reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny 🙂 Jestem po wizycie u ginekologa. Dziś mam 37+0, z malutką wszystko w porządku, waży sobie już 3050 gram, na tydzień przybiera 250 gram 🥰 Więc do terminu na pewno dobije do 3500 gram, waga idealna 😍😄
Szyjka krótka, ale zamknięta. Gin powiedział, że na razie na pewno nie rodzę, ale w każdej chwili może się to zmienić, także czekamy na spokojnie 😁
 
reklama
Ja też świeżo po wizycie, 37 TC, na ktg wszystko w normie, mały waży już 3550+/- 450g (tak powiedział lekarz), waga jak na 39 tc. Szyjka miękka, krótka, przepuszcza palec.
Już nie mam wizyty u lekarza, jedynie ktg i krótka konsultacja z wynikiem.
 
Ja też świeżo po wizycie, 37 TC, na ktg wszystko w normie, mały waży już 3550+/- 450g (tak powiedział lekarz), waga jak na 39 tc. Szyjka miękka, krótka, przepuszcza palec.
Już nie mam wizyty u lekarza, jedynie ktg i krótka konsultacja z wynikiem.

To trzymam kciuki za rozwiązanie szybkie :-)
Ja się zastanawiam ile moja teraz waży bo ostatnio było 3,5. A coś czuję że będzie 4 🙈
 
Cześć dziewczyny 🙂 Jestem po wizycie u ginekologa. Dziś mam 37+0, z malutką wszystko w porządku, waży sobie już 3050 gram, na tydzień przybiera 250 gram 🥰 Więc do terminu na pewno dobije do 3500 gram, waga idealna 😍😄
Szyjka krótka, ale zamknięta. Gin powiedział, że na razie na pewno nie rodzę, ale w każdej chwili może się to zmienić, także czekamy na spokojnie 😁
To super 😀a co powiedział na tą cukrzyce?
 
To super 😀a co powiedział na tą cukrzyce?
A co do cukrzycy to są jaja, opowiem Wam. W poniedziałek miałam dietetyka, powiedziała co jeść i jak jeść. Wczoraj miałam diabetologa, generalnie mówiła, że cukry brzydkie i na czczo codziennie za wysokie więc mi dała insulinę na noc. Dziwiła się, że z badań krwi glukoza wychodzi super, a z palca źle wyniki, więc dali mi nowy glukometr, ten popularny teraz Contour plus one, z wysoką dokładnością i kompatybilny z aplikacja na telefon ( generalnie taki full wypas w porównaniu do tego co ja mam, bo dostałam go z przychodni Examedin Fast). No i wczoraj przez cały dzień mierzyłam sobie cukier przed posiłkiem i po posiłku dwoma glukometrami i wyobrażacie sobie, że z tego nowego glukometru miałam wszystkie wyniki idealne w normie, a z tego starego wszystkie podwyższone o 15-25, jednostek i powyżej normy ? 😖 Dzisiaj to samo, rano na czczo cukier dobry, w starym powyżej normy. I okazuje się, że ja prawdopodobnie wcale nie mam cukrzycy, tylko miałam do dupy glukometr, który jest nie miarodajny... 🤦‍♀️ I nie brałam wczoraj insuliny, dziś też nie będę brała, bo po co jak mam wszystko w normie.. A jutro zadzwonię do diabetolog i jej o tym powiem..
 
A co do cukrzycy to są jaja, opowiem Wam. W poniedziałek miałam dietetyka, powiedziała co jeść i jak jeść. Wczoraj miałam diabetologa, generalnie mówiła, że cukry brzydkie i na czczo codziennie za wysokie więc mi dała insulinę na noc. Dziwiła się, że z badań krwi glukoza wychodzi super, a z palca źle wyniki, więc dali mi nowy glukometr, ten popularny teraz Contour plus one, z wysoką dokładnością i kompatybilny z aplikacja na telefon ( generalnie taki full wypas w porównaniu do tego co ja mam, bo dostałam go z przychodni Examedin Fast). No i wczoraj przez cały dzień mierzyłam sobie cukier przed posiłkiem i po posiłku dwoma glukometrami i wyobrażacie sobie, że z tego nowego glukometru miałam wszystkie wyniki idealne w normie, a z tego starego wszystkie podwyższone o 15-25, jednostek i powyżej normy ? 😖 Dzisiaj to samo, rano na czczo cukier dobry, w starym powyżej normy. I okazuje się, że ja prawdopodobnie wcale nie mam cukrzycy, tylko miałam do dupy glukometr, który jest nie miarodajny... 🤦‍♀️ I nie brałam wczoraj insuliny, dziś też nie będę brała, bo po co jak mam wszystko w normie.. A jutro zadzwonię do diabetolog i jej o tym powiem..
A to dobre😅szkoda, że tak długo się tym stresowalas pewnie, że nie bierz tej insuliny.
 
Z tą wage z usg to ja coraz bardziej nie jestem przekonana. Coraz częściej słyszę ze spore błędy nawet 500-/+.
Takze ja się tym nie sugeruje wcale.
No mi lekarz powiedział +/-450 , bo taka jest tolerancja, ale u mnie jak już to bardziej na + niż -, bo syna rodziłam w 38 TC i ważył 3800, było tak jak wychodziło z pomiarów 😊
 
reklama
Moja w 35plus 4 ważyła 2950gr.tez chyba sporo😱😱😱a ja sama waga 55kg przed i 62kg ostatnio😱w ciąży.
Nie wiem jak to możliwe że mam wielki brzuch i nic poza tym.
Każda ciąża, zupełnie inna, w 1 przytylam z 12kg.
Cieszę się w każdym razie z cc to taki brzuch mam duży że nie wyobrażam jeszcze sobie naturalnie rodzic, nie na moje stare kości to🤣🤣🤣🤣🤣
 
Do góry