reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny mam skurcze nie z tej ziemi ale akcja porodowa się nie rozkręca. Boje się jak nie wiem co. Prawdopodobnie przez mój strach zatrzymał się poród bo miałam już skurcze co 2 minuty ale jak się zdenerwowałam to wszystko minęło.
Kochana, nie denerwuj się. Jak już się zaczęło to daj temu się ponieść by pomóc malutkiej wyjść na świat 😊 Czym prędzej urodzisz tym będziesz miała to już za sobą 😊 Wszystko będzie dobrze, jesteśmy stworzone do tego. Trzymamy mocno kciuki 😘
 
reklama
O! Dzięki, że wspomniałaś o dermatozie, bo dzięki temu odkryłam, że chyba też to mam! 😅 z dwa tygodnie temu zrobiło mi się coś takiego właśnie w kąciku nosa, tuż nad ustami i próbuje to smarować jakimiś kremami, które mam w domu, ale niewiele pomaga. Czym to smarować? Dzisiaj zaczęłam clotrimazolem.
Ja normalnie miałam maść ze sterydem.
Ale teraz wspomagałam się kremem z cynkiem, takim do pupy niemowląt.
Delikatnie ale pomaga wyciszyć i rozjaśnia te ogniska.
Sudokrem nic nie poradził.
Już mam koło ust i koło płatków nosa🙄
 
reklama
Ja normalnie miałam maść ze sterydem.
Ale teraz wspomagałam się kremem z cynkiem, takim do pupy niemowląt.
Delikatnie ale pomaga wyciszyć i rozjaśnia te ogniska.
Sudokrem nic nie poradził.
Już mam koło ust i koło płatków nosa🙄
Oj to współczuje, moja plama jest mała i delikatnie zaczerwieniona, pryszczyki są ale też nie tak widoczne. Może opanuje w tym tygodniu, bo miedzy niedzielą a środą mam termin. Nie chce się zastanawiać czy mogę ponporodzie zarazić dziecko 🤔
 
Do góry