reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No ja w Polsce i pamiętam ten test, bo kupa dziewczyn przede mną go miała i źle się czuły, nie mogły wypić, a ja poszłam i machnęłam tę glukozę duszkiem 😉😉
Ja nie miałam na bank, widać wtedy w Niemczech nie robili, może zwykły cukier był ok i dlatego.
Ta Glukoza jest obrzydliwa🥵🥵🥵🥵chociaż ja pilam ja 3 razy w tej ciąży i porzeczkowa i wtedy dało radę, a ta zwykła to fuj, fuj....
 
reklama
Ja nie miałam na bank, widać wtedy w Niemczech nie robili, może zwykły cukier był ok i dlatego.
Ta Glukoza jest obrzydliwa🥵🥵🥵🥵chociaż ja pilam ja 3 razy w tej ciąży i porzeczkowa i wtedy dało radę, a ta zwykła to fuj, fuj....
No nie jest smaczna ani przyjemna do picia, ale mi jakoś bardzo nie robi 🤷‍♀️
Żeby nie było - nie miałam z tego żadnej przyjemności 🤣😉
 
Ja też uważam że kiedyś wszystkie dzieci jadły słodycze ale potem ruszały na dwór i wszystko wybiegały🙂 dzieciństwo bez słodyczy nie może się odbyć ale trzeba pilnować żeby nie codziennie i żeby dzieci miały ruch. A co do cukrzycy w ciąży to kiedyś nikt o tym nie wiedział i jakos dzieci zdrowe się rodziły mniejsze większe. Nikt uwagi nie przywiązywał. Teraz każdy musi być fit . A ja uważam ze wszystko jest dla ludzi i ja mino cukrzycy pozwalam sobie na cis słodkiego raz na jakiś czas i mała rośnie dobrze a i mama zadowolona🙂
Słusznie też zamierzam od jakiegoś wieku oczywiście i z umiarem włączać się nie jako deser tylko normalny dodatek do posiłku przecież to kalorie są😜.
U mnie zawsze w domu było jak deserek jako coś extra i tak mi zostało na długo, a teraz tylko problemy metabolizmu.
Moja siostra swojemu dziecku zabraniała nigdy nie dawali poszedł do przedszkola i odrazu zmieniło zdanie 😂😂😂.
Mój brat swoim dzieciakom daje od małego ale oni jedzą eko i zdrowo (mieszkają pod Augustowem) i powiem Wam że dzieciaki wola naleśniki z serem kozim niż czekoladę 😁.
Więc co rodzina inne zasady ale tak jak mówisz ja też uważam wszystko jest dla ludzi 🤪
 
Macie może fajne namiary na sklepy z ubrankami. Mój mały waży 2,1 kg i na 51 cm.
Wszystko na nim wisi 🙉😟 a rozmiary mam 50 , 56?
Będę zobowiązana.
 
Macie może fajne namiary na sklepy z ubrankami. Mój mały waży 2,1 kg i na 51 cm.
Wszystko na nim wisi 🙉😟 a rozmiary mam 50 , 56?
Będę zobowiązana.
Popatrz na stronkę C&A, oni mają nawet chyba na rozmiar 40. I z tego co zauwazyłam kiedy kupowałam ubranka dla szwagierki, to mają te rozmiary takie sprawiedliwe, tak jak są oznaczone na metce.
 
reklama
Do góry