reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Torba spakowana 35+5 teraz każdy skurcz to strach że już więc nie chce się o torbę martwić polecam 🤪
Nie wiem jak u Ciebie ale jak porównuje pinokio i hm np r 56 to te z hm są zdecydowanie większe coś pomiędzy rozmiarami z pinokio 56 a 62🤔.
Zastanawiałam się czy nie kupić mniejszego r bo mój maluszek malutki 34 tc-2300 ale Położna powiedziała żebym wzięła rampersy albo pośpiochy i body jak mam podwiniemy i do tego skarpetki i git!😂
Nie znam Pinokio bo mieszkam w Berlinie, ja tu hm, Zara, Benetton kupiłam i to wszystko przez internet bo u nas lockdown kompletny trwa od grudnia🙈
Podwiniesz kochana 56😜
A z tymi skurczami to macica ćwiczy i ćwiczy.
 
Nie znam Pinokio bo mieszkam w Berlinie, ja tu hm, Zara, Benetton kupiłam i to wszystko przez internet bo u nas lockdown kompletny trwa od grudnia🙈
Podwiniesz kochana 56😜
A z tymi skurczami to macica ćwiczy i ćwiczy.

Mi macica też już zaczęła ponownie trenować. Czekam do północy jak na jakieś święto dzisiaj, bo już będzie 37+0 czyli donoszona.
 
Super to jestes z miesiączki taki etap jak. Ja ja dziś 33tc plus 6
Ja mniejszych ubranek niż na 56 wcale nie kupowałam. Najwyzej dokupię w hm ja na 50 jakby co.
Ja to w ogóle ani torba niespakowana ani. Ciuszki niepoprane,5 tyg do cc więc też bez sensu już prac bo się pokurza.
Ale 22.02 malowanie pokoju małej, i wtedy to się się wezmę za wszystko.
Ja dzisiaj 34+6 i też jeszcze nie wszystko poprane, a o prasowaniu nie wspomnę. Torba nie spakowana, nawet nie wiem czy pakować się w jakąś torbę czy walizkę podręczną, co będzie lepsze🤔
Z ubranek też nie mam mniejszego jak 56.
Dzisiaj się wyspałam, więc tak sobie myślę, że popiorę, a jutro poprasuję. W czwartek będę u lekarza, zobaczę co powie, jak szyjka zamknięta i się nie skraca to pakowanie przełożę na przyszły tydzień 😁
 
Ja dzisiaj 34+6 i też jeszcze nie wszystko poprane, a o prasowaniu nie wspomnę. Torba nie spakowana, nawet nie wiem czy pakować się w jakąś torbę czy walizkę podręczną, co będzie lepsze🤔
Z ubranek też nie mam mniejszego jak 56.
Dzisiaj się wyspałam, więc tak sobie myślę, że popiorę, a jutro poprasuję. W czwartek będę u lekarza, zobaczę co powie, jak szyjka zamknięta i się nie skraca to pakowanie przełożę na przyszły tydzień 😁
Weź walizkę na kółkach po jednej stronie maluszka rzeczy po drugiej twoje. Będziesz miała porządek 😉 i na kółkach więc jak Maż weźmie Nosidełko z baby, Tobie będzie łatwiej popychać walizkę na kółkach 😉. Ja tak robię zobaczymy czy się sprawdzi 😝
jak Maż ma być przy porodzie to lepiej niech on spakuje walizkę żeby wiedział co gdzie jest tak mi Położna doradziła 😂
 
reklama
Ja przestałam koniec 7 ms ale nawet ja pracoholik tak twierdzą 🙄 teraz poszlabym znacznie wcześniej. Mam wrażenie że teraz mi wszytskie problemy zdrowotne wyłażą 😞
No ja bym tak długo nie pracowała, szkoda tego okresu ciąży, gdzie masz go na odpoczynek, na czas dla siebie, na przeżywanie tej ciąży i cieszenia się z niej w każdej chwili. W pracy jednak nie odczuwa się tego tak bardzo, bo jest się zajętym pracą.

Ja poszłam na L4 dokładnie jak skończyłam 4 miesiąc, ale tylko dlatego, że miałam katar i potem już mi gin cały czas dawał, zwłaszcza że pracuję w laboratorium więc warunki dla ciężarnych takie sobie. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy niektórych babsztyli w pracy że one pracowały do ostatniego dnia :D
Tsaaa, są takie baby, porównują inne kobiety do siebie i do swoich czasów, dramat..
 
Do góry