reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No moja ważyła w czwartek 3050 gram w 37+0, wizytę mam dopiero na 11.03 o ile dotrwam 😅 Na razie powiem Ci nic się nie zapowiada 😅 nawet nie mam tych skurczy przepowiadających, tylko czasem lekkie twardnienie brzucha i lekkie pobolewanie jak na okres, a tak to nic. Jedynie jak stoję i chodzę to czuje jak mała naciska na krocze, pęcherz i odbyt. Na wizycie szyjka krótka ale zamknięta. Może się to zmienić w każdej chwili ale też nie musi, także zobaczymy jak to będzie 😋 Chciałabym by za tydzień już powoli się zaczynało wszystko 😁
Ja dzisiaj do 1 w nocy nie spałam, już myślałam, że coś się zacznie bo mały strasznie napierał w dół, baaardzo bolały mnie pachwiny i twardy brzuch oraz na zmianę naciskał na pęcherz i odbyt, bieganie do toalety. Zdążyłam się położyć i znowu musiałam iść. Dzisiaj też od rana brzuch twardy, a jak szłam po syna do szkoły to myślałam, że nie dojdę tak się napinał 😅
 
reklama
U mnie nawet twardnienia nie ma, a w środę już 39 tydzień, mam wrażenie że do końca życia będę chodzić w ciąży i nigdy nie urodzę 😑 dzisiaj mam wizytę to wypytam gina o to, a w piątek zaczynam wędrówki po schodach i dłuuuuugie spacery 😌
No ja tak samo, tylko w czwartek właśnie zaczynam 39 tydzień ( 38+0). No ja w zeszłym tygodniu codziennie spacery z narzeczonym po 1-1,5 h, także trzeba powoli naturalnie przyspieszać 😊 Każda z nas chce by się samo zaczęło 😁
 
Ja dzisiaj do 1 w nocy nie spałam, już myślałam, że coś się zacznie bo mały strasznie napierał w dół, baaardzo bolały mnie pachwiny i twardy brzuch oraz na zmianę naciskał na pęcherz i odbyt, bieganie do toalety. Zdążyłam się położyć i znowu musiałam iść. Dzisiaj też od rana brzuch twardy, a jak szłam po syna do szkoły to myślałam, że nie dojdę tak się napinał 😅
No to jest najgorsze, to napieranie na krocze i pęcherz, że masz wrażenie jakbyś miała co minute pełny pęcherz i, że nie dolecisz do łazienki 😅 Ale w nocy to ja co równą godzinę wstaje na siku, i tak wtedy też brzuch boli, bo jest taki obolały jak całą noc się śpi na jednym albo drugim boku, biodra też bolą przez spanie na boku. A na plecach spać nie mogę, bo wtedy mam taki ucisk na przeponę, że nie potrafię przez sen normalnie oddychać, tylko tak jakby chrapie/duszę się i każdy wdech budzi mnie, masakra...
 
U mnie nawet twardnienia nie ma, a w środę już 39 tydzień, mam wrażenie że do końca życia będę chodzić w ciąży i nigdy nie urodzę 😑 dzisiaj mam wizytę to wypytam gina o to, a w piątek zaczynam wędrówki po schodach i dłuuuuugie spacery 😌
No i u mnie również; brzuch nie twardnieje, skurczy nie ma, czop nie odszedł...
Zastanawiam się czy to możliwe nie mieć tych skurczy przepowiadajacych, może one są tylko my ich nie odczuwamy?

Zostały dwa tygodnie do planowanego terminu, mam nadzieję, że samo się zacznie.
@Fabryczna daj znać po wywiadzie z ginem ;)
 
No to jest najgorsze, to napieranie na krocze i pęcherz, że masz wrażenie jakbyś miała co minute pełny pęcherz i, że nie dolecisz do łazienki 😅 Ale w nocy to ja co równą godzinę wstaje na siku, i tak wtedy też brzuch boli, bo jest taki obolały jak całą noc się śpi na jednym albo drugim boku, biodra też bolą przez spanie na boku. A na plecach spać nie mogę, bo wtedy mam taki ucisk na przeponę, że nie potrafię przez sen normalnie oddychać, tylko tak jakby chrapie/duszę się i każdy wdech budzi mnie, masakra...
Jak bym czytała o sobie to samo ze spaniem mam.
Jeszcze drętwienie bioder od spania na boku. 😬😬🙉🙈
 
No i jestem w domu.
Badania i Ktg, wszystko w porządku więc ordynator nie widział sensu mnie trzymać. Jak coś to do szpitala w poniedziałek. Do porodu nie mam się wogóle na ten moment🥴
Za to lekarka tak mnie zbadała, że w domu cała wkładka zakrwawiona, nieprzyjemna okropnie. Mam nadzieję, że to chwilowe😳
Nie rozumiem po co w takim razie to cią ganie po szpitalach 🙈tylko stresują, tu niby cukrzyca a w szpitalu i tak mają to gdzieś😩
 
No to jest najgorsze, to napieranie na krocze i pęcherz, że masz wrażenie jakbyś miała co minute pełny pęcherz i, że nie dolecisz do łazienki 😅 Ale w nocy to ja co równą godzinę wstaje na siku, i tak wtedy też brzuch boli, bo jest taki obolały jak całą noc się śpi na jednym albo drugim boku, biodra też bolą przez spanie na boku. A na plecach spać nie mogę, bo wtedy mam taki ucisk na przeponę, że nie potrafię przez sen normalnie oddychać, tylko tak jakby chrapie/duszę się i każdy wdech budzi mnie, masakra...
O rany to nieźle z tym sikaniem, ja to góra dwa razy w ciągu nocy🙈przewraca nie sie w łóżku to tez nie lada wyczyn😅u mnie twardnienia się zdarzaja i czasem ból jak na okres pozatym spokoj😉do terminu 11 dni😅
 
Może głupie pytanie do dziewczyn po cc ale kiedy można się depilować po cc, ciecie mam w miejscu włosów, zaczynają wyrastac i okropnie to swędzi?
Druga sprawa też miałyście takie zgrubienua nad linia cięcia może jeszcze wcześnie bo 2 tyg i się goji🤷🏻‍♀️?
 
No ja tak samo, tylko w czwartek właśnie zaczynam 39 tydzień ( 38+0). No ja w zeszłym tygodniu codziennie spacery z narzeczonym po 1-1,5 h, także trzeba powoli naturalnie przyspieszać 😊 Każda z nas chce by się samo zaczęło 😁
U mnie też samo nie mam twardnień ani żadnych skurczy a dzisiaj 39 tydzień. Mam nadzieję że do piątku coś się ruszy i że nie będę lezec zbyt długo na oddziale
 
reklama
A na kiedy masz termin?
Termin mam na czwartek 04.03

Nie bój się, miałam to samo przecież. Tak zostałam zbadana ze ze mnie poleciało. I później już był spokój.To ty za tydzień w którym tygodniu będziesz??
Teoretycznie za tydzień w poniedziałek będzie 40 +4
Córa urodziła się dokładnie 40 +1😀
Liczę po cichutku, że samo się zacznie jednak przed weekendem🙏
 
Do góry