reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mnie 39t1d i też nic się nie zapowiada 😉 wczoraj miałam wizytę krótka szyjka aż się sama dziwiła gin że jeszcze skurczy nie mam widocznie dobrze synusiowi w brzuszku będzie gotów to wyjdzie czekamy cierpliwie 😉
No ja miałam wizytę 25 lutego, tydzień temu w czwartek to gin mnie badał i miałam szyjkę krótką, ale jeszcze zamknięta i skurczów do dziś nie mam 😋 Kolejna wizytę mam w przyszłym tyg w czwartek 11.03 i zobaczymy czy dotrwam, czuje, że tak, więc wtedy sprawdzimy czy jest jakieś rozwarcie 😉 Najgorsze są te 2 tyg przed terminem i dalej, bo wtedy jest jednak wielka nie wiadoma, kiedy i jak się zacznie itp 😁
 
37+6 i cisza, jutro 38 tygodni, w środę ginekolożka, ktg, a w poniedziałek lecę badania zrobić bieżące 😁😁
Znaczy skurcze mam, i to takie, że momentami wymiękam, ale to jeszcze nie to 🤷‍♀️
Kurcze, ja tu widzę, że większość chodzi na ktg, a ja jeszcze ani razu nie byłam, bo nic mi ginekolog nie mówił ani nie zlecił 😋 Więc nie wiem czy Wy miałyście jakieś wskazania na ktg czy coś?
 
Kurcze, ja tu widzę, że większość chodzi na ktg, a ja jeszcze ani razu nie byłam, bo nic mi ginekolog nie mówił ani nie zlecił 😋 Więc nie wiem czy Wy miałyście jakieś wskazania na ktg czy coś?
Ja też nie miałam ani razu ktg. Położna nie dysponuje takim sprzętem, a jak pytałam ginekologa to mi powiedział, że to w przypadku jakby coś niepokojącego się działo. I że robią to w szpitalu. U mnie niby wszystko ok. to się nie pcham do żadnego szpitala😉ale rozmawiałam z koleżanką, jej ciąża przebiegała prawidłowo to mówiła, że ktg miała robione dopiero w dniu porodu, więc uspokoiła mnie😊
 
Kurcze, ja tu widzę, że większość chodzi na ktg, a ja jeszcze ani razu nie byłam, bo nic mi ginekolog nie mówił ani nie zlecił 😋 Więc nie wiem czy Wy miałyście jakieś wskazania na ktg czy coś?
Powiem tak: mnie brak ktg bardzo dziwi. W obu poprzednich ciążach miałam ktg na każdej wizycie od 32 tygodnia, w tym ostatni miesiąc chodziłam co tydzień, a później 2x w tygodniu i za każdym razem miałam ktg.
Pierwszą ciążę teraz prowadzę w 100% prywatnie i ktg nie miałam ani razu. Po prostu moja doktorka powiedziała, że na tej wizycie zrobimy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Kurcze, ja tu widzę, że większość chodzi na ktg, a ja jeszcze ani razu nie byłam, bo nic mi ginekolog nie mówił ani nie zlecił 😋 Więc nie wiem czy Wy miałyście jakieś wskazania na ktg czy coś?
Ja byłam na ktg już dwa razy, od przyszłego tygodnia mam dwa razy w tygodniu. U mnie na ostatniej wizycie szyjka była krótka i otwarta, może dlatego mam zlecone ktg, ale w poprzednich ciążach od 37 TC też miałam robione ktg.
 
reklama
Do góry