reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Spora już mała, będzie wszystko ok!!


Jasne, już duża dziewczynka, choć pewnie sterydy na płuca na wszelki wypadek podadzą.


Aplikacje właśnie często są pomylone, ja wywaliłam z 5 zanim znalazłam dobrą. A potem tą dobrą też wywaliłam i nie mam żadnej 🤣


Też byłam miesiąc na zwolnieniu i laparoskopowo, spodziewałam się, że po tygodniu będę śmigać a tu kurna ból taki, że ledwo się ruszałam. Miałam na zwolnieniu z małą siedzieć, a koniec końców młoda była u teściów, bo nie byłam w stanie się nią opiekować.


No nie chcę Cię martwić, ale chyba bym kurna wygrała w tego totka 🤣🤣🤣

Ciekawe co mi wykraczesz jeszcze 😂
Idz zagraj w tego totka, bo się okaże że masz passe 😃
 
reklama
Nic nie wiem obecnie, zostawili mnie na obserwacji, trochę się zdenerwuje jak nic nie będą robić i będę sobie tak tylko leżeć. Szyjka stale się skraca bo 1,8cm ale jest zamknięta, czop Też mi nie wypadł.
Ja to na ból słaby zawodnik jestem więc będę krzyczeć o znieczulenie.
Moga Cie jeszcze wypuścić, no chyba że wody płodowe poniżej norm,raczej chyba zawsze ciągną ciążę jak najdłużej, chociaż Ty 37tc w czwartek to może już postawia na poród😁bierz znieczulenie mówi Ci✊✊✊
 
Jesuuu laski, mam takie skurcze, że chyba jutro się spakuję.
Właśnie mąż miał dzisiaj mi ponaprawiać meble (odzyskaliśmy z pokoju starszej córki) żebym mogła je wymyć i małej ciuchy pochować, ale tego nie zrobił, a ja skurcze co 10 minut i trochę zaczynam panikować...
 
Jesuuu laski, mam takie skurcze, że chyba jutro się spakuję.
Właśnie mąż miał dzisiaj mi ponaprawiać meble (odzyskaliśmy z pokoju starszej córki) żebym mogła je wymyć i małej ciuchy pochować, ale tego nie zrobił, a ja skurcze co 10 minut i trochę zaczynam panikować...

Tak jak ja miałam. Teraz się uspokoiły. Połóż się i obserwuj jak tam się rozwija sprawa. Trzymam kciuki by było dobrze ✊
 
Moga Cie jeszcze wypuścić, no chyba że wody płodowe poniżej norm,raczej chyba zawsze ciągną ciążę jak najdłużej, chociaż Ty 37tc w czwartek to może już postawia na poród😁bierz znieczulenie mówi Ci✊✊✊

Usłyszałam hasło - mało wód płodowych i teraz nie wiadomo czy są na granicy czy ich mało.
 
Usłyszałam hasło - mało wód płodowych i teraz nie wiadomo czy są na granicy czy ich mało.
Jutro rano pewnie się dowiesz,a tyle wody pilas pisalas😱😱😱Trzymam kciuki,jakby nie było będzie dobrze na tym etapie ciazy💗
Mnie moja, też powiedziała że mało i zachodzę w głowę czy w normie ale skoro dwa razy pytalam czy ok tz że w normie.
Nie znałam tego wskaźnika AFI, za tydzień o to zapytam.
Ale myślę że ok bo mała się sporo rusza a przy za małej ilości dziecko dużo się nie rusza tak opisane w necie.
 
Tak cc 17lub 18.03tak mówił ordynator na rozmowie ale jeszcze na 100%bede wiedziała 22lutego na kolejnej rozmowie w szpitalu.
W Niemczach cc w 39tc.
Termin z miesiączki mam 25.03 ale mała od początku do przodu też była, chociaż w niemczech operuja wszędzie terminem z miesiączki nie z usg.
Ja właśnie nie znałam tego terminu AFI czyli norm wód płodowych, teraz za tydzień na wizycie zapytam ile mam, ostatnio tydzień temu mówiła że mało wód płodowych ale pytałam czy w normie i mówiła że tak.
Dużo terminow się. Z forum dowiaduje jak np GBS też nie znałam tego badania🤷‍♀️nazwy, też zapytam ale jak cc to chyba mnie to nie dotyczy.
A Ty masz z usg termin pozniej niż z miesiączki?
Aaa to się zgadza, czyli jednak jestem tydzień do przodu.. No ja na początku ciąży z usg miałam 24.03 ale teraz widziałam, że wychodzi prawidłowo 18.03 tak jak z miesiączki.
No ja też nie znałam tego AFI, tutaj na forum dziewczyny pisały, że jak AFI jest poniżej 6 to jest za mało wód. Mi zawsze na wizycie lekarz mówił, że wody prawidłowe. Ale dziś zapytałam o AFI i wyszło właśnie 12. Ja GBS będę miała za 2 tyg, ale zaraz muszę przeczytać na co jest to badanie, bo nawet nie wiem hahaha 😅
 
reklama
Aaa to się zgadza, czyli jednak jestem tydzień do przodu.. No ja na początku ciąży z usg miałam 24.03 ale teraz widziałam, że wychodzi prawidłowo 18.03 tak jak z miesiączki.
No ja też nie znałam tego AFI, tutaj na forum dziewczyny pisały, że jak AFI jest poniżej 6 to jest za mało wód. Mi zawsze na wizycie lekarz mówił, że wody prawidłowe. Ale dziś zapytałam o AFI i wyszło właśnie 12. Ja GBS będę miała za 2 tyg, ale zaraz muszę przeczytać na co jest to badanie, bo nawet nie wiem hahaha 😅
Właśnie nie wiem ile mam to afi bo doksztalcilam się tu że takie pojęcie jest.
Ale sporo mówiła mi że mniej wód ale ok czyli w normie. Będę pytać w następny czwartek.
W pierwszej ciąży nie znałam forum a teraz stąd znam tyle pojęć i Upierdliwa potem dla lekarza potem z pytaniami🤣🤣🤣
To wychodzi ze będziemy termin miały w jednym czasie o ile dotrwamy.Ja w lutym jeszcze bym chciała dotrzymać a w marcu już mogę rodzic😜
 
Do góry