reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Może po schodach 🤣ja w pierwszej ciąży mialam dość już i poszłam do galerii po schodach pochodziłam i urodziłam następnego dnia po prostu rano odszedł czop śluzowy.
A to było 15dni przed terminem.
Albo Sex spróbuj.
Seks był w poniedziałek i nic 😅 Ja mam generalnie bardzo ciasną i opuchnietą w środku pochwe ( w ciąży), więc seks sprawia mi ból, a po seksie 3 dni boli i szczypie mnie wejście krocza. Więc nie ma opcji bym robiła to codziennie albo co 2 dni.
Dzisiaj ginekolog jednym palcem mi badał szyjkę, bo jestem wysoka i nie umiałam tam dojść i mnie to mega bolało, chciał spróbować dwoma palcami, ale nawet nie dał rady ich włożyć bo tak ciasno było 😅
Podrażnię dzisiaj sutki, pobujam biodrami i zobaczymy 😁
 
reklama
Kobitki wczoraj urodziłam od przyjęcia na oddział w 40 min szybko poszło Synuś 3550g 55cm ❤️ 4 szwy troszkę pękło w środku ale to nic się zagoi 😉 jestem bardzo zadowolona z przebiegu akcji i całego personelu normalnie czułam się jak w prywatnej klinice 😁 mąż był ze mną od początku i przy kangurowaniu żadnych testów na covid nam nie robili. Trzymam mocno kciuki za Was teraz i życzę ekspresowych rozwiązań 😘

Dziewczyny urodziłam w nocy !
ale się podziało ! Od rana miałam skurcze tak co 20 min a wieczorem już co 10 min i to dość intensywne . Ok 21 już były co 7 min wiec pojechałam do szpitala w aucie już co 5 min !
na miejscu okazało się ze tylko cm rozwarcia - masakra a ja z bólu się zwijałam ! Generalnie dużo się działo do godziny 2 w nocy myślałam ,ze umieram , prysznic , gaz w końcu znieczulenie w kręgosłup . Po znieczuleniu jakiś drgawek dostałam i serducho dziecka spadło z 144 bić na 80 i lekarka zadecydowała natychmiastowe cięcie ... ehhhh i tak o 2:37 jest moja córa ❤️
było mega ciężko ale jest ona . Widziałam ja z 10 sek bo wzięli ja na obserwacje . Mi dopiero znieczulenie puszcza i maja ją mi przynieść ok 9 po obchodzie lekarskim

Brawo dziewczyny, owocna ta nocka 😁
Dużo zdrówka dla was i Maluszków ❤️

Myśli 🤣🤣

Tego co chciałam, a spałam godzinę dziś

Odpoczynek godzinę.
Jestem na porodówce z podłączoną oksytocyną, mam dziś urodzić 🤷‍♀️

O, to mocne ✊✊✊
I dalej sobie nie pospisz 😉
 
Dziękuję ❤️ Od rana miałam skurcze niereguralne co 20min co 15min ale nie były mocne cały czas czekałam na regularne w końcu z 20min zrobiły się nagle co 5min silne i trwające minute i pojechałam wtedy do szpitala coś po 16:00 i od razu na trak i zaraz urodziłam.

Kochana dużo zdrówka dla was i gratuluję!!! 😘😘
 
A pytanie do dziewczyn, które już urodziły, w którym momencie porodu Wasi panowie mogli do Was wejść?
Mój Love od razu. Tak sobie myślę, że położne muszą mówić o tych procedurach (ze wpuszczają na ostatnią fazę porodu) a robią i tak to co uważają😉zresztą lekarz też przyszedł na obchód i nic nie mówił.
Tyle, że w fartuchu a maseczkę zakładał jak położne się kręciły przy mnie
 
Mój Love od razu. Tak sobie myślę, że położne muszą mówić o tych procedurach (ze wpuszczają na ostatnią fazę porodu) a robią i tak to co uważają😉zresztą lekarz też przyszedł na obchód i nic nie mówił.
Tyle, że w fartuchu a maseczkę zakładał jak położne się kręciły przy mnie

Zazdroszczę kochana! :-) bo jednak dobrze jak dana osoba jest przez cały czas.
 
Nie, angelcare właśnie jeszcze używany. Ale najlepsze jest to ze tak nie pika a czasem daje o sobie znać.
Może rzeczywiście o dzieciaczka występuje bezdech. Statystyka nie ublagana bezdechy występują u 1 na 100 żywo urodzonych noworodków.
50% to aż urodzeni pomiędzy 30-37 tc
Sprawdźcie może na sobie i przetestujcie czy działa.
Ja zgłosiłam lekarzowi bo u nas były też 3 epizody, dostaliśmy w szpital u pulsoksykometr za darmo bo wczesniak.
Ale od tamtej pory już nie było epizodów i oby nie było.
 
Wogóle wchodzę, czytam a tu się DZIEJE ho ho, jak w serialu 😁
Dziewczyny urodziłam w nocy !
ale się podziało ! Od rana miałam skurcze tak co 20 min a wieczorem już co 10 min i to dość intensywne . Ok 21 już były co 7 min wiec pojechałam do szpitala w aucie już co 5 min !
na miejscu okazało się ze tylko cm rozwarcia - masakra a ja z bólu się zwijałam ! Generalnie dużo się działo do godziny 2 w nocy myślałam ,ze umieram , prysznic , gaz w końcu znieczulenie w kręgosłup . Po znieczuleniu jakiś drgawek dostałam i serducho dziecka spadło z 144 bić na 80 i lekarka zadecydowała natychmiastowe cięcie ... ehhhh i tak o 2:37 jest moja córa ❤️
było mega ciężko ale jest ona . Widziałam ja z 10 sek bo wzięli ja na obserwacje . Mi dopiero znieczulenie puszcza i maja ją mi przynieść ok 9 po obchodzie lekarskim
Gratulacje ogromne❣️
Zdrówka, spokoju i miłego poznawania się😘
Kobitki wczoraj urodziłam od przyjęcia na oddział w 40 min szybko poszło Synuś 3550g 55cm ❤️ 4 szwy troszkę pękło w środku ale to nic się zagoi 😉 jestem bardzo zadowolona z przebiegu akcji i całego personelu normalnie czułam się jak w prywatnej klinice 😁 mąż był ze mną od początku i przy kangurowaniu żadnych testów na covid nam nie robili. Trzymam mocno kciuki za Was teraz i życzę ekspresowych rozwiązań 😘
Super😘 Gratulacje z całego 🧡
 
reklama
Dopiero co rozmawiałyśmy o wpadaniu w wir porządków w domu, po powrocie no i oczywiście co?
Mądra ja dobrze się czuję to heja.
Dostałam opieprz od położnej dziś, macica "rozlana", za mało odpoczynku, min. 2 godz. leżeć dziennie (mój Love dostał przykaz przypilnowania mnie 🙄)

Patii jedyny moment na bezpieczny sex bez zabezpieczeń😉😁
Kiedy idę nocą półżywa do toalety to myślę sobie: "Błagam, niech akcja nie zaczyna się nocą, najpierw muszę się wyspać". Ale kiedy już się rozkręca, to pewnie tak adrenalina uderza, że noc czy nie noc, człowiek nie myśli o spaniu. 😄
Popieram karoo-kp
Myśli się, myśli😂
Wiesz co jak narazie jest wszystko ok. Malutka przesypia ciągiem 4-5 godzin. W nocy budzi się tylko dwa razy na jedzenie, przewinę ją i idzie spać
Fajnie, że tak jest.
Spokojnie, normalnie...
Oby tak dalej
 
Do góry