reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Macie może fajne namiary na sklepy z ubrankami. Mój mały waży 2,1 kg i na 51 cm.
Wszystko na nim wisi 🙉😟 a rozmiary mam 50 , 56?
Będę zobowiązana.

Hm ma od rozmiaru 44, w smyku też znajdziesz tylko mniejszy wybór. Kupowałam tam dla kuzynki szwagra, bo maluszek urodził się w 34 tygodniu i trzeba było szybko kompletować wyprawkę w mniejszym rozmiarze.
 
reklama
Jak to jest z odchodzeniem tych wód płodowych-jak już zaczną się sączyć to będą się sączyły długo, czy mogą tylko troszkę i przestaną? Mam małą zagwózdkę, bo w nocy obudziłam się na lekko mokrym prześcieradle, ale sama nie wiem, czy po prostu pupa mi się nie spociła, bo mam podłożone już podkłady, żeby łóżka nie zalać. Do rana plamy wyschły, ze mnie nic nie cieknie i tak teraz się zastanawiam co to było 🙈
 
Jak to jest z odchodzeniem tych wód płodowych-jak już zaczną się sączyć to będą się sączyły długo, czy mogą tylko troszkę i przestaną? Mam małą zagwózdkę, bo w nocy obudziłam się na lekko mokrym prześcieradle, ale sama nie wiem, czy po prostu pupa mi się nie spociła, bo mam podłożone już podkłady, żeby łóżka nie zalać. Do rana plamy wyschły, ze mnie nic nie cieknie i tak teraz się zastanawiam co to było 🙈
Mogą się sączyć po trochu. Jak masz wątpliwość to możesz paski w aptece kupić, żeby odczyn sprawdzać. Ja niestety popuszczam juz kompletnie mimowolnie, więc bez wkładki nie funkcjonuję, po porodzie obowiązkowo muszę sie zająć tymi moimi mięśniami dna miednicy 😳
 
Jak to jest z odchodzeniem tych wód płodowych-jak już zaczną się sączyć to będą się sączyły długo, czy mogą tylko troszkę i przestaną? Mam małą zagwózdkę, bo w nocy obudziłam się na lekko mokrym prześcieradle, ale sama nie wiem, czy po prostu pupa mi się nie spociła, bo mam podłożone już podkłady, żeby łóżka nie zalać. Do rana plamy wyschły, ze mnie nic nie cieknie i tak teraz się zastanawiam co to było 🙈
Ja też byłam razu ginki mojej bo często wkładka mokra i okazało się że to mocz🙉są takie paski w aptece,można, sprawdzić czy Mocz czy wody.
 
Ja też chodzę ciągle w wkładce, ale nie ze względu na mocz, tylko śluz.. Też macie dużo ? Dodam, że mam ciągle infekcje...

U mnie teraz tego śluzu makabrycznie dużo ze czasem sobie wkręcam ze to wody, ale jak dotknę to lepiąca jest konsystencja - czyli śluz.
Ja mialam u siebie problem by dostać te wkładki na sączenie wod, nigdzie nie ma ich i tak samo w necie. Więc zdaję się na to co "wymacam"
 
Jak to jest z odchodzeniem tych wód płodowych-jak już zaczną się sączyć to będą się sączyły długo, czy mogą tylko troszkę i przestaną? Mam małą zagwózdkę, bo w nocy obudziłam się na lekko mokrym prześcieradle, ale sama nie wiem, czy po prostu pupa mi się nie spociła, bo mam podłożone już podkłady, żeby łóżka nie zalać. Do rana plamy wyschły, ze mnie nic nie cieknie i tak teraz się zastanawiam co to było 🙈
Ja to łóżka ostatnim razem nie zalałam tylko wszystko wsiąkło w jaśka, którego mialam między nogami😄 ale potem praktycznie do porodu, cały dzień, coś mi się jeszcze sączyło. Także podpasek zabrakło mi już na porodówce.A w aucie miałam ręcznik pod pupą.
 
reklama
Do góry