reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, byłam z wami daaawno temu przez kilka tygodni pod nickiem Maeta13.0e.21 😉 w sierpniu pożegnałyśmy się bo doszło u mnie do poronienia zatrzymanego po pierwszej udanej inseminacji.
Ciesze się bardzo że spore grono z początku forum dotrwało do tego pięknego czasu oczekiwania na poród 🥰
Czasami was podczytywalam 😉
Chce wam powiedzieć, że po poronieniu miałam kolejne 2 inseminacje we wrześniu i październiku ale niestety nie udane. Po ostatniej inseminacji miesiączka przyszła w listopadzie i stwierdziliśmy że to nie jest nasz czas... Postanowiliśmy zaryzykować z in vitro ale dopiero na wiosnę...
Zycie miało inne plany wobec nas... ostatnia miesiączka była 7.12.2020 i 7.01.2021 okazało się że jakiś cudem się udało i to nawet nie wiem kiedy🥰
Obecnie jestem w 12 tyg ciąży mamy się dobrze i liczę że tym razem dotrwamy do szczęśliwego rozwiązania we wrzesniu 🥰
Bardzo się cieszę że macie się dobrze a z powodu wszelkich strat jest mi bardzo przykro 🥰
Może mnie nie pamiętacie ale ja was pamiętam i mam z wami wiele miłych wspomnień! 😉
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania 🥰🥰
Ja Cię kompletnie nie pamiętam, bo dołączyłam do dziewczyn dopiero w styczniu, ale cieszę się, bo cudownie się czyta takie wiadomości! Życzę Ci spokojnej i bezproblemowej ciąży! ❤
 
reklama
A zaopatrzyłyście się w sterylizator? Czy uważacie to za zbędny gadżet 😉
Zaamierzam karmić piersią, ale też chciałabym po kilku miesiącach spróbować karmić i piersią i z butelki moim mlekiem, więc kupiłam sterylizator/podgrzewacz z sevea, na jedną butelkę. Z maluchem będę na piętrze, a kuchnię mam na parterze, więc niewygodnie byłoby mi latać po wrzątek 😉 a jeżeli będę non toper karmić piersią, to później wykorzystam do podgrzewania obiadków 😉
 
Cześć dziewczyny, byłam z wami daaawno temu przez kilka tygodni pod nickiem Maeta13.0e.21 😉 w sierpniu pożegnałyśmy się bo doszło u mnie do poronienia zatrzymanego po pierwszej udanej inseminacji.
Ciesze się bardzo że spore grono z początku forum dotrwało do tego pięknego czasu oczekiwania na poród 🥰
Czasami was podczytywalam 😉
Chce wam powiedzieć, że po poronieniu miałam kolejne 2 inseminacje we wrześniu i październiku ale niestety nie udane. Po ostatniej inseminacji miesiączka przyszła w listopadzie i stwierdziliśmy że to nie jest nasz czas... Postanowiliśmy zaryzykować z in vitro ale dopiero na wiosnę...
Zycie miało inne plany wobec nas... ostatnia miesiączka była 7.12.2020 i 7.01.2021 okazało się że jakiś cudem się udało i to nawet nie wiem kiedy🥰
Obecnie jestem w 12 tyg ciąży mamy się dobrze i liczę że tym razem dotrwamy do szczęśliwego rozwiązania we wrzesniu 🥰
Bardzo się cieszę że macie się dobrze a z powodu wszelkich strat jest mi bardzo przykro 🥰
Może mnie nie pamiętacie ale ja was pamiętam i mam z wami wiele miłych wspomnień! 😉
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania 🥰🥰

Mnóstwo zdrówka i życzę powodzenia i trzymam kciukasy !! Dawaj nam znać czasem co i jak ! Bedziemy tutaj wspierać! :-)
 
Śpicie już dziewczyny na jakiś podkładach w nocy? 🙂 Ja dziś sobie dałam na prześcieradło podkład do przewijania dziecka, ale powiem Wam, że leżę na nim od 15 minut i czuje, że dupa będzie mi się w nocy pocić.. Nie przepuszcza powietrza. I się zastanawiam czy się dać podkładu poporodowego, przepuszcza bardziej powietrze?
A postanowiłam podkład już dać w razie wuu, bo dzisiaj co jakiś czas mam bóle podbrzusza jak na okres, na szczęście delikatne.

Przy poprzednim porodzie wody odeszły mi dopiero na porodowce, tuż przed skurczami partymi. Natomiast koleżanki mnie uspokohalt, że jeśli chodzi o odejście wód to najpierw jest takie 'cyk' i jest chwilą, żeby wstać i pójść do łazienki. No i ja w to wierzę 😂
Ale mam też jeden podkład w aucie, jakby się wody sączyły lub jakby w drodze miały mi odejść 😉

A dziewczyny jak wyglądała wasza waga tuż po porodzie dużo od razu z was zeszło w poprzednich ciążach?

Ja aż tak bardzo tego nie kontrolowalam, bo położna radziła, żeby się nie dolowac, ale miesiąc po porodzie normalnie wchodziłam w jeansy sprzed ciąży, mimo że brzuszek nie był jeszcze idealny 😉 skóra na brzuszku wciagnela się ok 3-4 miesięce po porodzie i wtedy wyglądałam jak sprzed ciąży, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Rok po porodzie ważyłam 53 kg, czyli 4kg mniej niż przed ciążą i to wszystko przez kp. Próbowałam przytyć, ale się nie udało, dopiero zajście w ciążę pomogło 😂

Cześć dziewczyny, byłam z wami daaawno temu przez kilka tygodni pod nickiem Maeta13.0e.21 😉 w sierpniu pożegnałyśmy się bo doszło u mnie do poronienia zatrzymanego po pierwszej udanej inseminacji.
Ciesze się bardzo że spore grono z początku forum dotrwało do tego pięknego czasu oczekiwania na poród 🥰
Czasami was podczytywalam 😉
Chce wam powiedzieć, że po poronieniu miałam kolejne 2 inseminacje we wrześniu i październiku ale niestety nie udane. Po ostatniej inseminacji miesiączka przyszła w listopadzie i stwierdziliśmy że to nie jest nasz czas... Postanowiliśmy zaryzykować z in vitro ale dopiero na wiosnę...
Zycie miało inne plany wobec nas... ostatnia miesiączka była 7.12.2020 i 7.01.2021 okazało się że jakiś cudem się udało i to nawet nie wiem kiedy🥰
Obecnie jestem w 12 tyg ciąży mamy się dobrze i liczę że tym razem dotrwamy do szczęśliwego rozwiązania we wrzesniu 🥰
Bardzo się cieszę że macie się dobrze a z powodu wszelkich strat jest mi bardzo przykro 🥰
Może mnie nie pamiętacie ale ja was pamiętam i mam z wami wiele miłych wspomnień! 😉
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania 🥰🥰

Gratuluję z całego serca i życzę nudnej, książkowej ciąży 😉
 
Cześć dziewczyny, byłam z wami daaawno temu przez kilka tygodni pod nickiem Maeta13.0e.21 😉 w sierpniu pożegnałyśmy się bo doszło u mnie do poronienia zatrzymanego po pierwszej udanej inseminacji.
Ciesze się bardzo że spore grono z początku forum dotrwało do tego pięknego czasu oczekiwania na poród 🥰
Czasami was podczytywalam 😉
Chce wam powiedzieć, że po poronieniu miałam kolejne 2 inseminacje we wrześniu i październiku ale niestety nie udane. Po ostatniej inseminacji miesiączka przyszła w listopadzie i stwierdziliśmy że to nie jest nasz czas... Postanowiliśmy zaryzykować z in vitro ale dopiero na wiosnę...
Zycie miało inne plany wobec nas... ostatnia miesiączka była 7.12.2020 i 7.01.2021 okazało się że jakiś cudem się udało i to nawet nie wiem kiedy🥰
Obecnie jestem w 12 tyg ciąży mamy się dobrze i liczę że tym razem dotrwamy do szczęśliwego rozwiązania we wrzesniu 🥰
Bardzo się cieszę że macie się dobrze a z powodu wszelkich strat jest mi bardzo przykro 🥰
Może mnie nie pamiętacie ale ja was pamiętam i mam z wami wiele miłych wspomnień! 😉
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego i szybkiego rozwiązania 🥰🥰
Ja również Cię nie pamiętam, bo dołączyłam tutaj chyba w listopadzie czy grudniu 🙂 Ale bardzo się cieszę, że udało się Wam 😊 Ciąża i dziecko to naprawdę cud i życzę wszystkiego dobrego, aby tym razem się wszystko dobrze powiodło ❤️ Dziękujemy bardzo 🥰
 
Ja również Cię nie pamiętam, bo dołączyłam tutaj chyba w listopadzie czy grudniu 🙂 Ale bardzo się cieszę, że udało się Wam 😊 Ciąża i dziecko to naprawdę cud i życzę wszystkiego dobrego, aby tym razem się wszystko dobrze powiodło ❤️ Dziękujemy bardzo 🥰
Ja odeszłam 5.08 po diagnozie... 😉 Dziękuję wam wszystkim bardzo ❤️ ale po przejściach jest ogromny lek przed wszystkim 😶 dam znać po wizycie 😘❤️
 
reklama
Termin z Miesiaczki na 13.09 a z usg wychodzi na 9/10.09😉
Co ciekawe w marcu miałam podobnie termin z Miesiaczki na 13.03 a z usg wychodziło na 10.03 😉
A wy kiedy się rozpakowujecie? 🥰 Imiona wybrane? 😉
 
Do góry