reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My w ciągu dnia chcemy małą nauczy, żeby zasypiała przy normalnej rozmowie, przy dxjewku telewizora itp., żeby potem nie musieć chodzić przy niej na palcach bo każdy dźwięk ją obudzi. Jedynie wieczorem po kąpieli chcemy ja wyciszyć, będę szła z nią do sypialni, przy lampce nocnej ją nakarmię, uśpię i położę do łóżeczka, żeby miała spokój na noc 😉

U mnie niestety jest nierealne to żeby dziecko mega wyciszyć 😃nie dość że pies, to jeszcze nie ma gdzie siedzieć. A musimy jeszcze do końca tego roku się przemęczyć na tym metrażu, później na swoje. Młoda będzie miała chociaż miejsce by śmigać sobie.
 
reklama
A tam. Lekarz lekarzowi nie równy. Czasem mam wrażenie że niektórzy mają dwie twarze. Na nfz traktują bez szacunku ale prywatnie jak zobaczą pieniądz to już najlepsi i najmilsi

U mnie niestety jest nierealne to żeby dziecko mega wyciszyć 😃nie dość że pies, to jeszcze nie ma gdzie siedzieć. A musimy jeszcze do końca tego roku się przemęczyć na tym metrażu, później na swoje. Młoda będzie miała chociaż miejsce by śmigać sobie.
U mnie pies myśliwski jack Russel terier to będzie jazda,ona, cały czas by polowała i widzi coś z okna i szczeka🙈normalnie nie przeszkadza ale z mala😬mało tego okno w którym moja suczka siedzi jest w pokoju gościnnym który ma być małej, chociaż na początku i tak będzie z nami w sypialni i przy mnie.
Ale już widzę że mala mi będzie moja pies budzil🙉🙉🙄🤷‍♀️
 
U mnie pies myśliwski jack Russel terier to będzie jazda,ona, cały czas by polowała i widzi coś z okna i szczeka🙈normalnie nie przeszkadza ale z mala😬mało tego okno w którym moja suczka siedzi jest w pokoju gościnnym który ma być małej, chociaż na początku i tak będzie z nami w sypialni i przy mnie.
Ale już widzę że mala mi będzie moja pies budzil🙉🙉🙄🤷‍♀️
Albo i nie - może się zaprzyjaźnią i będzie miała super opiekuńczego 'starszego brata'... 🥰 ja mam rocznego boksera, który aktualnie jest w fazie 'jestem już duży i groźnie szczekam, ja tu pilnuje, to moje podworko!' itp.
Mimo wszystko liczę, że jak mała będzie na świecie to będzie jego oczko w głowie i uspokoi się 🙏 teraz jak słyszy płacz dziecka np w filmie to kładzie uszy jakby to było przez niego 🤭
myślę, że Twoja suczka pokocha i zaopiekuje sie nowa członkinią stada 😋
 
Ostatnia edycja:
Albo i nie - może się zaprzyjaźnią i będzie miała super opiekuńczego 'starszego brata'... 🥰 ja mam rocznego boksera, który aktualnie jest w fazie 'jestem już duży i groźnie szczekam, ja tu pilnuje, to moje podworko!' itp.
Mimo wszystko liczę, że jak mała będzie na świecie to będzie jego oczko w głowie i uspokoi się 🙏 teraz jak słyszy płacz dziecka np w filmie to kładzie uszy jakby to było przez niego 🤭
myślę, że Twoja suczka pokocha i zaopiekuje sie nowa członkinią stada 😋
Też liczę na to, że nasze owczarki pokochają nowego członka rodziny 😉co prawda nie mamy ich w domu a w kojcu na dworze i się czasem zastanawiam jak będą wyglądać nasze spacery ale chyba damy radę 😅
 
Też liczę na to, że nasze owczarki pokochają nowego członka rodziny 😉co prawda nie mamy ich w domu a w kojcu na dworze i się czasem zastanawiam jak będą wyglądać nasze spacery ale chyba damy radę 😅

U nas trochę strach Bo mamy jamnika adopcjanina i teraz pytanie czy będzie zazdrosna czy też nie, bo ją trochę rozpieściliśmy.
 
reklama
Ja zakupiłam angelcare, zobaczymy jak to będzie.
A ja Snuza Hero.
Mieliśmy w rodzinie niestety przypadek nagłej śmierci łóżeczkowej i bezdechu, dlatego zakup monitora oddechu był na mojej liście tak samo ważny jak np.: wozek. Boję się, że będę miała problemy ze snem dopóki największe ryzyko nie minie 🙆‍♀️
 
Do góry