawiałam całkowicie kp 20 ml po ms odciągania to jakiś żart 😖 już nie dam rady.
Ale tak mnie piersi szczypią i przez dwa dni mroziłam to co odciągnęłam było Mleczko ładne żółte ale teraz z dzisiaj wygląda jak przezroczysta woda i leci tylko z jednej piersi. Ogólnie mam 35 stopni i czuję się mega osłabiona cycki bolą i pieką 😩😱
 
Się staram jak mogę laski i czasem czuje się beznadziejna. Jeszcze mam problem w tym że mąż w to co teściowa powie to on to powtarza. To ze mała siedzi mi wieczorami na cycu np od 20 do 23 argumentuje tym że mój pokarm jest cienki itd bo tak teściowa mu nagadała, że dziecko trzeba dokarmiac bo przecież ja dziecko przy piersi głodzę. Bo ona wszystkich butlą wykarmiła. I jak mała przy przebieraniu krzyczy to ze cos robię źle.
Ja nie wiem może się pieszczę za mocno z małą i chce jej dać wszystko co najlepsze ale już nie wiem co myśleć, że faktycznie chyba wszystko robię źle.
Jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka i nie słuchaj takich głupich rad... Tak ja Vanes napisała, niech dają Ci wychowywać Twoje dziecko, teściowa wychowała już swoje, więc miała pole do popisu, jej czas się skończył 😉
 
O kurde, i dziecko nie jest przegrzane w 25 stopniach? 😱 Szok, że jej taka temperatura odpowiada 😄 Generalnie położne mówią, że w domu maksymalnie 21,5 stopnia, taka temperatura najlepsza dla dziecka. Jedynie podczas kąpieli 23-25 st w łazience 😉 No ale wiadomo też, że każde dziecko inaczej, jedne lubią ciepłej, jedne chłodniej bo potem potówki się robią 😉
Padniecie co mnie w niemieckim szpitalu i położna, niemiecka radziła 15lat temu przy mojej starszej temp na noc powietrza powinna być około 18stopni🙈🙈🙈🙈
Po prostu zimny chów i tyle, dla mnie to mało ja jestem za 21-22.
 
Padniecie co mnie w niemieckim szpitalu i położna, niemiecka radziła 15lat temu przy mojej starszej temp na noc powietrza powinna być około 18stopni🙈🙈🙈🙈
Po prostu zimny chów i tyle, dla mnie to mało ja jestem za 21-22.
18° to ponoć najlepsza temperatura do spania... Dla dorosłych owszem, ale czy dla malenstwa🙄? Ja śpię przy 18-19° ale dzidzi wolałabym zapewnić te 21 😉
 
reklama
Do góry