reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

W Polsce jest 11:30 i dopiero co wstałam 😁 obudziłam się o 4 kiedy mąż wyjeżdzał do pracy, wciupałam troszeczkę czipsów, które zostawił wieczorem przy łóżku, posiedziałam na necie z godzinkę i znów zasnęłam. Pospałam do 10, znów zaliczyłam internet i teraz jem śniadanie 😆 życie na L4 przed urodzeniem dziecka jest całkiem...luzackie 😆
Hahahah, u mnie też tak ranki wyglądają 😅 późno wstaje i późno chodzę spać 😆 tylko, że rano nic nie jem, jem śniadanie dopiero o 10:30-11, więc późno 😅 Ale ciesze się na tą organizacje w życiu przy dziecku, człowiek będzie miał więcej dnia i będzie bardziej zorganizowany, z posiłkami, spacerami, sprzątaniem itp 😄
 
reklama
W Polsce jest 11:30 i dopiero co wstałam 😁 obudziłam się o 4 kiedy mąż wyjeżdzał do pracy, wciupałam troszeczkę czipsów, które zostawił wieczorem przy łóżku, posiedziałam na necie z godzinkę i znów zasnęłam. Pospałam do 10, znów zaliczyłam internet i teraz jem śniadanie 😆 życie na L4 przed urodzeniem dziecka jest całkiem...luzackie 😆
Haha dobre😉 mi też się podoba😂😂kiedyś nie wyobrażalam sobie życia bez pracy a teraz ciężko mi sobie wyobrazić jakbym miała wrócić do pracy😂😂😂 och te hormony😉
 
Hahahah, u mnie też tak ranki wyglądają 😅 późno wstaje i późno chodzę spać 😆 tylko, że rano nic nie jem, jem śniadanie dopiero o 10:30-11, więc późno 😅 Ale ciesze się na tą organizacje w życiu przy dziecku, człowiek będzie miał więcej dnia i będzie bardziej zorganizowany, z posiłkami, spacerami, sprzątaniem itp 😄
Pewno dopiero dzieci nas zmuszą do uregulowania dnia 😁 miałam piękne plany już w tym tygodniu być zorganizowaną i wstawać, kłaść się wcześniej, to wyszło jak wyszło 😆
 
No i jestem w domu.
Badania i Ktg, wszystko w porządku więc ordynator nie widział sensu mnie trzymać. Jak coś to do szpitala w poniedziałek. Do porodu nie mam się wogóle na ten moment🥴
Za to lekarka tak mnie zbadała, że w domu cała wkładka zakrwawiona, nieprzyjemna okropnie. Mam nadzieję, że to chwilowe😳
 
reklama
Do góry