reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
To nas tu ile zostalo😱😱😱😱w dwupaku, bardzo mało a dopiero 11marzec🙉😱
No właśnie, kto jeszcze w dwupaku? Bo już tyle urodziło, że nie pamiętam kto jeszcze nierozpakowany 😁
Ja, Nadia, Niedługo mama, agrafka, ktoś jeszcze? 😁
Coś czuję, że Ty będziesz kolejna, bo za tydzień cesarka 😋 No chyba, że u mnie cud się stanie i coś zacznie się dziać, bo bardzo krótka szyjka i mała bardzo nisko, ale jakoś mam przeczucie, że coś się przedłuży. I denerwuje mnie to oczekiwanie, bo ja bym chciała już 😅 Ale wiem, że natura wie co robi 😊
 
No właśnie, kto jeszcze w dwupaku? Bo już tyle urodziło, że nie pamiętam kto jeszcze nierozpakowany 😁
Ja, Nadia, Niedługo mama, agrafka, ktoś jeszcze? 😁
Coś czuję, że Ty będziesz kolejna, bo za tydzień cesarka 😋 No chyba, że u mnie cud się stanie i coś zacznie się dziać, bo bardzo krótka szyjka i mała bardzo nisko, ale jakoś mam przeczucie, że coś się przedłuży. I denerwuje mnie to oczekiwanie, bo ja bym chciała już 😅 Ale wiem, że natura wie co robi 😊
Ja, teraz jakiś ucisk na odbyt czuje🙈to chyba od jelit,obym nie zaczęła rodzic wczesniej🙉
Bo moja Nadje córkę starsza urodziłam spontan w 37plus 6.
Teraz jestem dziś 38plus 0.
Jutro mam rano ktg u mojej ginekolog.
Masz takie parcia na odbyt? Czy tylko ból jak na, okres?
Pierwszy poród u mnie zaczął się po prostu rano o 5 od odejścia czopu i potem już w szpitalu zostałam, oksytocyna, potem wody poszły noi po 23ej urodziłam.
No ciekawe czy po śpię coś dziś, zastanawiam się czy brać nospe??? Na to parcie na odbyt bo trochę boli😬
Twardnien macicy nawet nie liczę już bo mam sporo🙈, ale u mnie raczej nic nie znacza,
Przez to że mam mieć to cc w środę to nawet nie wiem jak stan szyjki mojej bo nikt dawno nie badal😱robią tylko ktg i usg to to do cc.



Wzięłam nospe bo to chyba od jelit zaparcie, spróbuję zasnąć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja, teraz jakiś ucisk na odbyt czuje🙈to chyba od jelit,obym nie zaczęła rodzic wczesniej🙉
Bo moja Nadje córkę starsza urodziłam spontan w 37plus 6.
Teraz jestem dziś 38plus 0.
Jutro mam rano ktg u mojej ginekolog.
Masz takie parcia na odbyt? Czy tylko ból jak na, okres?
Pierwszy poród u mnie zaczął się po prostu rano o 5 od odejścia czopu i potem już w szpitalu zostałam, oksytocyna, potem wody poszły noi po 23ej urodziłam.
No ciekawe czy po śpię coś dziś, zastanawiam się czy brać nospe??? Na to parcie na odbyt bo trochę boli😬
Twardnien macicy nawet nie liczę już bo mam sporo🙈, ale u mnie raczej nic nie znacza,
Przez to że mam mieć to cc w środę to nawet nie wiem jak stan szyjki mojej bo nikt dawno nie badal😱robią tylko ktg i usg to to do cc.



Wzięłam nospe bo to chyba od jelit zaparcie, spróbuję zasnąć.
Wiesz co, ja nie mam takich parć na odbyt, jedynie bardzo delikatne bóle podbrzusza 2-3 razy w ciągu dnia i twardnienia też 2 razy na dzień. Jedynie przez to, że mała jest już bardzo nisko to mocno napiera na pęcherz, krocze, że aż kości trochę kości bolą i czasem właśnie na odbyt, ale to wtedy wiem, że to ona, a tak to nie mam. No ta końcówka już jest najgorsza. Musimy to wytrwać. Ty wiesz przynajmniej, że za tydzień masz rozwiązanie, a ja jeszcze mogę 2 tyg czekać 😭
Dzisiaj ruszyłam częściej z krążeniem biodrami, kilka razy w ciągu dnia. Herbaty z liści malin nie było u nas w dwóch aptekach. Zaraz sobie będę stymulować sutki. W weekend z narzeczonym zrobimy sobie romantyczne wieczory przy świecach, romantycznej muzyczce coś sobie potańczymy, jakąś kąpiel i masaż mi zrobi, żeby pobudzić te hormony 😁

A no to dziwne, bo powinni kontrolować Twoja szyjkę, czy coś się nie dzieje. Czy jakaś infekcja nie jest czy cokolwiek. Najwyżej jutro popros o zbadanie palpacyjne.

Jasne, odpocznij i spróbuj zasnąć, ja też już leżę sobie, ale pewnie zasnę dopiero 00:30 😅
 
Do góry