reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

No ciekawe, która pierwsza😁 ale jest mi mega ciężko, bardzo dokucza mi lędźwiowy i brak snu, a mały niesamowicie szaleje, brzuch mi mega faluje prawie nonstop, młodszy syn się śmieje, że potrafię taniec brzucha😁😁
Tak dzisiaj mam dokładnie 34+5, wizytę mam w czwartek, już nie mogę się doczekać, bo na ostatniej nic mi lekarz nie powiedział ile mały waży i mierzy, teraz zapytam. Zajął się miedniczną nerkową dziecka, bo poprzednio wyszły nieprawidłowości, sercem no i zmianą torbieliwą, którą mam przy łożysku.
Ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 27tc+6 mały ważył wtedy 1189g.
Ja mam dzisiaj 35+4 a termin mam przesunięty na 03.03 a jak ciśnienie się nie uspokoi to wcześniej. Mam nadzieję że nie będę pierwsza 🤨, chociaż ja nie pomogę Wam za bardzo bo CC. Ja mam skurcze tylko w nocy, ciężko mi się oddycha i spać od 4 rano to już nie mogę 🙄. Mały skacze jak szalony, zjem śniadanie o 7 i potem znowu śpię do 10 jakiś koszmar 😱. Mówię Wam położę głowę i już zasypiam. Po południu mały szaleje i wieczorem 😂.
Dzisiaj mam taki cel żeby skompletować apteczkę dla niego, a właśnie używałyście jakiejś konkretnej wit d dla niemowlaka?
 
reklama
Ja mam dzisiaj 35+4 a termin mam przesunięty na 03.03 a jak ciśnienie się nie uspokoi to wcześniej. Mam nadzieję że nie będę pierwsza 🤨, chociaż ja nie pomogę Wam za bardzo bo CC. Ja mam skurcze tylko w nocy, ciężko mi się oddycha i spać od 4 rano to już nie mogę 🙄. Mały skacze jak szalony, zjem śniadanie o 7 i potem znowu śpię do 10 jakiś koszmar 😱. Mówię Wam położę głowę i już zasypiam. Po południu mały szaleje i wieczorem 😂.
Dzisiaj mam taki cel żeby skompletować apteczkę dla niego, a właśnie używałyście jakiejś konkretnej wit d dla niemowlaka?

Nawet jeszcze nie kupiłam witaminy D. To po porodzie pokupuje jeżeli chodzi o to.
 
Ja identycznie ... na sile się zmuszam z rana na te dwie szklanki wody i ginekolog mówi za każdym razem ,ze jest wszystko w normie . Tez bym chciała jeszcze ten luty jakoś przetrzymać . Ale przez to ,ze mnie w szpitalu na tej ostatniej wizycie nastraszyli tymi skurczami z ktg to co wieczor zasypiam ze strachem ! Oby przespać :)
Jeszcze sobie netflixa wykupiłam dopiero i potrzeba mi z miesiąca na chill przy serialach he he
Czyli też nie jesteś fanką wody jak ja? 😅
No ja mam codziennie sny o małej i, że urodziłam. Dziś mi się śniło, że urodziłam i karmiłam małą piersią, ale z drugiej nie chciała pić i mi położna pomagała 😅 Ahh ja tak się przejmuje tym karmieniem, żeby mała dobrze ssała i abym miała długo pokarm, że codziennie mi się śni o karmieniu piersią 😆
Ooo, no netflix to zajebista sprawa 😊 My z narzeczonym akurat zaczęliśmy oglądać serial The Stranger, bardzo ciekawy, dużo się dzieję i trzyma w napięciu.
 
Dziewczyny, mój protip ostatnich nocy: naturalny olejek lawendowy. U mnie w nawilżaczu, ale można spryskać mgiełką pościel. Śpię lepiej, szybciej zasypiam, mniej się wybudzam, i na siku wstaje 1-2 razy 😮

Wypróbujcie

Z chęcią skorzystam bo lubię ten zapach👍 może psa spsikam aby małpa chciała spać w nocy 😆
 
No ciekawe, która pierwsza😁 ale jest mi mega ciężko, bardzo dokucza mi lędźwiowy i brak snu, a mały niesamowicie szaleje, brzuch mi mega faluje prawie nonstop, młodszy syn się śmieje, że potrafię taniec brzucha😁😁
Tak dzisiaj mam dokładnie 34+5, wizytę mam w czwartek, już nie mogę się doczekać, bo na ostatniej nic mi lekarz nie powiedział ile mały waży i mierzy, teraz zapytam. Zajął się miedniczną nerkową dziecka, bo poprzednio wyszły nieprawidłowości, sercem no i zmianą torbieliwą, którą mam przy łożysku.
Ostatnią wagę dziecka miałam podaną w 27tc+6 mały ważył wtedy 1189g.
No u mnie od kilku dni mała w ciągu dnia mniej się rusza bo już ma mniej miejsca, a ja brzucha też nie mam dużego. Najwięcej się rusza wieczorem, szczególnie jak się położę na prawym boku, bo ona ma nóżki w prawym boku i wtedy szaleje i mnie kopie 😊 No moja w 25+4 ważyła 738 gram, więc trochę mało, w 30+4 ważyła 1554 gram a wczoraj 34+4 2532 😊 Po wizycie daj znać jak mały 🙂
 
Ostatnia edycja:
Wychodzę do domu. Wód jest w normie, przy badaniu wyglądają jakby było ich mało, ale dziecko jeszcze po pomiarze wychodzi na to ze ma w czym pływać. I zapraszają spowrotem już na poród 😂 jutro mam wizytę u swojego lekarza
Ooo, to super, że do domku wychodzisz i teraz tylko sobie odpoczywać i czekać na poród 😊
 
Ja mam dzisiaj 35+4 a termin mam przesunięty na 03.03 a jak ciśnienie się nie uspokoi to wcześniej. Mam nadzieję że nie będę pierwsza 🤨, chociaż ja nie pomogę Wam za bardzo bo CC. Ja mam skurcze tylko w nocy, ciężko mi się oddycha i spać od 4 rano to już nie mogę 🙄. Mały skacze jak szalony, zjem śniadanie o 7 i potem znowu śpię do 10 jakiś koszmar 😱. Mówię Wam położę głowę i już zasypiam. Po południu mały szaleje i wieczorem 😂.
Dzisiaj mam taki cel żeby skompletować apteczkę dla niego, a właśnie używałyście jakiejś konkretnej wit d dla niemowlaka?
Powiedz mi, a jakie masz ciśnienie jak mierzysz sobie w domy?
 
Ja mam dzisiaj 35+4 a termin mam przesunięty na 03.03 a jak ciśnienie się nie uspokoi to wcześniej. Mam nadzieję że nie będę pierwsza 🤨, chociaż ja nie pomogę Wam za bardzo bo CC. Ja mam skurcze tylko w nocy, ciężko mi się oddycha i spać od 4 rano to już nie mogę 🙄. Mały skacze jak szalony, zjem śniadanie o 7 i potem znowu śpię do 10 jakiś koszmar 😱. Mówię Wam położę głowę i już zasypiam. Po południu mały szaleje i wieczorem 😂.
Dzisiaj mam taki cel żeby skompletować apteczkę dla niego, a właśnie używałyście jakiejś konkretnej wit d dla niemowlaka?
To tylko pozazdrościć, że możesz spać, bardzo bym tak chciała 😊
Jeżeli chodzi o bit d to nie miałam konkretnej, ale fajne są te z taką pompką, wygodne do podania dziecku.
 
reklama
A ja mam o takie pytanko dziewczyny, może któraś będzie wiedziała.
Jak odkazić/zdezynfekować/ zwał jak zwał rzeczy dla dziecka których nie da się wyprać? W sensie mam kokon taki ładny duży, ale on nie nada się do pralki chyba bo boję się, że mi się poniszczy. Wiem, że prędzej czy później będę musiała i tak go jakoś wyprać ale to będę się martwić potem, ale teraz? Są jakieś preparaty bezpieczne dla dziecka bym mogła tym spsikac czy coś? 😅
 
Do góry