reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ciąża donoszona już na szczęście, więc jak będzie się coś dziać to będzie dobrze 😊 W każdym bądź razie będziemy trzymać kciuki za prawidłowe i szybkie rozwiązanie, gdyby Cię w nocy dopadło 😘
Udało mi się wyciszyć chociaż nocka ciężka w środę mam usg to się dowiem czy wcześniej się spodziewać porodu ale już dziś w końcu skończę pakować torbę czas najwyższy 😊
 
reklama
A teraz pomyśl jak dziecko na nich będzie się pocić na dłuższą metę 😉.
Ja używam w domu Canpol one są i dla dzieci i dla kobiet- wielofunkcyjne polecam a mam porównanie z e szpitalnymi masakra na tamtych to wstawałam zlana potem 😬.
Źle napisałam, podkład pod prześcieradło dałam. Ale ściągnęłam go, dzisiaj dam podkład poporodowy z Seni mam. To co dałam to jest podkład do przewijania, dziecko na tym nie będzie mi leżało ani spało, broń Boże. Tylko z tego będę korzystała w szpitalu w trakcie przewijania, żeby nie zasiusialo łóżka czy czegoś 😉
 
Też śpię na podkładzie już pod prześcieradłem jakby poleciało, bo mam nowy narożnik a ponoć wody płodowe strasznie niszczą tapicerkę.
U mnie 38+3 - już nie wiem co robić, wczoraj przechodziłam tyle że uhuhu, chodziłam po schodach, zjadłam ostre, kawę pije, i coś miałam trochę skurcze ale usnęłam i już było po zawodach.
Mąż nie chce wspomóc seksem bo się boi. A ja juz jestem bardziej zdesperowana by się zaczęło bo się naczytałam o wywoływaniu i zdecydowanie wolałabym tego bardzo uniknąć.
Kiedy wywoływanie? Jak samo nie pójdzie.
Ale to dadzą Ci oksytocyne i pójdzie. Nie na sie czego bać.
 
Ja włożyłam podkład pod kości prześcieradło. Jakby odeszły mi wody to szkoda byłoby mi łóżka bo mamy narożnik i tu materaca nie wymienię samego. Nie czuje tego podkładu tak włożonego. Ja też nie chce wywolywania i dwoje się i troje by samo ruszyło.

Miłego dnia, jest piękne słońce
 
Źle napisałam, podkład pod prześcieradło dałam. Ale ściągnęłam go, dzisiaj dam podkład poporodowy z Seni mam. To co dałam to jest podkład do przewijania, dziecko na tym nie będzie mi leżało ani spało, broń Boże. Tylko z tego będę korzystała w szpitalu w trakcie przewijania, żeby nie zasiusialo łóżka czy czegoś 😉
☺️
 
Kiedy wywoływanie? Jak samo nie pójdzie.
Ale to dadzą Ci oksytocyne i pójdzie. Nie na sie czego bać.

W środę mam się stawić ale czy będą od razu działać czy będę dzień czekać to tego nie wiem. Mnie bratowa nastraszyła że miała z pierwszą wywołanie , i po wielu godzinach męczarni skończyło się na cc. Już głowa od tego myślenia pęka 🤷‍♀️
 
Ja włożyłam podkład pod kości prześcieradło. Jakby odeszły mi wody to szkoda byłoby mi łóżka bo mamy narożnik i tu materaca nie wymienię samego. Nie czuje tego podkładu tak włożonego. Ja też nie chce wywolywania i dwoje się i troje by samo ruszyło.

Miłego dnia, jest piękne słońce
No ja bym też chciała by wszystko zaczęło się samo. Dzisiaj mam 36+3, więc jeszcze 3 dni i ciąża donoszona, więc zacznie się sprzątnie, spacery itp 😁 Wczoraj już byłam z narzeczonym na godzinnym spacerku bo pogoda przepiękna, słoneczko świeciło 😍 Dzisiaj tak samo jest, chciałam iść na spacer ale jednak dziś sobie jeszcze daruje 😉 Choć ciężko siedzieć w domu jak na dworze tak pięknie 😫 ale jeszcze się nachodzę z malutką, akurat będzie wiosna, później lato 😄
 
No ja bym też chciała by wszystko zaczęło się samo. Dzisiaj mam 36+3, więc jeszcze 3 dni i ciąża donoszona, więc zacznie się sprzątnie, spacery itp 😁 Wczoraj już byłam z narzeczonym na godzinnym spacerku bo pogoda przepiękna, słoneczko świeciło 😍 Dzisiaj tak samo jest, chciałam iść na spacer ale jednak dziś sobie jeszcze daruje 😉 Choć ciężko siedzieć w domu jak na dworze tak pięknie 😫 ale jeszcze się nachodzę z malutką, akurat będzie wiosna, później lato 😄
Ja, też odliczam do 37plus0 z oszczędzaniem się, ale już tylko będzie ten dzień 37plus 0 i zaczynam sprzątać, chociaż ja planowa cc więc też w sumie bym wolała już dotrzymać bo tak to nieplanowany termin jednak stres będzie.
 
U mnie ciąża już donoszona 😄ale nie zaczynam żadnych działań przyspieszających😉 na poczatku ciazy zrezygnowałam z pracy zawodowej ale pozatym całą ciążę w domu jestem aktywna w miarę swoich możliwości (oczywiście nie dzwigam i nie wykonuje ciężkich prac) ale sprzatanie spacery itp. to codzienność niczego nie zmieniam😉 wszystko przyjdzie w swoim czasie😅
 
reklama
U mnie ciąża już donoszona 😄ale nie zaczynam żadnych działań przyspieszających😉 na poczatku ciazy zrezygnowałam z pracy zawodowej ale pozatym całą ciążę w domu jestem aktywna w miarę swoich możliwości (oczywiście nie dzwigam i nie wykonuje ciężkich prac) ale sprzatanie spacery itp. to codzienność niczego nie zmieniam😉 wszystko przyjdzie w swoim czasie😅
Ja to nawet nie chce przyspieszać jak będzie 37plus 0,tylko normalnie żyć, czyli w domu porobić więcej, bo teraz po prostu od razu plecy bolą albo twardnienia brzucha jak zrobię byle co, w 37plus 0 nie będę miała wyrzutów sumienia ze cos robiłam a nie ze nie uważałam i się nie oszczędzałam. U mnie dziś 35plus 3. Jeszcze 1,5tyg😱🙈
 
Do góry