reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Może rzeczywiście o dzieciaczka występuje bezdech. Statystyka nie ublagana bezdechy występują u 1 na 100 żywo urodzonych noworodków.
50% to aż urodzeni pomiędzy 30-37 tc
Sprawdźcie może na sobie i przetestujcie czy działa.
Ja zgłosiłam lekarzowi bo u nas były też 3 epizody, dostaliśmy w szpital u pulsoksykometr za darmo bo wczesniak.
Ale od tamtej pory już nie było epizodów i oby nie było.

Przestawiliśmy płytki bo chyba źle były ustawione. Zobaczymy. Tutaj jest sygnał pojedynczy czyli oznaczający ze albo właśnie płytka nie łapie albo dziecko zasnęło głębokim snem. Sam alarm się nie załączył. Ale się Cholernie wystraszyliśmy już. A po podbiegnięciu do łóżeczka faktycznie dziecię oddychało. Więc podejrzewam ze źle ustawiliśmy to
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj o 16:25 sn przyszedł na świat mój synunio Antoś, waga 4600g, długi 59 cm. Jesteśmy zmęczeni, ale mega szczęśliwi😍💕❤️❤️❤️
Trzymam za Was kciuki✊

Matko podziwiam!!!! 4600 🤯 i SN! Kobieto mąż to Cię powinien na rękach nosić!!! Gratulacje I regeneruj się kochana bo wysiłek jak diabli!! 😘
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj o 16:25 sn przyszedł na świat mój synunio Antoś, waga 4600g, długi 59 cm. Jesteśmy zmęczeni, ale mega szczęśliwi😍💕❤️❤️❤️
Trzymam za Was kciuki✊
Ojeeej, ale duży chłopak 😍 Ale byłaś dzielna, że urodziłaś sn, super, że już jesteście razem, odpoczywaj dużo kochana ❤️ Czyli jedyna osoba z moim terminem ( a nawet i te z późniejszym) już jest rozpakowana, a u mnie dalej nic się nie dzieje 😅
Daj później znać jak przebiegł poród 😊
 
reklama
Do góry