reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Kochana u mnie też kikut nie odpadł a już ms😩 też śmierdzial najważniejsze żeby ropy nie było. Tydzień temu pediatra powiedziała żeby spirytusem przemyć i głęboko odchylic nie urywać. Mój ma gruba pępowinę i może tyle się goić.
Trzeba dużo wietrzyc tak jak wietrzyc swoją ranę więc jak zmieniasz Pieluchę zabaw się zanim założysz kolejną.
Poczytaj Link do: Kikut pępowiny - Mama Pediatra
 
reklama
Brak słów😬😬😬, trzymaj się, nie dziwię się, że masz dość, a w weekend pewnie okrojony skład w szpitalu i wolą czekać do poniedziałku 😤
Muszę zwrócić honor mojemu doktorowi, dzisiaj przyszedł (mimo, że ma wolne ❤) i zrozumiałam tak, że wczoraj komuś zlecił przebadanie mnie. Dzisiaj zbadał i okazuje się, że mały jest troszkę niżej ale szału nie ma. Jutro jeszcze zbada mnie położna. Liczą że samo badanie popchnie sprawę do przodu, a jeżeli nie to w poniedziałek będziemy wywoływać.
 
Kochana u mnie też kikut nie odpadł a już ms😩 też śmierdzial najważniejsze żeby ropy nie było. Tydzień temu pediatra powiedziała żeby spirytusem przemyć i głęboko odchylic nie urywać. Mój ma gruba pępowinę i może tyle się goić.
Trzeba dużo wietrzyc tak jak wietrzyc swoją ranę więc jak zmieniasz Pieluchę zabaw się zanim założysz kolejną.

U nas właśnie zaczęła się ropa zbierać. I niestety z tym wietrzeniem tak nie idzie robię co mogę ale młoda drze się jak nie wiem co przy przebieraniu.
 
U nas właśnie zaczęła się ropa zbierać. I niestety z tym wietrzeniem tak nie idzie robię co mogę ale młoda drze się jak nie wiem co przy przebieraniu.
U mnie tez mała krzyczy przy przebieraniu ale w pokoju gdzie siedzimy tam mamy z 22 stopnie, w drugim pokoju grzejnik odkręcony na full stopni jest 25 i od razu jest spokoj nie krzyczy tak 🙂
 
U mnie tez mała krzyczy przy przebieraniu ale w pokoju gdzie siedzimy tam mamy z 22 stopnie, w drugim pokoju grzejnik odkręcony na full stopni jest 25 i od razu jest spokoj nie krzyczy tak 🙂
O kurde, i dziecko nie jest przegrzane w 25 stopniach? 😱 Szok, że jej taka temperatura odpowiada 😄 Generalnie położne mówią, że w domu maksymalnie 21,5 stopnia, taka temperatura najlepsza dla dziecka. Jedynie podczas kąpieli 23-25 st w łazience 😉 No ale wiadomo też, że każde dziecko inaczej, jedne lubią ciepłej, jedne chłodniej bo potem potówki się robią 😉
 
Ja wkładam małego palca do buzi sprawdź albo gazik gazik woda przegotowaną. I dużo gadaj 😁.

Się staram jak mogę laski i czasem czuje się beznadziejna. Jeszcze mam problem w tym że mąż w to co teściowa powie to on to powtarza. To ze mała siedzi mi wieczorami na cycu np od 20 do 23 argumentuje tym że mój pokarm jest cienki itd bo tak teściowa mu nagadała, że dziecko trzeba dokarmiac bo przecież ja dziecko przy piersi głodzę. Bo ona wszystkich butlą wykarmiła. I jak mała przy przebieraniu krzyczy to ze cos robię źle.
Ja nie wiem może się pieszczę za mocno z małą i chce jej dać wszystko co najlepsze ale już nie wiem co myśleć, że faktycznie chyba wszystko robię źle.
 
reklama
Smoczki zaleca się dopiero po 3 miesiącach żeby nie zaburzać odruchu ssania. I jaki smoczek by to nie był to może wpływać na zgryz i wady wymowy (może - nie musi).

Ja nie mam żadnego.
Znaczy mam dwa, na klatce piersiowej. Dzisiaj praktycznie nie śpię. Młoda prawie bez przerwy wisi na cycu. Mleka mało, bo to siara, więc ciągle ssie. Ale trudno. Noc się kończy, może dziś nas wypuszczą.
U mnie to samo, cały czas na cycu. O 4 rano poprosiłam o dokarmianie i wtedy zasnął na 1,5 h więc miałam tylko tyle na sen. Dzisiaj ma problemy z brzuszkiem bo jak mają być gazy krzyczy w niebo głosy nawet do piersi nie chce się dostawić. Tutaj położna poleciła mi na wzmożenie laktacji herbatka bocianek zakupiłam i Wam też polecam.
My mamy wyjść do domku dopiero jutro.
 
Do góry