reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jesuuu laski, mam takie skurcze, że chyba jutro się spakuję.
Właśnie mąż miał dzisiaj mi ponaprawiać meble (odzyskaliśmy z pokoju starszej córki) żebym mogła je wymyć i małej ciuchy pochować, ale tego nie zrobił, a ja skurcze co 10 minut i trochę zaczynam panikować...
Kurcze, ale się dzieje tutaj, każda coraz bliżej terminu i po kolei tutaj będziemy miały skurcze haha 😅 Ale fajnie Was tu mieć, bo to duże wsparcie i nie jesteśmy same 😊

Trzymamy kciuki!! ❤️ Który masz tydzień?
 
reklama
Jutro rano pewnie się dowiesz,a tyle wody pilas pisalas😱😱😱Trzymam kciuki,jakby nie było będzie dobrze na tym etapie ciazy💗
Mnie moja, też powiedziała że mało i zachodzę w głowę czy w normie ale skoro dwa razy pytalam czy ok tz że w normie.
Nie znałam tego wskaźnika AFI, za tydzień o to zapytam.
Ale myślę że ok bo mała się sporo rusza a przy za małej ilości dziecko dużo się nie rusza tak opisane w necie.
A ja dziś pytałam ginekologa o wody płodowe, czy picie dużej ilości płynów powoduje, że jest więcej wód i powiedział, że to nie ma znaczenia. Ja np. Nie pije dużo, wody pije bardzo mało, 2 szklanki dziennie a reszta herbata i mam dużo wód płodowych.
 
Właśnie nie wiem ile mam to afi bo doksztalcilam się tu że takie pojęcie jest.
Ale sporo mówiła mi że mniej wód ale ok czyli w normie. Będę pytać w następny czwartek.
W pierwszej ciąży nie znałam forum a teraz stąd znam tyle pojęć i Upierdliwa potem dla lekarza potem z pytaniami🤣🤣🤣
To wychodzi ze będziemy termin miały w jednym czasie o ile dotrwamy.Ja w lutym jeszcze bym chciała dotrzymać a w marcu już mogę rodzic😜
Tak, ciekawe która z nas będzie pierwsza, bo jeszcze Monia ma też termin na 18.03 😁 ja też bym luty chciała utrzymać a w marcu mogę już rodzic 😁
No ja dziś mojego lekarza tak wypytywałam, że heja hahaha 😂
 
Kurcze, ale się dzieje tutaj, każda coraz bliżej terminu i po kolei tutaj będziemy miały skurcze haha 😅 Ale fajnie Was tu mieć, bo to duże wsparcie i nie jesteśmy same 😊

Trzymamy kciuki!! ❤️ Który masz tydzień?
34+3, termin 20 marca. Mam wcześniej rodzić ale wolałabym nie aż o tyle wcześniej.
Skurcze mam ciągle, ale nieregularne, za to mała się wygina i nie mogę ani zasnąć ani nic.
Mam skurcz, a potem ta zaczyna kankana i tak do kolejnego skurczu...
 
34+3, termin 20 marca. Mam wcześniej rodzić ale wolałabym nie aż o tyle wcześniej.
Skurcze mam ciągle, ale nieregularne, za to mała się wygina i nie mogę ani zasnąć ani nic.
Mam skurcz, a potem ta zaczyna kankana i tak do kolejnego skurczu...
Ooo, to mamy podobny termin, 2 dni różnicy 🙂 No oby poród się nie zaczął, oby to tylko przepowiadające, bo jeszcze mamy czas. Oby minęły. A mała czuje skurcze więc dlatego buszuje. A ile mała waży już?
Życzę spokojnej nocki ❤️
 
A ja dziś pytałam ginekologa o wody płodowe, czy picie dużej ilości płynów powoduje, że jest więcej wód i powiedział, że to nie ma znaczenia. Ja np. Nie pije dużo, wody pije bardzo mało, 2 szklanki dziennie a reszta herbata i mam dużo wód płodowych.

Dokładnie, to samo Mi powiedziano na IP bo mowilam ze pije bardzo dużo. Mogę w siebie wlać nie wiadomo ile wody, to nic nie da - tak mi też powiedziano.
 
A ja dziś pytałam ginekologa o wody płodowe, czy picie dużej ilości płynów powoduje, że jest więcej wód i powiedział, że to nie ma znaczenia. Ja np. Nie pije dużo, wody pije bardzo mało, 2 szklanki dziennie a reszta herbata i mam dużo wód płodowych.
Ja identycznie ... na sile się zmuszam z rana na te dwie szklanki wody i ginekolog mówi za każdym razem ,ze jest wszystko w normie . Tez bym chciała jeszcze ten luty jakoś przetrzymać . Ale przez to ,ze mnie w szpitalu na tej ostatniej wizycie nastraszyli tymi skurczami z ktg to co wieczor zasypiam ze strachem ! Oby przespać :)
Jeszcze sobie netflixa wykupiłam dopiero i potrzeba mi z miesiąca na chill przy serialach he he
 
Dokładnie, to samo Mi powiedziano na IP bo mowilam ze pije bardzo dużo. Mogę w siebie wlać nie wiadomo ile wody, to nic nie da - tak mi też powiedziano.
Kurde to ja nie wiem jaka prawda bo mój mówi coś odwrotnego że to zależy od nawodnienia organizmu ale jeżeli nigdy nie piłam dużo to organizm też nie będzie się domagał dużo - to się samo reguluje podobno. Już gdzieś pisałyśmy ale liczą się wszystkie płyny nie tylko czysta woda😂
 
Ja identycznie ... na sile się zmuszam z rana na te dwie szklanki wody i ginekolog mówi za każdym razem ,ze jest wszystko w normie . Tez bym chciała jeszcze ten luty jakoś przetrzymać . Ale przez to ,ze mnie w szpitalu na tej ostatniej wizycie nastraszyli tymi skurczami z ktg to co wieczor zasypiam ze strachem ! Oby przespać :)
Jeszcze sobie netflixa wykupiłam dopiero i potrzeba mi z miesiąca na chill przy serialach he he
Netflix🤣🤣🤣🤣🤣Lepiej jak Baby jeszcze posiedzi w brzuszku.
Zawsze tak Strasza tymi skurczami, a potem się rozchodzą po kościach najczęściej. Ja urodziłam z powodu skurczy wcześniej w 1 ciąży tz. 37plus 6 ale to było po odstawieniu leku :fenoterolu (teraz tego nie stosuja)
 
reklama
Aaa to się zgadza, czyli jednak jestem tydzień do przodu.. No ja na początku ciąży z usg miałam 24.03 ale teraz widziałam, że wychodzi prawidłowo 18.03 tak jak z miesiączki.
No ja też nie znałam tego AFI, tutaj na forum dziewczyny pisały, że jak AFI jest poniżej 6 to jest za mało wód. Mi zawsze na wizycie lekarz mówił, że wody prawidłowe. Ale dziś zapytałam o AFI i wyszło właśnie 12. Ja GBS będę miała za 2 tyg, ale zaraz muszę przeczytać na co jest to badanie, bo nawet nie wiem hahaha 😅
Wrzucam stronkę są tutaj wszystkie skróty dziwne z usg😜
 
Do góry