reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A ja w szpitalu jestem dziewczyny. Ten brzuch mi dokuczał a chyba winą jest to że mała już jest nisko, praktycznie prawie w kanale, wód plodowych mam mało i teraz obserwują. Waga jej to 2800g obecnie. Nie wiem co będzie dalej. Wód mi raczej nie przybędzie.
Tez, mi ginekolog mówiła ostatnio że wód mało, ale poza tym że czuję mocne ruchy to brzuch ani się nie obniżył ani nie boli ale ja jestem dopiero 33tc plus 4dni
 
reklama
Tez, mi ginekolog mówiła ostatnio że wód mało, ale poza tym że czuję mocne ruchy to brzuch ani się nie obniżył ani nie boli ale ja jestem dopiero 33tc plus 4dni
Kochana, a Ty z miesiączki masz kiedy termin? Bo wiem, że cesarkę masz tak jak ja 17-18.03.

Ja dziś pytałam o wody płodowe to mam w normie, AFI mam aż 12.
 
Kochana, a Ty z miesiączki masz kiedy termin? Bo wiem, że cesarkę masz tak jak ja 17-18.03.

Ja dziś pytałam o wody płodowe to mam w normie, AFI mam aż 12.
Tak cc 17lub 18.03tak mówił ordynator na rozmowie ale jeszcze na 100%bede wiedziała 22lutego na kolejnej rozmowie w szpitalu.
W Niemczach cc w 39tc.
Termin z miesiączki mam 25.03 ale mała od początku do przodu też była, chociaż w niemczech operuja wszędzie terminem z miesiączki nie z usg.
Ja właśnie nie znałam tego terminu AFI czyli norm wód płodowych, teraz za tydzień na wizycie zapytam ile mam, ostatnio tydzień temu mówiła że mało wód płodowych ale pytałam czy w normie i mówiła że tak.
Dużo terminow się. Z forum dowiaduje jak np GBS też nie znałam tego badania🤷‍♀️nazwy, też zapytam ale jak cc to chyba mnie to nie dotyczy.
A Ty masz z usg termin pozniej niż z miesiączki?
 
A ja w szpitalu jestem dziewczyny. Ten brzuch mi dokuczał a chyba winą jest to że mała już jest nisko, praktycznie prawie w kanale, wód plodowych mam mało i teraz obserwują. Waga jej to 2800g obecnie. Nie wiem co będzie dalej. Wód mi raczej nie przybędzie.
Spora już mała, będzie wszystko ok!!

36+4 wiec jestem spokojna jakby co. Szyjka się znow skróciła - 1.8mm ale nadal zamknięta. Mnie zastanawia co postanowią, ile posiedzę, czy zacznę sama rodzić. Mąż postanowił mnie wywieźć do szpitala bo się zmartwił.
Jasne, już duża dziewczynka, choć pewnie sterydy na płuca na wszelki wypadek podadzą.

No ja podaje zawsze skończony + ilość dni kolejnego. Ale przeczytalam ten artykuł i jestem w szoku, bo zrobiłam sobie obliczenia i wyszło mi, że mam 34+5, tak jakby tydzień do przodu. I na wizycie usg też zawsze mi pisze o tydzień do przodu. A na aplikacji w tel mam 33+5 😅 A jak weszłam na kalendarz to faktycznie się zgadza, że jestem 34+5, bo termin porodu wtedy wypada na skończony 40 tc.
To kuźwa czemu aplikacja podaje inaczej jak tak samo podałam termin miesiączki itp..
Aplikacje właśnie często są pomylone, ja wywaliłam z 5 zanim znalazłam dobrą. A potem tą dobrą też wywaliłam i nie mam żadnej 🤣

Ja też miałam 3 lata temu usuwany pęcherzyk żółciowy, ale laparoskopowo. Więc mam 4 blizny, jedna duża nad pępkiem i 3 małe. Ale pamiętam, że brzuch strasznie bolał, ciężko było się podnieść, usiąść, wstać z łóżka. Nosiłam luźne bluzki w domu bo to był grudzień i byłam Msc na l4. Przemywałam octeniseptem i wietrzyłam.
Też byłam miesiąc na zwolnieniu i laparoskopowo, spodziewałam się, że po tygodniu będę śmigać a tu kurna ból taki, że ledwo się ruszałam. Miałam na zwolnieniu z małą siedzieć, a koniec końców młoda była u teściów, bo nie byłam w stanie się nią opiekować.

Nie no nie chce otwierać listy. Gdzieś się tam podświadomie łudzę że jeszcze nie teraz 😂😂
No nie chcę Cię martwić, ale chyba bym kurna wygrała w tego totka 🤣🤣🤣
 
Dobra, poprawka!! 😂 Mam faktycznie 34+5, w aplikacji na początku dałam 24.03 termin porodu, bo taki mi z usg wychodził, dlatego byłam o tydzień do tyłu 😂 Zmieniłam na 18.03 tak jak z miesiączki 😁 Prawie całą ciąże żyłami w nieświadomości, że jestem o tydzień do przodu 🤷‍♀️🤦‍♀️ Czyli za 2 dni zaczynam już 36 tydzień, wow 😲
To terminie n masz identyczny jak ja 😁
 
reklama
Ale mówią coś?
Zostajesz na obserwacji? Jak szyjka? Czop sluzowy?
Przeżyjesz jak każda z nas, myślisz o znieczuleniu? Trzymam kciuki czy akcja będzie czy jeszcze nie💗🍼

Nic nie wiem obecnie, zostawili mnie na obserwacji, trochę się zdenerwuje jak nic nie będą robić i będę sobie tak tylko leżeć. Szyjka stale się skraca bo 1,8cm ale jest zamknięta, czop Też mi nie wypadł.
Ja to na ból słaby zawodnik jestem więc będę krzyczeć o znieczulenie.
 
Do góry