reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mnie też kręgosłup boli jak więcej porobie, brzuch mam olbrzymi, a ostatnie trzy dni totalny brak sił, jakby mi ktoś prąd odciął. Cokolwiek mam zrobić to przez wielki wysiłek, nie wiem o co chodzi😥 Dzisiaj dwa prania zrobiłam i poty mnie zlały jakbym lekki prysznic wzięła, ten totalny brak sił zaczyna mnie bardzo wkuuu..... Do tego przez całą ciążę nie miałam zgagi, a teraz 36+6 mega zgaga aż na wymioty. Już nie mogę doczekać się rozwiązania.
Kochana, ja też miałam taka zgagę, od 3 tyg odkąd ginekolog przepisał mi Lanzul ( kapsułki zmniejszające kwasowość żołądka), od pierwszego dnia stosowania, zgagi brak jak ręka odjął. I jestem przeszczesliwa z tego powodu, bo wcześniej to piłam tylko mleko, które łagodziło zgagę, ale potem już mleko kompletnie nie pomagało. Także warto poprosić lekarza o to 😉
 
reklama
Ja na zgagę wypisany omeprazol przez moją ginekolog bo bym oszalala. U mnie to nic tak nie dokuczyło ja to *****-zgaga, aż reflux a, ja bez ciąży zero takich problemów, doraźnie gaviscon do ssania bez recepty.
Ja tego ssałam po 6tabl.na dobę, dopóki nie wypisała mi omeprazolu bo już nie dałam rady.
Ciężko te końcówki. Ciąż prawie u kazdej🙄
I jak, pomagają Ci te tabletki na zgage czy tylko łagodzą zgagę? 🙂
 
No właśnie o to mi chodzi🤔 nie obstawiam, że urodzę zaraz w pierwszej dobie. A nie wiem czy szpital daje l4.
Boję się zostawić temat do wizyty w szpitalu bo co jeśli szpital nie da l4?
No taką mam zagwózdkę🤔😬
Szpital chyba zawsze wypisuje L4 jak jesteś na oddziale choćby jeden dzień. Zawsze możesz też zadzwonić na swoją porodówkę i dopytać.
 
Haha dooookładnie, ten miesiąc się dłuży jak żaden 😅 No początki ciąży się trochę dłużyły jeszcze 😋
Najbardziej będą się dłużyć dni kiedy nadejdzie termin porodu, a nic się nie będzie działo 😜 już uprzedziłam męża, że kilka dni przed terminem zamierzam odhaczyć wszystkie domowe sposoby wywołania porodu jakie znajdę na internecie, bo nie wyobrażam sobie urodzić niewiadomo ile po czasie 😅
 
Najbardziej będą się dłużyć dni kiedy nadejdzie termin porodu, a nic się nie będzie działo 😜 już uprzedziłam męża, że kilka dni przed terminem zamierzam odhaczyć wszystkie domowe sposoby wywołania porodu jakie znajdę na internecie, bo nie wyobrażam sobie urodzić niewiadomo ile po czasie 😅

Kochana życzę Ci aby na Ciebie te sposoby podziałały, bo na mnie nic nie podziałało. No jedynie olejków nie piłam ale z racji tego że boje się gwałtownej reakcji organizmu.

Moja suczka wkręciła sobie ciążę urojoną. Biega po łóżku i cuduje. Wybudziła mnie ta cholera. Jestem juz skłonna oddać ja na zabieg sterlizacji.
 
I jak, pomagają Ci te tabletki na zgage czy tylko łagodzą zgagę? 🙂
Pomagają, zgagi nie ma, odbija mi się 🙈ale już nie aż tak. Także omeprazol pomaga(też hamuje wydzielanie kwasu żołądkowego), ten gaviscon tylko łagodzi. (raczej nie pomoze na mega zgagi).
A propo mężów i pomagania ich to ja cała ciążę sama sobie radzę, mój był 1 raz na usg, no teraz w szpitalu drugi🙈ja ustalany był termin cc.
Przy pierwszej córce był zaangażowany w ciąże, poród itd.
A teraz to on już niespodziewal się ze zajdę, przez pandemie też latam sama po lekarzach a on mówi że zaraz kończy 47lat i czas myśleć o emeryturze a nie o pieluchach🤷‍♀️🤷‍♀️🙈🙈🙉🙉🙉🤣🤣także sama sobie ogarniam temat ciąży.
Mam nadzieję po porodzie bardziej się zainteresuje🤣🤣🤣w końcu urodzi mu się druga corka😍
 
Ostatnia edycja:
Kochana życzę Ci aby na Ciebie te sposoby podziałały, bo na mnie nic nie podziałało. No jedynie olejków nie piłam ale z racji tego że boje się gwałtownej reakcji organizmu.

Moja suczka wkręciła sobie ciążę urojoną. Biega po łóżku i cuduje. Wybudziła mnie ta cholera. Jestem juz skłonna oddać ja na zabieg sterlizacji.
Ale co robi przy ciąży urojonej?
Pytam bo moja nie ma cieczki od końca września, nie jest w ciąży, i zastanawiam się gdzie jej cieczka🙈🙈🙈muszę iść z nią na badanie hormonów.
 
Ale co robi przy ciąży urojonej?
Pytam bo moja nie ma cieczki od końca września, nie jest w ciąży, i zastanawiam się gdzie jej cieczka🙈🙈🙈muszę iść z nią na badanie hormonów.

Wije sobie gniazdo, w sensie kołdrę podwija sobie, cycki gryzie aby mieć laktacje i ma całe spuchnięte. No i domaga się pieszczot. Juz raz miała ciaze urojoną i akurat też w momencie gdzie miała mieć czyszczenie zębów z kamienia.
 
reklama
Wije sobie gniazdo, w sensie kołdrę podwija sobie, cycki gryzie aby mieć laktacje i ma całe spuchnięte. No i domaga się pieszczot. Juz raz miała ciaze urojoną i akurat też w momencie gdzie miała mieć czyszczenie zębów z kamienia.
A to moja nie ma ciąży urojonej, nie wiem czemu nie ma cieczki, może miała a ja nie zauwazylam🙈podobno tak może być z małą, rasa psa.
Kurcze ze zwierzętami też ciągle coś przedwczoraj weterynarz ze świnka morska bo na zapalenie spojówek🙄

U mnie dziś 36plus 0 to u Ciebie 39plus0😱😱😱😱😱
 
Do góry