reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Kiedy idę nocą półżywa do toalety to myślę sobie: "Błagam, niech akcja nie zaczyna się nocą, najpierw muszę się wyspać". Ale kiedy już się rozkręca, to pewnie tak adrenalina uderza, że noc czy nie noc, człowiek nie myśli o spaniu. 😄
Myśli 🤣🤣
To Twoje życzenie się spełnilo😉tez tak kiedyś miałam z siusianiem do pojemnika w szpitalu 😂😂 do którego szpitala trafiłaś? Tego co chciałaś?
Tego co chciałam, a spałam godzinę dziś
O kurde, ale jaja.. No ale masz ten Twój wymarzony odpoczynek przed porodem 😅😁 Korzystaj i czytaj ile wlezie 😂

Hahaha, ja mam to samo 🤣 W nocy idąc też błagam by się nie zaczęło nocą, bo chcę się wyspać i noc jest od tego 😂 Ale czym bliżej terminu tym zacznie mi to być już coraz bardziej obojętne 😁
Odpoczynek godzinę.
Jestem na porodówce z podłączoną oksytocyną, mam dziś urodzić 🤷‍♀️
 
O wow super szybko😅o której pojechalas do szpitala? Gratuluję ❤
Dziękuję ❤️ Od rana miałam skurcze niereguralne co 20min co 15min ale nie były mocne cały czas czekałam na regularne w końcu z 20min zrobiły się nagle co 5min silne i trwające minute i pojechałam wtedy do szpitala coś po 16:00 i od razu na trak i zaraz urodziłam.
 
Hej dziewczyny, jestem już po wizycie, dziś 39+0 🙂 Mała już bardzo nisko, szyjka bardzo krótka, ale dalej zamknieta, zero rozwarcia. Waży już 3520g 🥰 Za tydzień wizyta, a jak nic się nie ruszy to za 2 tyg do szpitala.
Fajna, już ma wage😍
Ja dziś 38plus 0.
Jutro idę na ktg, ja się zmagam ze świadem i zgaga dalej😬już mnie to dobija że muszę brać lekki na to.
A Ty jeszcze bierzesz na zgagę czy Ci już minęło?
Ja mam wysoko brzuch cały czas😱ja podobno w drugiej ciąży może się wcale nie obniżyć.
Ja, w pon. Test na koronę i anastazjolog a w środę cc😱
 
Fajna, już ma wage😍
Ja dziś 38plus 0.
Jutro idę na ktg, ja się zmagam ze świadem i zgaga dalej😬już mnie to dobija że muszę brać lekki na to.
A Ty jeszcze bierzesz na zgagę czy Ci już minęło?
Ja mam wysoko brzuch cały czas😱ja podobno w drugiej ciąży może się wcale nie obniżyć.
Ja, w pon. Test na koronę i anastazjolog a w środę cc😱
Wiesz co, pewnie zgagę dalej bym miała gdybym nie brała tabletek, a teraz biorę sobie co dwa dni i do porodu nie zamierzam przestać ich brać by się nie męczyć potem z zgagą 😅
No fajnie, bo Ty juz za tydzień będziesz miała małą przy sobie 😍 A ja musze czekać jeszcze maksymalnie 2 tyg. Chcę urodzić do tygodnia. W sumie jest nadzieja, bo skoro szyjka jest bardzo krótka, a mała jest bardzo nisko, to w każdej chwili może się coś zacząć dziać. Tylko u mnie zero przepowiadających... Muszę coś zacząć działać, by rozkręcić akcje, ale nie wiem już co 😆😫
 
reklama
Wiesz co, pewnie zgagę dalej bym miała gdybym nie brała tabletek, a teraz biorę sobie co dwa dni i do porodu nie zamierzam przestać ich brać by się nie męczyć potem z zgagą 😅
No fajnie, bo Ty juz za tydzień będziesz miała małą przy sobie 😍 A ja musze czekać jeszcze maksymalnie 2 tyg. Chcę urodzić do tygodnia. W sumie jest nadzieja, bo skoro szyjka jest bardzo krótka, a mała jest bardzo nisko, to w każdej chwili może się coś zacząć dziać. Tylko u mnie zero przepowiadających... Muszę coś zacząć działać, by rozkręcić akcje, ale nie wiem już co 😆😫
Może po schodach 🤣ja w pierwszej ciąży mialam dość już i poszłam do galerii po schodach pochodziłam i urodziłam następnego dnia po prostu rano odszedł czop śluzowy.
A to było 15dni przed terminem.
Albo Sex spróbuj.
 
Do góry