reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Patii26 z tymi cukrami to jakiś żart.
Tylko nerwów i stresu dokładają specjaliści, eh😠
Ale dobrze, że taki jest finał.
Jak kręcenie biodrami? 😊Wdrożyłaś już ruchy w życie?
Też się cieszę, dzisiaj kolejny dzień z cukrami w normie 😁 bez diety 😋
Co do kręcenia biodrami hmm, kiepsko 😅 być może dlatego, że teraz od poniedziałku robimy z narzeczonym codzienne spacery po 1-1,5 godziny więc Biodra rozruszane 😁 ale jutro nie będzie czasu na spacer, więc sobie pokręcę biodrami 😉
 
Dziewczyny, a jak wygląda sprawa światła w nocy przy maluszku? Będzie dobrze mu się spało, jeżeli w drugim końcu pokoju będzie świeciła lampka nocna z ciepłym światłem? Raczej nie będę zupełnie wyłączała światła na noc, żeby móc wstać do małego, przewinąć i nakarmić, ale zastanawiam się czy lampka nocna nie będzie za mocna.
 
Dziewczyny, a jak wygląda sprawa światła w nocy przy maluszku? Będzie dobrze mu się spało, jeżeli w drugim końcu pokoju będzie świeciła lampka nocna z ciepłym światłem? Raczej nie będę zupełnie wyłączała światła na noc, żeby móc wstać do małego, przewinąć i nakarmić, ale zastanawiam się czy lampka nocna nie będzie za mocna.
Ja będę miała zagaszone światło na noc, ale mam taką małą lampkę nocną dla małej, która będzie stała na komodzie przy przewijaku i jest na dotyk, więc wtedy sobie będę ją włączać przy przewijaniu. Ona kompletnie nie razi w oczy, bo to specjalna dla dzieci miękka w kształcie sowy 😊 Świeci światłem białym oraz zmienia kolory jeśli się chce i jest ładowana na USB 😉
 
Ja będę miała zagaszone światło na noc, ale mam taką małą lampkę nocną dla małej, która będzie stała na komodzie przy przewijaku i jest na dotyk, więc wtedy sobie będę ją włączać przy przewijaniu. Ona kompletnie nie razi w oczy, bo to specjalna dla dzieci miękka w kształcie sowy 😊 Świeci światłem białym oraz zmienia kolory jeśli się chce i jest ładowana na USB 😉
Wiem o jakiej mówisz, kupiłam taką w kształcie lamy dla koleżanki 😁
 
Dziewczyny, a jak wygląda sprawa światła w nocy przy maluszku? Będzie dobrze mu się spało, jeżeli w drugim końcu pokoju będzie świeciła lampka nocna z ciepłym światłem? Raczej nie będę zupełnie wyłączała światła na noc, żeby móc wstać do małego, przewinąć i nakarmić, ale zastanawiam się czy lampka nocna nie będzie za mocna.

My mieszkamy jeszcze na kawalerce więc dziecko będzie się musiało nauczyć spać np. Przy dźwięku telewizora. 🤷‍♀️ ale na noc lampka mała do wstawania jak najbardziej juz jest.
 
Dziewczyny z ta waga maluszka to ja bym sie tak nie przejmowala wazne ze zdrowe a male dzieci latwiej sie rodzi. Moja corka w dniu porodu 38+ 3 miala 2500kg i 48cm. Mala ale zdrowa teraz za to mam wiecej powodow do zmartien bo malutka wazyla w 30 tyg tylko 1100gram w nastepnym tyg wizyta zobaczymy ile teraz jest.

Ogolnie to ja nawet komody jeszcze nie mam a prania i prasowania jest strasznie duzo [emoji85]
 
Dziewczyny z ta waga maluszka to ja bym sie tak nie przejmowala wazne ze zdrowe a male dzieci latwiej sie rodzi. Moja corka w dniu porodu 38+ 3 miala 2500kg i 48cm. Mala ale zdrowa teraz za to mam wiecej powodow do zmartien bo malutka wazyla w 30 tyg tylko 1100gram w nastepnym tyg wizyta zobaczymy ile teraz jest.

Ogolnie to ja nawet komody jeszcze nie mam a prania i prasowania jest strasznie duzo [emoji85]

Oczywiście, dzieci przybierają po urodzeniu na masie. Ważne żeby były zdrowe, wagę nadrobią 👍a co ile masz wizyty?
 
moja miała niby mieć w 35 ok 2100 i wzięli mnie do szpitala, a w szpitalu inna lekarka jeszcze ją zmierzyła i mówi, że wszystko ok i w zależności jak się ruszy pomiary inaczej jej wychodziły. Docelowo miała mieć jednak 2400. Tak mnie lekami nafaszerowali, sterydy na płucka i magnez. Te pomiary są szacunkowe
 
reklama
My mieszkamy jeszcze na kawalerce więc dziecko będzie się musiało nauczyć spać np. Przy dźwięku telewizora. 🤷‍♀️ ale na noc lampka mała do wstawania jak najbardziej juz jest.
My w ciągu dnia chcemy małą nauczy, żeby zasypiała przy normalnej rozmowie, przy dxjewku telewizora itp., żeby potem nie musieć chodzić przy niej na palcach bo każdy dźwięk ją obudzi. Jedynie wieczorem po kąpieli chcemy ja wyciszyć, będę szła z nią do sypialni, przy lampce nocnej ją nakarmię, uśpię i położę do łóżeczka, żeby miała spokój na noc 😉
 
Do góry