reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Jutro rano pewnie się dowiesz,a tyle wody pilas pisalas😱😱😱Trzymam kciuki,jakby nie było będzie dobrze na tym etapie ciazy💗
Mnie moja, też powiedziała że mało i zachodzę w głowę czy w normie ale skoro dwa razy pytalam czy ok tz że w normie.
Nie znałam tego wskaźnika AFI, za tydzień o to zapytam.
Ale myślę że ok bo mała się sporo rusza a przy za małej ilości dziecko dużo się nie rusza tak opisane w necie.
U mnie ilość wód ok w normie a mała rusza się tak ospale, albo ja mało ją czuję (łożysko na przedniej ścianie) . Pani kazała liczyć ruchy jak słabe to na ktg. A co zrobic jak mała pod wieczór zaczyna się dopiero uaktywniać. Jutro przychodzi do mnie położna to pogadam z nią o tym.
 
Ja też mam do 20 marca, dotrwamy chociaż do 1ego:)
Chcialam napisać na 20 marca. Ja w tamtym tygodniu miałam jazdę z tymi skurczami a jako że ja mam za sobą poród przedwczesny to lekarz kazał mi brać nospe 3x2 brałam jeszcze magnez 2x1 i przez 3-4 dni praktycznie leżałam, tylko po córkę do przedszkola chodziłam. Przeszło narazie.
 
Ooo, to mamy podobny termin, 2 dni różnicy 🙂 No oby poród się nie zaczął, oby to tylko przepowiadające, bo jeszcze mamy czas. Oby minęły. A mała czuje skurcze więc dlatego buszuje. A ile mała waży już?
Życzę spokojnej nocki ❤️
Ostatnio byłam prawie 3 tygodnie temu, to ważyła niecałe 1800 gramów, teraz nie wiem, idę w środę za tydzień.

Chcialam napisać na 20 marca. Ja w tamtym tygodniu miałam jazdę z tymi skurczami a jako że ja mam za sobą poród przedwczesny to lekarz kazał mi brać nospe 3x2 brałam jeszcze magnez 2x1 i przez 3-4 dni praktycznie leżałam, tylko po córkę do przedszkola chodziłam. Przeszło narazie.
Magnez też biorę, nospy nie, w sumie na szczęście około 2 się uspokoiło, ale jak coś będzie się działo to będę dzwonić do mojej ginekolożki, ona przyjmuje w środy i piątki. Fajnie wiedzieć, że jest ktoś z moim terminem 😁
Ja akurat obie moje dziewczyny urodziłam dobrze po terminie, jedną 12 dni, drugą tydzień.
 
U mnie ilość wód ok w normie a mała rusza się tak ospale, albo ja mało ją czuję (łożysko na przedniej ścianie) . Pani kazała liczyć ruchy jak słabe to na ktg. A co zrobic jak mała pod wieczór zaczyna się dopiero uaktywniać. Jutro przychodzi do mnie położna to pogadam z nią o tym.
U mnie też łożysko na przedniej ścianie, małego w dzień trochę czuje ale najwięcej tak jak Ty wieczorem, pytałam lekarza o liczenie ruchów, czy mam to robić powiedział, że nie, bo każde dziecko ma inną aktywność inne pory snu itp i nie liczę bo jak mam się stresować, że się mniej rusza niż u kogo innego to wolę poprostu obserwowac te wieczorne czy są codziennie.
 
Ooo, ciekawe, która z nas pierwsza urodzi 😁 Też masz dzisiaj 34+5? A kiedy masz wizytę? I ile Twoje dzieciątko waży i w jakim tyg? 😁
No ciekawe, która pierwsza😁 ale jest mi mega ciężko, bardzo dokucza mi lędźwiowy i brak snu, a mały niesamowicie szaleje, brzuch mi mega faluje prawie nonstop, młodszy syn się śmieje, że potrafię taniec brzucha😁😁
Tak dzisiaj mam dokładnie 34+5, wizytę mam w czwartek, już nie mogę się doczekać, bo na ostatniej nic mi lekarz nie powiedział ile mały waży i mierzy, teraz zapytam. Zajął się miedniczną nerkową dziecka, bo poprzednio wyszły nieprawidłowości, sercem no i zmianą torbieliwą, którą mam przy łożysku.
Ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 27tc+6 mały ważył wtedy 1189g.
 
Tak, ciekawe która z nas będzie pierwsza, bo jeszcze Monia ma też termin na 18.03 😁 ja też bym luty chciała utrzymać a w marcu mogę już rodzic 😁
No ja dziś mojego lekarza tak wypytywałam, że heja hahaha 😂
Ja bym chciała wytrzymać przynajmniej do 8.03, bo 7.03 nam chrzciny u dziecka mojego brata, chciałabym tam być, a później mogę iść rodzić 😁😁
 
reklama
Do góry