reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja w sobotę byłam na zakupach, kupiłam dla niuni kokon i ubranka jeszcze. Dokupiłam jeszcze pościel do łóżeczka i do wózka. Wróciłam do domu i tam miałam niespodziankę bo znajomi zrobili mi babyshower. Siedzieliśmy do późna. Dzisiaj odpoczywałam trochę ale nie długo bo chrzciny były, właśnie jedziemy na przyjęcie ;) a jutro będę miała znowu KTG i wizytę, zobaczymy znowu niunie. Już się doczekać nie mogę
Ja tak samo jutro mam wizytę to zobaczę moja malutką 😊 To zawsze najlepszy dzień miesiąca 😄
 
reklama
No ja już od wyników z cukrzycą ciążową tylko drób, głównie piersi, ewentualnie schab. Pokrzywę pijałam jak miałam opuchnięte nogi, bo to fajny diuretyk, ale nie więcej niz 1 dziennie, żeby nie wypłukać witamin. Ale jem dużo warzyw liściastych i zielonych, strączki, tam jest sporo żelaza, tylko trzeba z tłuszczem zjeść żeby się wchłaniało. Do sałatek daję np olej lniany, albo oliwę z oliwek.


Ja też nie używam, będę w przyszłości, teraz tylko rożek/śpiworek/otulacz. Masz rację, wszystkie te dodatki zwiększają ryzyko śmierci łóżeczkowej.


Może mały zakład - będziesz pierwsza? 🤣😉


Pewnie! A ciśnienia pilnuj i nie martw się dopegytem. Ja biorę 4x2 tabletki, Ty na pewno mniej. Trzecia ciąża z tym lekiem, damy radę!!


Wiem wiem, ale w niedużej ilości można 😁


Ić stont!! 🤣🤣
Nie no, myślę, że do końca tygodnia też się spakuję już ze wszystkim.


Pomorskie, kilka km od Słupska.

Aleście naprodukowały! Dobrej nocki dziewczyny!!

Nie kracz 😂 właśnie spać nie mogę bo krocze mnie boli.
 
No ja już od wyników z cukrzycą ciążową tylko drób, głównie piersi, ewentualnie schab. Pokrzywę pijałam jak miałam opuchnięte nogi, bo to fajny diuretyk, ale nie więcej niz 1 dziennie, żeby nie wypłukać witamin. Ale jem dużo warzyw liściastych i zielonych, strączki, tam jest sporo żelaza, tylko trzeba z tłuszczem zjeść żeby się wchłaniało. Do sałatek daję np olej lniany, albo oliwę z oliwek.


Ja też nie używam, będę w przyszłości, teraz tylko rożek/śpiworek/otulacz. Masz rację, wszystkie te dodatki zwiększają ryzyko śmierci łóżeczkowej.


Może mały zakład - będziesz pierwsza? 🤣😉


Pewnie! A ciśnienia pilnuj i nie martw się dopegytem. Ja biorę 4x2 tabletki, Ty na pewno mniej. Trzecia ciąża z tym lekiem, damy radę!!


Wiem wiem, ale w niedużej ilości można 😁


Ić stont!! 🤣🤣
Nie no, myślę, że do końca tygodnia też się spakuję już ze wszystkim.


Pomorskie, kilka km od Słupska.

Aleście naprodukowały! Dobrej nocki dziewczyny!!

Ja Warszawa, niestety spać się nie da maleństwo szaleje 😂, do tego skurcze ehhh
Ja też Warszawa, ale mieszkam obecnie już od 16lat w Berlinie.
Chociaż wiadomo jesteśmy sporo w Wawie jak są czasy bez z korony.
 
Dziewczyny, skąd jesteście? Jest któraś ze Śląska? 😀
Połowe ciąży prowadziłam w Gdańsku bo sobie wymyśliłam , ze fajnie pomieszkać przy plazy i tak mi tam 6 lat zleciało :) a teraz jestem w Krakowie - mój dom rodzinny żeby była rodzina blisko i lepsza opieka . Niestety lekarza w Gdańsku miałam bardzo słabego dlatego tez zdecydowałam się na powrót do Krakowa .
 
Połowe ciąży prowadziłam w Gdańsku bo sobie wymyśliłam , ze fajnie pomieszkać przy plazy i tak mi tam 6 lat zleciało :) a teraz jestem w Krakowie - mój dom rodzinny żeby była rodzina blisko i lepsza opieka . Niestety lekarza w Gdańsku miałam bardzo słabego dlatego tez zdecydowałam się na powrót do Krakowa .
Kocham Kraków 😍 Jest to dla mnie magiczne miasto i czuje tam taki wspaniały klimat, którego opisać się nie da 🥰 Zawsze raz w roku choćby na weekend jadziemy do Krakowa pochodzić i pobyć 😊
 
reklama
Do góry