reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Oj to współczuje, moja plama jest mała i delikatnie zaczerwieniona, pryszczyki są ale też nie tak widoczne. Może opanuje w tym tygodniu, bo miedzy niedzielą a środą mam termin. Nie chce się zastanawiać czy mogę ponporodzie zarazić dziecko 🤔
No mam nadzieję, że to wina hormonów i wszystko się po porodzie unormuje. Jak nie to znowu dermatolog. No takie to świństwo 😠
 
reklama
Ja miałam mieć wizytę w środę a pojechałam dziś, bo swędzi mnie skóra, a w 1 ciąży cholestaza, więc trzeba sprawdzic:ktg ok, próby wątrobowe dziś po południu lub rano wyniki,
Cc ma na 17.03 a moja lekarka mówi że jak będzie świąd to proponuję wczesniej🙉w czwartek mam 37plus 0.ale chciałam chociaż do tego 38tc dotrwać żeby dziecko wagi nabrało.
Zobaczymy jak bedzie🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
W środę znowu ktg i chyba teraz tak będę miała, jeszcze zależy od wyników prób wątrobowych.
 
Jest 2 w nocy a ja nie śpię
W Polsce jest 11:30 i dopiero co wstałam 😁 obudziłam się o 4 kiedy mąż wyjeżdzał do pracy, wciupałam troszeczkę czipsów, które zostawił wieczorem przy łóżku, posiedziałam na necie z godzinkę i znów zasnęłam. Pospałam do 10, znów zaliczyłam internet i teraz jem śniadanie 😆 życie na L4 przed urodzeniem dziecka jest całkiem...luzackie 😆
 
Dziewczyny a czy po porodzie zamierzacie zostać na tym forum ? Czy jednak uciekacie
A no jasne, że zostaje 😄 Przecież będziemy mogły tutaj radzić się siebie w kwestii dzieci, sprzętów i różnych innych rzeczy 😁 wiadomo, pewnie będziemy tutaj rzadziej przebywały, ale będę codziennie zerkać 😁
 
reklama
Ja miałam mieć wizytę w środę a pojechałam dziś, bo swędzi mnie skóra, a w 1 ciąży cholestaza, więc trzeba sprawdzic:ktg ok, próby wątrobowe dziś po południu lub rano wyniki,
Cc ma na 17.03 a moja lekarka mówi że jak będzie świąd to proponuję wczesniej🙉w czwartek mam 37plus 0.ale chciałam chociaż do tego 38tc dotrwać żeby dziecko wagi nabrało.
Zobaczymy jak bedzie🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
W środę znowu ktg i chyba teraz tak będę miała, jeszcze zależy od wyników prób wątrobowych.
A ile mała już waży z dzisiejszych badań? :)
 
Do góry