reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Jak tam dziewczyny się czujecie ? 🙂
Mnie od wczoraj swędzi skóra tak ogólnie, jak smaruje to lepiej, byle do czwartku będzie 37plus 0.
W środę ma wizytę to zrobi mi próby watrobowe, kurde myślałam że obejdzie się bez świądu w tej ciąży, W tam tej ciąży dłonie i stopy i była cholestaza, dobrze że to końcówka, ostatnie próby wątrobowe miesiąc temu i wyniki bardzo niskie. Miłej niedzieli dziewczyny🤗
 
Jak tam dziewczyny się czujecie ? 🙂
Ja się czuje dobrze. Na razie nic się nie zapowiada, aczkolwiek mała mocno uciska mi na krocze i pęcherz, bo sikam co chwilę 🙉 jestem ciekawa czy wytrwam do wizyty 11.03 😅 W przyszłym tyg czekają mnie badania krwi i moczu, a za tydzień w pondz diabetolog i muszę jej powiedzieć, że codziennie mam cukier w normie i ani razu nie był powyżej normy odkąd mi dały nowy glukometr 😋 Czyli cukrzycy ciążowej ni ma 💃🙏
 
Mary2094 jak Ty się miewasz?
Mam do Ciebie głupie może pytanie.
Na izbie przyjęć można być z mężem? I nie wiem czy taskać tę swoją torbę czy poczekać najpierw czy mnie zostawią🤔 ot moje dylematy🙄

Mnie od wczoraj swędzi skóra tak ogólnie, jak smaruje to lepiej, byle do czwartku będzie 37plus 0.
W środę ma wizytę to zrobi mi próby watrobowe, kurde myślałam że obejdzie się bez świądu w tej ciąży, W tam tej ciąży dłonie i stopy i była cholestaza, dobrze że to końcówka, ostatnie próby wątrobowe miesiąc temu i wyniki bardzo niskie. Miłej niedzieli dziewczyny🤗
Olejki np. z migdałów też nie pomagają?
Ja miałam kilka dobrych lat temu dermatoze wokółustną, taki ala trądzik i oczywiście co? Widzę, że mam znowu wykwit😳🙄 mam nadzieję, że po porodzie minie a jak nie to znowu leczenie, tylko chodź tu teraz po lekarzach🙄🙄
 
Ja się czuje dobrze. Na razie nic się nie zapowiada, aczkolwiek mała mocno uciska mi na krocze i pęcherz, bo sikam co chwilę 🙉 jestem ciekawa czy wytrwam do wizyty 11.03 😅 W przyszłym tyg czekają mnie badania krwi i moczu, a za tydzień w pondz diabetolog i muszę jej powiedzieć, że codziennie mam cukier w normie i ani razu nie był powyżej normy odkąd mi dały nowy glukometr 😋 Czyli cukrzycy ciążowej ni ma 💃🙏
Twoja cukrzyca ciążowa to dla mnie hit😆😉smarujesz się juz teraz tą maścią z Ziaji?
 
Mary2094 jak Ty się miewasz?
Mam do Ciebie głupie może pytanie.
Na izbie przyjęć można być z mężem? I nie wiem czy taskać tę swoją torbę czy poczekać najpierw czy mnie zostawią🤔 ot moje dylematy🙄


Olejki np. z migdałów też nie pomagają?
Ja miałam kilka dobrych lat temu dermatoze wokółustną, taki ala trądzik i oczywiście co? Widzę, że mam znowu wykwit😳🙄 mam nadzieję, że po porodzie minie a jak nie to znowu leczenie, tylko chodź tu teraz po lekarzach🙄🙄
Nie próbowałam olejku z, migdałów,spróbuję, w ciąży poprzedniej też świąd i cholestaza, tyle że wcześniej, teraz dziś 36plus 3. Smaruje się różnymi kremami dla baby bo są delikatne noi zrobię próby wątrobowe najpóźniej w środę,albo nawet jutro jak będzie swędziała skóra dalej.
Ja w ogóle alergiczna jestem, naczynka popękały mi na dekoldzie w tej ciazy😬także po ciąży czeka mnie laser na zamykanie naczynek.
 
reklama
Do góry